לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1086410,864 עוקבים אודות עסקים

פורום אנשים ואינטרנט

שלום לכל באי הפורום,ברוכים הבאים לפורום "אנשים ואינטרנט",העוסק בהשפעת האינטרנט על החברה ועל הפרט.אני סבור שהאינטרנט שינה את חיי ואולי עוד ישנה אותם ואני יודע שאני לא היחיד.אולי אפשר להוציא אותנו היום מהרשת, אבל אי אפשר להוציא את הרשת מתוכנו.נושאי הדיון יכולים להיות די מגוונים. היות וחזרתי לניהול לאחר הפוגה והצטרפה אליי "נוסעת סמוייה", שבאה ממקום קצת שונה מהמקום ממנו באתי ועמה הגיעו לא מעט חברים, בואו ננסה להגדיר אותם ביחד. בטאגליינס קיים מאמר שלי שמסביר מה לא שייך לפורום הזה - שמו "מורה נבוכים". במקרה של ספקות אפשר לעיין בו וגם לחלוק על האמור בו ולהציע הצעות בפורום עצמו.בלי כללים קצת קשה, והנה הם: אתם מתבקשים להמנע משימוש בסגנון בוטה או תוקפני אחד כלפי השני. אינני שולל הומור, רק תזכרו שמה שבשביל אחד מצחיק, בשביל אחר, פוגע. אני בהחלט שולל קללות וגידופים ולא אשלים איתם. שיחות פרטיות, תעשו בבקשה בערוצים הפרטיים ולא כאן. יש תפוז מסרים, יש דואר אלקטרוני, יש תוכנות מסרים מיידיים כמו אייסיקיו, סקייפ ואפילו יש טלפונים. אתם רוצים להגיב להודעה קיימת? אנא תגיבו בשרשור ואל תפתחו הודעה חדשה. היות וההודעות קופצות, זה רק מבלבל. בבקשה, אל תפתחו הודעות חדשות בלי תוכן, אתם נורא רוצים לדבר אוף טופיק, תדביקו את האמוטיקון המתאים לכך ותשרשרו על קיים. אל תפרסמו בפורום פרטים כגון איסיקיו כתובת וטלפון, בשביל זה יש לוח מודעות, כרטיסים אישיית ב"תפוז אנשים" וכמובן ערוצים פרטיים. הודעות מסחריות, פוליטיות ופרסומיות (הצפות) כנ"ל הודעות בסגנון: "כנסו מהר, אתר מגניב, "האתר הכי טוב שיש" וכדומה ימחקו שכן, הן מזיקות לבריאות .גלישה נעימה,כי הדבר הכי חשוב באינטרנט הוא ההנאה.e-magine

