ICE AGE 2 - הגרסה הישראלית - ענק!

ICE AGE 2 - הגרסה הישראלית - ענק!

מישהו כבר קנה? ממליץ בחום לראות את הסרטון שמראה לילדים איך לבנות בובה מחימר, זה אחד התוספות. חשוב חשוב לראות עם דיבוב עברי ולהקשיב טוב. אני נקרעתי מצחוק! לא רוצה לספר מה קורה שם כי לא רוצה להרוס. קטע שחייבים להעלות ל YOUTUBE... המידע באדיבות ZENDER.

קרמי

New member
חשבתי לקנות אבל ויתרתי

בגלל שאין קומנטרי בניגוד לאיזור 1.

Boone

New member
מאז שיצא למכירה נכנס למכשיר

ומסרב לצאת, סרט גדול (יותר מהראשון). בקשר לתוספות, כנראה בשבת.

exupgh12

New member
דווקא אני התאכזבתי מהסרט

היו לי ציפיות גבוהות לאחר הסרט הראשון, חייב לציין שהשני די שיעמם אותי (מלבד הקטעים של הסנאי והאגוז) אני אישית ויתרתי על רכישת הסרט השני

באמת לא משתווה לראשון

הראשון היה מצחיק יותר, מקורי, וגם קטעים מרגשים פה ושם, והשני סתם היה מין ניסיון להמשיך עם כוח האנרציה, כאילו עשו אותו חפיף כי המחשבה היתה שאין סיכוי שלא יבואו לראות אותו.

ואם כבר אז OVER THE HEDGE

דווקא הפתיע לטובה. הטריילר לא ממש הרשים אותי, אז ויתרתי על הקולנוע וראיתי ב DVD, וזה פשוט סרט מצחיק בטירוף. מומלץ .

לכן אני שותק...

זה באמת משהו שצריך לראות. אם מישהו יצליח להעלות ל YOUTUBE זה יהיה הכי פשוט.

עטלפוני

New member
מצחיקול, פשוט אל תקרא את ההודעה...

מן הסתם אני לא הולך להוציא 99 ש"ח בשביל תוספת, מצחיקה ככל שתהיה. עדיף שהוא יספר, ומי שלא רוצה, שלא יקרא. לא ?

והנה זה

כמובן שזה מצחיק יותר כשכמה אנשים שלא מוכנים לזה רואים את זה יחד. תיהנו...

dylan

New member
גם ערך כספי מוסף..

אני מניח שהתלונות הראשונות יגיעו תוך שבוע, וכמה ימים אח"כ הוא יורד מהמדפים ואז תהיה לך גרסה נדירה

התלונה הראשונה היתה כבר

ביום ראשון בגלי צה"ל. הורים לשני ילדים קטנים. אני לא יודע אם יחזירו את כל העותקים ויחליפו...קשה לי להאמין.

dylan

New member
אני לא חושב שתהיה להם ברירה..

כמו שKOVALS כתב, זה עלול לגרור תביעות, פרט ליחסי הציבור הגרועים שזה עושה.. התנצלות, הורדה מהמדפים ופיטורים מתוקשרים של המדובב ו/או מי שאחראי להכנסת הקטע זה המינימום המחוייב מבחינת המפיצים, אני חושב..

kovals

New member
לא צחוק...

במקומות יותר ניאדטרליים מישראל (לדוגמה, ארה"ב...) קטע כזה עשוי לגרור תביעה. במקום המפיצים הייתי אוסף את הסרטים מהחנויות.

למעלה