לחדש את הבגדים בארון - בזאר "אדם לאדם" 22-23.1

Rosie52

New member
איזה יופי כתבת - בול בפוני

זמן סובלנות וגם סבלנות יש לי בשפע.

רוזי

hatzilonit

Member
מנהל
לחדש את הבגדים בארון - בזאר "אדם לאדם" 22-23.1

בזאר יד שנייה של "אדם לאדם" - כל פריט מוצא בית חדש. בגדים, ביינדרים, מצעים, כלי בית, צעצועים ומשחקים.
אפשר למסור בגדים, אפשר לקחת בגדים, אפשר גם וגם! תרומה החל מ2 ש"ח תתקבל בברכה.

22.1 שישי: 10:00-17:00
23.1 שבת: 10:00-18:00
במרכז הגאה בגן מאיר, תל אביב

נא לא להביא ספרים או מוצרי חשמל.

לא מתחברת ליוזמות האלו.

היה עדיף במקום להתיחס לקהילת הטרנסיות כפושטות יד נצרכות,
להרים יריד העסקה של מעסיקים גיי פרנדלי, עם דגש על מציאת עבודה לטרנסיות.

hatzilonit

Member
מנהל
מזל שיש גם וגם.

קהל יעד של הבזאר זה כל אנשים באשר הם, בלי קשר להתשייכות קהילתית:
הומלסים, היפסטרים שמחפשים אופנת וינטג', טרנס* שלא מרגישים בנוח בחנויות בינאריות ושיפוטיות, "ירוקים" אנטי-קפיטליסטים, הורים לילדים שגדלים וצריכים 4 החלפות מלתחה בשנה, חבר'ה שבאים בשביל החברותא - you name it

וחוץ מזה - מה את עושה עם חפצים מיותרים שלא משתמשת בהם? לא עדיף להעביר הלאה?
"יד שניה" זו צורה מצוינת של מיחזור וחסכון של משאבים מתכלים.

שוב חוסר התחשבות?

לא כולם כמוך. לא לכולם קל להיכנס לחנות בגדים ולקנות בגד שלא תואם למגדרם כשהם עוברים כבני המין הביולוגי. כן יש טרנסים עם בעיה להיכנס לחנויות גם ב 2016 עם כל הטרנספוביה שמסתובבת. שמוכרות מציעות לאישה טרנסית לפני תהליך בגדי גברים כשהיא מעוניינת בכלל בשימלה ומוכרת אומרת לה "אבל זה לנשים" אין לכולם את האומץ שלך. תתחילי להפנים שהם זה לא את.

מה זה אומץ?

שוטר שיוצא להלחם במחבל חמוש צריך אומץ, בסה"כ דיברתי על קניית בגדים, ברור שאם תכנס טרנסית שנראת גבר לכל דבר ועניין יפנו אליה בזכר ויפנו אותה למחלקת הגברים, אבל זה לא מתוך רוע, אלא כי ככה היא נראת. אותה טרנסית עם כל הרצון הטוב, צריכה לנחות ולהיות מציאותית. לפעמים צריך לקחת את החיים בפרופורציות הנכונות, אז פנו אלייך בזכר, אז מה? אז הפנו אותך למחלקה הלא נכונה, את מי זה מעניין?, צריך להתמקד במטרה שלשמה הגעת. וכמו שכל נערה מתבגרת קונה בגדים גם טרנסית יכולה.

את חיה בסרט שלכולן יש את החוסן הנפשי שלך.

כמו שאמרתי. תפנימי שהםן זה לא את. לא ממשיכה את השיח איתך, מבחינתך הכל קליל ונחמד, ואןכל להגיד לך שגם לי היה תהליך קל כי הייתי חזקה, אבל אני לפחות מודעת לסובבים אותי ומודעת לזה שיש אנשים שהם לא כמוני וקשה להם. להגיד להרים שיתפסו את עצמם בידיים זה הכי קל, אבל את לא יודעת כמה שזה קשה להם ואת לא מראה ולא טיפה אמפתיה לעניין, כמו שאמרתי אז, חוסר התחשבות. אבל את כבר מבוגרת... מי אני שאחנך אותך. בגילך כבר לא משנים אופי.

Rosie52

New member
אני קוראת אותך ומתחילה לחשוב שקיבלת על עצמך משימה סודית

איך אפשר להיות כל כך חסרת אמפתיה לאחרים?
איך אפשר להיות כל כך מרוכזת בעצמך ורק בעצמך?
בהתחלה חשבתי שהדעות שאת מביעה אולי מעט קיצוניות בעבורי אבל כבדתי את דעתך, חשבתי שכשתרגישי נוח הפורום ותכירי קצת את הנפשות שמסביבך הקיצוניות תעבור לך.

אני לא שופטת אותך אבל האגו טריפ וחוסר ההבנה והאמפתיה לאחרות שאת מציגה היא לא נעימה וממש לא מעודדת לקרא את תגובותייך.

רוזי

hatzilonit

Member
מנהל
באיזה צבע השמים בעולם שלך? כי זה בטוח לא העולם בו אני חיה...

למעלה