אודות הפורום אנשים ואינטרנט

שלום לכל באי הפורום,ברוכים הבאים לפורום "אנשים ואינטרנט",העוסק בהשפעת האינטרנט על החברה ועל הפרט.אני סבור שהאינטרנט שינה את חיי ואולי עוד ישנה אותם ואני יודע שאני לא היחיד.אולי אפשר להוציא אותנו היום מהרשת, אבל אי אפשר להוציא את הרשת מתוכנו.נושאי הדיון יכולים להיות די מגוונים. היות וחזרתי לניהול לאחר הפוגה והצטרפה אליי "נוסעת סמוייה", שבאה ממקום קצת שונה מהמקום ממנו באתי ועמה הגיעו לא מעט חברים, בואו ננסה להגדיר אותם ביחד. בטאגליינס קיים מאמר שלי שמסביר מה לא שייך לפורום הזה - שמו "מורה נבוכים". במקרה של ספקות אפשר לעיין בו וגם לחלוק על האמור בו ולהציע הצעות בפורום עצמו.בלי כללים קצת קשה, והנה הם: אתם מתבקשים להמנע משימוש בסגנון בוטה או תוקפני אחד כלפי השני. אינני שולל הומור, רק תזכרו שמה שבשביל אחד מצחיק, בשביל אחר, פוגע. אני בהחלט שולל קללות וגידופים ולא אשלים איתם. שיחות פרטיות, תעשו בבקשה בערוצים הפרטיים ולא כאן. יש תפוז מסרים, יש דואר אלקטרוני, יש תוכנות מסרים מיידיים כמו אייסיקיו, סקייפ ואפילו יש טלפונים. אתם רוצים להגיב להודעה קיימת? אנא תגיבו בשרשור ואל תפתחו הודעה חדשה. היות וההודעות קופצות, זה רק מבלבל. בבקשה, אל תפתחו הודעות חדשות בלי תוכן, אתם נורא רוצים לדבר אוף טופיק, תדביקו את האמוטיקון המתאים לכך ותשרשרו על קיים. אל תפרסמו בפורום פרטים כגון איסיקיו כתובת וטלפון, בשביל זה יש לוח מודעות, כרטיסים אישיית ב"תפוז אנשים" וכמובן ערוצים פרטיים. הודעות מסחריות, פוליטיות ופרסומיות (הצפות) כנ"ל הודעות בסגנון: "כנסו מהר, אתר מגניב, "האתר הכי טוב שיש" וכדומה ימחקו שכן, הן מזיקות לבריאות .גלישה נעימה,כי הדבר הכי חשוב באינטרנט הוא ההנאה.e-magine
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום אנשים ואינטרנט!
שימו לב: הפורום איננו עוסק בתמיכה טכנית ולא בסיוע בחיפוש מידע באינטרנט, אלא בהשפעת האינטרנט על החברה ועל הפרט. לנושאי תמיכה טכנית נסו בפורום תמיכה טכנית.
 בפורום הזה מדברים אינטרנט. מכירים אתר מוצלח? יש לכם שאלה על פייסבוק? קראתם כתבה מעניינת ברשת? סתם רוצים לשתף? הפורום כאן ובשבילכם!
יש לפורום כעת גם קבוצה חדשה בפייסבוק

מוזמנים להצטרף
המשך >>

לצפיה ב-'אלוהים אדירים'
אלוהים אדירים
13/03/2010 | 18:10
2
16
יש מצב שכבר דשתם בזה
אבל מה הבעיה של היוטיוב עם האספלורר שלי
וגם עם האוונט
האם שום דפדפן לא מתאים לו???
תוכלו לומר לי בבקשה מה לעשות
ויותר חשוב - איך אני עושה את זה??
תודה למי שיודע לענות!
אנשים ואינטרנט >>
לצפיה ב-'איזה גרסה של אקספלורר יש לך?'
איזה גרסה של אקספלורר יש לך?
14/03/2010 | 08:57
11
מה בדיוק הבעיה?
ניסית בפיירפוקס?
אנשים ואינטרנט >>
לצפיה ב-'Youtube ודפדפן Explorer'
Youtube ודפדפן Explorer
<< ההודעה הנוכחית
14/03/2010 | 11:50
299
היי maiodo,

במידה והדפדפן שבו אתה משתמש הוא Explorer 6, חשוב שתדע ש-Youtube כבר לא תומכים בדפדפן זה (מצורף צילום מסך של ההודעה מתוך Youtube).

אתה יכול לשדרג לגרסא 8 או להוריד דפדפן אחר בנוסף ל-Explorer שלך.
שני דפדפנים נפוצים ומומלצים הם Mozilla Firefox ו-Google Chrome.

לאחר התקנת הדפדפן החדש, התקן גם תוסף Flash (מתוך הדפדפן החדש) על מנת לצפות ב-Youtube.

בהצלחה!

אנשים ואינטרנט >>

הודעות אחרונות

20:04 | 04.12.15 סאפ23
19:51 | 14.04.10 המגירה של נורית
19:10 | 14.04.10 דומינו6
13:41 | 14.04.10 ליליxx
23:20 | 11.04.10 davidnNYC
09:19 | 11.04.10 מלומדת55
15:22 | 08.04.10 meirruu
15:07 | 07.04.10 אורי נציג פלאפון10
23:59 | 06.04.10 קצלה שליש
14:50 | 06.04.10 miriim
20:30 | 04.04.10 גברת פריזל 2
09:39 | 04.04.10 Miss Ziggy
21:08 | 30.03.10 יפה ירקוני הצרודה

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