שלום לכולם, צריכה עזרה מהנסיון שלכם

תודה רבה על התשובה ועוד שאלונת...

האם כל מה שרשמת לי זו הדרך פחות או יותר שטרנסג'נדרים עושים? כי אני רוצה לעשות את זה בדרכים שהן גם ככה מקובלות כדי שיתייחסו אלי ברצינות.
&nbsp
ושוב תודה רבה :)

שלום לכולם, צריכה עזרה מהנסיון שלכם

שלום חברים וחברות.
אני בת 26, בחורה, עם בעיה קשה.
אני לא טרנסית אבל מתחננת לעזרתכם בנוגע להסרת שיערות מהגוף.
נולדתי שעירה מאוד (אבא גרוזיני,כך יצא). השיער נמצא בכל הגוף- החל בעורף,בגב,בישבן,ברגליים,בבטן,בחזה (גם מסביב לפטמות), בצוואר ובכל הפנים כולל פאות לחיים. השיערות האלה דפקו לי עד עכשיו את החיים מבחינה חברתית וזוגית והחלטתי להחזיר מלחמה. אני די בטוחה שנולדתי עם יותר הורמוניים גבריים מאשר כל בחורה אחרת ולכן פונה אליכם לעזרה- האם אם אני אקח את הורמוניים נשיים הם יעזרו לי? ידללו את השיער? משהו? האם בכלל יאשרו לי הורמוניים כאלה? אני פשוט רואה טרנסיות שהיו גבר והן יותר חלקות ממני ויכולות ללכת עם גופייה חופשי ואני משתנקת מקנאה ומחוסר הבנה לגביי. אשמח לשמוע איך זה עובד אצלכם? והאם אהיה חייבת לייזר כי בפרופורציה אמרו לי שהשיער בהיר ופלומתי מדי אז זה לא יעזור ( גוון העור שלי מאוד בהיר והשיערות שחורות, אבל נגיד על החזה או בפנים או בצוואר הן יותר בהירות , כאילו רק בשמש רואים אותן עליי) תודה מראש וסליחה על החפירה

hatzilonit

Member
מנהל
שינוי הורמונים לא בהכרח יעזרו נגד שיעור יתר...

טרנסיות חלקות העור שאת ראית ומקנא בהן לרוב השקיעו הון תועפות בלייזר (+המון כאב + המון זמן)...

בכל מקרה, בהצלחה!

נשמח אם אחרי הבדיקות תחזרי לספר מה מצאו ומה הרופא המליץ.

כן אני מודעת לעניין...

אני בעצמי כרגע נמצאת במהלך טיפולי ליייזר הבעיה היא שבמקומות שפחות יש שיערות לנשים ולי כן יש אמרו לי במכון לייזר שהשיער שם פלומתי מדי וצפוף ואי אפשר להוריד, ואז חשבתי שזה פשוט לא הגיוני שכל גבר שרוצה להפוך לאישה נעשה חלק לא משנה מה מצב השיערות שלו ואני בתור אישה לא יכולה להיות חלקה. אז כולי תקווה שלפי התשובה של "נטלוש" אני לפחות אשפר את המצב למקסימום האפשרי. בכל מקרה ממש תודה לכם על המענה :)

צופה121

New member
לי ההורמונים (נוגדי הטסטוסטרון) העלימו לי דרסטית את השיעור

בגוף גם ללא ליזר..
נכון שגם לפני כן הייתי עם שיעור לא גבוה, אבל עדיין היה לי שיער בבטן ופס חזה וחזה שפשוט נעלמו... בחלק העליון של הרגל - השערות נעלמו... בזרוע - היה לי אמנם שיעור רק פלומתי ודי בהיר, אבל עם ההורמונים הוא נעלם לגמרי...

צופה121

New member
בקיצור מומלץ לעשות כדברי נטלוש, אבל!!! =

האמת שכנראה את לא צריכה אנדוקרינולוגית.. !!! למיטב ידיעתי את יכולה פשוט לבקש מרופאת המשפחה בדיקת דם שתזהה את רמת הטסטוטסרון בגופך, ולאחר שהיא תבחן את התוצאות היא תחליט אם לתת לך אנדרוקור (שזו התרופה הניתנת לנשים עם שיעור יתר)!! זה הכול! פשוט וקצר!!
בהצלחה!!!

Ofri48

New member
עזרה מניסיוני

היי. מעבר לטיפולי לייזר שהם זולים מאד ויעילים מאד היום(אני עשיתי בנאטורפיל וcare), בקשי מרופא המשפחה מרשם לvaniqa לשיעור יתר נשי בפנים, ותזמיני מכשיר לייזר ביתי יעיל,כמעט כמו במכונים בשם tria hair ,
.removal laser

למעלה