גוף רחב

Mei221

New member
את הטעות שלי עשיתי כגבר

כשלא היה לי נעים להסביר למאמן כושר במפורש שאני מעוניינת בגוף מעודן. מאמן כושר אחר לפניו צחק עליי כשהראיתי לו תמונה של בחור שאני רוצה גוף כמו שלו: ילדון שחיף.
הרבה גברים צעירים מעוניינים בגוף מנופח ושרירי ואני הגעתי עם תמונה של שחיף..
הקשבתי להוראות המאמן כי לדעתו אראה הרבה יותר טוב ולצערי מצאתי את עצמי באמצע שנות העשרים עם כתפיים רחבות וחזה מנופח. לצערי, כבר כמה חודשים ועדיין יש לי גוף רחב. אני כמעט ולא מתאמנת והשריר פשוט לא יורד. אני חוששת שזה לכל החיים.
אני מזמן לא בגיל ההתבגרות ונותנת קשר לאימונים בחדר כושר - אימוני כוח. את הלקח למדתי ולא אחזור לזה (מקווה שלא...), אבל הנזק נגרם ואני לא יודעת אם הגוף הנערי שהיה לי לפני פחות מחצי שנה יחזור שוב.
מה עושים? אני מזכירה שאני מזמן לא בגיל ההתבגרות ובאמצע שנות העשרים הגיע לי הגוף הגברי הזה... כתוצאה מאימונים בחדר כושר (אם יש קשר: אז או גם בגלל תקופה של חוסר שימוש בקרם גוף וקרם הגנה מהשמש\או אולי משימוש בקרם גוף ישן ומקולקל שחברה נתנה).
אם הגוף הגברי כתוצאה מאימוני כוח: אני כמה חודשים שמלבד הליכות לא עושה אחרת והשריר פשוט לא יורד!
החלבון שלי מגיע במעט מגבינות, יוגורט ועוד מעט מהצומח. אני צמחונית ולא צורכת המון חלבון (אני מניחה שיש קשר בין חלבון לשריר...)
ביום יום אני צורכת כמויות מכובדות של נוגדי חמצון מירקות ותה ירוק.. אז אני מתקשה להבין...
אני לא מעוניינת כרגע בהורמונים מסיבות שלי..

hatzilonit

Member
מנהל
השריר יירד אם תעשי דיאטת הרזיה בהשגחה מקצועית

הגבלה קלורית וחוסר מאמץ של השרירים בגוף העליון יורידו את השרירים.
אבל מאד חשוב שתעשי את הדיאטה בליווי של דיאטנית, אולי אפילו דיאטנית ספורט שמכירה גוף של מתאמנים (ואין מה להתבייש אם זה חשוב לך).
אם יורדים במשקל מהר מדי,
ומה שיורד זה רקמת שריר אפשר לגרום נזק לכליות ולהגיע לאבנים בכליות\דרכי מרה.

מה הקשר לקרמים? לא הבנתי...

Mei221

New member
גוף רחב

ידוע שככל שמתבגרים הגוף מתרחב ואצל גברים בפרט הגוף נהיה מאוד רחב.
כטרנסיות, זה לא נראה טוב גוף רחב מידיי.
מצרפת תמונה של הבחור עם השיער האדום ובמקביל עוז זהבי. ניתן להבדיל ב-2 גופות שונים מבחינת רוחב (לא מדברת על גובה אלא רוחב).
אני לא מעוניינת כרגע בהורמונים. מה ניתן לעשות כדי לעצור את ההתרחבות? והאם ניתן לחזור אחורה לגוף היותר נערי? תודה.

Mei221

New member
וואו

"ומה שיורד זה רקמת שריר אפשר לגרום נזק לכליות ולהגיע לאבנים בכליות\דרכי מרה." נשמע מסוכן. אוקי, תודה רבה לך...
לפחות יש איזה שהוא פתרון. לא יודעת עד כמה שווה לי בשביל יופי לטעמי האישי ללכת על זה...
אני מסוגלת ללכת רחוק אבל לא יודעת עד לאן. תודה לך בכל אופן

hatzilonit

Member
מנהל
טוב שהפחדתי אותך קצת

ירידה במשקל היא לא בעייתית כשלעצמה כל עוד זה עד גבול סביר
(יענו, לא להגיע לתת-משקל או למצב של הרעבה שבו חסר לגוף איזשהו אלקטרוליט\אב מזון חיוני)
וכל עוד זה בקצב לא מהיר מדי.
פשוט לפעמים אנשים מתייחסים למשקל שלהם כמו ליו-יו: בקפיצות למעלה למטה, ושוכחים שהגוף הוא לא גומי ויכולות להיות השלכות.

אני מאד ממליצה לך לקחת את הכסף שהיית מוציאה עד עכשיו על מכון כושר וללכת לדיאטנית קלינית (עדיף עם התמחות בספורט. ולא כזאת שעובדת במכון כושר וסיימה אתמול את הלימודים), שתלווה אותך עם עצה ומעקב לפחות חצי שנה. מתחילים בפגישה בשבוע ואח"כ התדירות הולכת ויורדת.

אם את מוגבלת בכסף, אז לפחות לפנות למעקב דיאטנית דרך קופ"ח (להן יש פשוט משמעותית פחות זמן לתת לכל מטופל...).

זה קשור לשריר בכלל ? זה לא קשור לעצם ?

כשמתבגרים העצמות גדולות ולכן הכתפיים נהיות רחבות וכו' ,לא ? למיטב ידעתי אחרי גיל 20 בערך זה כבר בלתי הפיך כמעט

hatzilonit

Member
מנהל
ברור, עצם כבר לא תשתנה, אבל את זה כבר אמרו

אבל Mei כתבה גם על זה שהתנפחו לה השרירים אחרי עבודה בחדר כושר.

שלום לך

יש המון סוגים של נשים ולהן יש סוגים שונים של גוף. לא לכל הנשים יש גוף צר, יש נשים עם גוף רחב, וזה בסדר גמור. יש גם נשים עם גוף שרירי וזה בסדר גמור

Mei221

New member
ברור לי

אבל המבנה גוף שלי מטבעו צר , מה שמפריע ש"נהרס" (אני שמה במרכאות כי יש גברים ואולי נשים שאוהבים על עצמם גוף כזה) במו ידיי.
זה עניין של טעם אישי - אני יודעת איך אני אוהבת ורוצה להראות. מבחינתך זה בסדר, לי יש את הסטנדרטים שלי לגבי איך אני רוצה להראות. אבל תודה לך בכל מקרה.

בהחלט אני מבין את כוונתך

ואני חושב שכבר קיבלת תשובה לשאלה איך להוריד את מסת השריר. בכל זאת, רציתי להציג צד שונה לסוגייה. מאחל לך בהצלחה.

למעלה