מחפש לשכור דירה:

• פותח הנושא R3S1
  • פורסם בתאריך

R3S1

New member
מחפש לשכור דירה:

שלום.
שמי סונג ג'ין (Seong-Jin)
אני בתהליך שינוי (נ' > ז') , בן 19 .
את היציאה מהמקרר/מהארון (תקראו לזה איך שתרצו) , עשיתי בגיל צעיר מאוד והמשפחה עדין מתקשה לעכל ולקבל ויותר מכך גם דוחקת אותי הצידה .
אני רוצה לצאת מהבית למטרת ה'שקט הנפשי ' , שאוכל להיות חופשי לקיים את חיי ולהיות ברשות עצמי .
ידוע שיש עד המון כמוני שמגיעים למצב שהם צריכים לצאת מהבית .
לפי מה שהבנתי הבית לטרנסים (גברים) ,בתל אביב עדין לא נפתח ויקח זמן .
את הזמן הזה אני לא יכול לחכות לצערי .
אני אשמח לדעת אם יש עד גברים (טרנסים), כמוני שצריכים לעזוב את הבית או לא יכולים לשהות בו יותר וירצו להשכיר יחד דירה באזור המרכז .
אם יש לכם את המשכורת החודשית שמאפשרת לכם להוציא בסביבות ה300-500 ש"ח על השתתפות בהשכרת דירה , מעולה !
אני מפנה את ההודעה הזו לגילאי 18-20+ , מכמה סיבות :
*נוער מתחת ל18 עדין תחת שמירה של ההורים .
וההצעה שלי כלפי נוער מתחת לגיל 18 , שלא יכול להישאר בבית ההורים , יכול לפנות לבית דרור במרכז .
זה מקום מסודר , תחת טיפולם של אנשי מקצוע , שמספק את הצרכים המתאימים .

*לגבי גברים מעל 25 , פער הגילאים יותר גדול , בנוסף , נראה לי פחות רלוונטי מכיוון שיש עד נוער בגילי שיש לו אפשרות כלכלית אבל לא יכול להישאר בבית ההורים , כך שיש העדפה כלפי הגילאים היותר צעירים שרק סיימו להיות תחת שמירת ההורים ויש להם אפשרות להיות עצמאיים לגמרי ורוצים להתחיל את חייהם כראוי .
(מתנצל מראש כלפי הגילאים היותר בוגרים , חשוב לי לציין) .

*אציין משהו בנוסף להשכרת הדירה :
יש אפשרות להשכיר דירה בכל אזור המרכז (גבעתיים - כמה דקות הליכה מרכבת השלום (קניון עזריאלי) , חולון - יש את תחנת צומת חולון , תחנה אחת אחרי תל אביב ההגנה) .

את הפרטים האישיים שלי לא אוסיף כאן למטרת שמירה על פרטיות .
לכל מי שבאמת צריך לעזוב בדיוק כמוני ויש לו אפשרות חודשית שיכתוב לי כאן או בהודעה פרטית ואצור איתו קשר טלפוני או בהודעות מחוץ לאתר למי שאין לו אפשרות לשוחח בגלל לחץ של ההורים .

תודה מראש לכל העונה ,
סונג ג'ין (Seong-Jin)

hatzilonit

Member
מנהל
דירת מעבר לגברים טרנס* נפתחת ממש עכשיו

כרגע מתנהלים ראיונות קבלה.
מומלץ ליצור קשר בהקדם עם עו"ס ירון גל - מנהל "דירת מעבר"
[email protected] , 054-4958831

למעלה