שלום לכולם

mayan33

New member
שלום לכולם

אני חדשה פה שמחה להצטרף
רציתי לשאול אני כרגע מתחילה בהסרת שיער ומפה לא יודעת לאן לפנות
שאלה נוספת האם ניתן להגיע למצב שלא תהיה לי זיקפה בכלל בקיצור שדבר המגעיל לא יתפקד מבלי שהורמונים ישפיעו על צמיחת
חזה בשלב זה ישמח לתשובה

hatzilonit

Member
מנהל
ברוכה הבאה

לאיזה כיוון היית רוצה להמשיך?

ורק להבהיר, את לא רוצה שהחזה יגדל, כן?
התחלת כבר טיפול הורמונלי?

mayan33

New member
כרגע התחלתי הסרת שיער

ויש די הרבה שיער לבן שלא יודעת אך להסיר ולא רוצה להיות אישה שעירה טיפול הורמונלי לא התחלתי
אני יודעת שהתהליך לוקח זמן ומעדיפה כרגע שהחזה לא יגדל יש לך עצה אך להתחיל
תודה

hatzilonit

Member
מנהל
מה התוצאה הסופית שאליה היית רוצה להגיע?

מבחינת גופנית, ז"א.

mayan33

New member
אני מרגישה שאני אישה

אבל אני בגיל 38 ולא יודעת עד כמה אני יראה נשית וזה די מפחיד אותי אז כרגע אני רוצה לגיע למצב שאני היה חלקה בגוף
ובפנים משיער ןחשבתי על הסרת אשכים אם זה אפשרי
תודה

צופה121

New member
יש לך אפשרות

לקחת רק חוסמי טסטוסטרון (בזריקה עדיף, אך ניתן גם בכדורים) ללא אסטרוגן - החוסמים גורמים שלא תהיה זיקפה ספונטנית\בלתי רצונית, וכן מקשה מאוד על השגת זיקפה גם כשכן רוצים (זה נובע מכך שהחשק המיני צונח דרסטית - ללא כל השוואה לחשק שלפני נטילת החוסמים)...
כשמאידך, בגלל שלא תיטלי אסטרוגן, לא יצמח לך חזה...
זה לכאורה המצב הרצוי עבורך כרגע

צופה121

New member
ורק הערה בשולי הדברים

עקרונית רצוי שיהיה בגוף - או אסטרוגן או טסטוסטרון, מכיוון שכל אחד מהם שומר על צפיפות העצם, ולכן במקרה שתבחרי כעת על נטילת חוסמי טסטוטסרון (או כריתת אשכים) ללא נטילת אסטרוגן, תצטרכי להיות במעקב רפואי לניטור צפיפות עצם (יש היום תכשירים רפואיים המסייעים בעת הצורך לשמירת על העצמות כשהגוף נעדר מטסטוסטרון ואסטרוגן גם יחד, ומשתמשים בהם לדוגמא גברים הנוטלים חוסמי טסטוסטרון מסיבות רפואיות (כמו סרטן הערמונית) - שהם כמובן לא נוטלים אסטרוגן)
לחילופין, תוכלי אחרי תקופת מה בה תטלי רק טסטוסטרון, לשקול להוסיף גם אסטרוגן...
בהצלחה!!

mayan33

New member
האם הכדורים או זריקות לחוסמי

טסטוסטרון גורמים למצב שהוא בלתי הפיך או שצריך לקחת את הכדורים תמיד. והאם זה גורם לשינוי בגוף
תודה

צופה121

New member
ובכן..

הם לא גורמים למצב בלתי הפיך - אלא צריך תמיד לקחת אותם...
וזה גורם שינויים לא משמעותיים, את עיקר השינוי גורם האסטרוגן

צופה121

New member
כלומר

חוסמי הטסטוסטרון לא גורמים שינויים משמעותיים של נישוי הגוף עצמו..
לעומת זאת הם כן גורמים שינוי בצמיחת שיער (פחות שיער צומח באיזורים ה"גבריים" - הוא מתדלדל, והרבה יותר קל להסיר אותו בליזר במהירות), וכמו-כן גורמים לשינוי דרסטי ומוחץ ברמת החשק המיני, הזקפה וכו' ...

mayan33

New member
אני לא בטיפל

והייתי רוצה לדעת למי לפנות להתחיל
תודה

צופה121

New member
המלצה שלי: תבקשי מרופאת המשפחה

הפניה לד"ר רבינוביץ מבה"ח רמב"ם. עם ההפניה הזו תוכלי להתקבל אצלו ללא תשלום, ולאחר פגישה בודדת הוא ייתן לך (בהנחה שיסיק שאת טרנסית) המלצה להורמונים.
עם ההמלצה תוכלי לפנות לאנדוקרינולוגית שתרשום לך הורמונים...

למה לקצר לה תדרך ?

למה שלא תברר קודם ? מעיין אני לא עוד מי את אבל תדעי שלקבל הורמונים זה הליך קל כל חוות דעת קטנה ויש לך הורמונים , צריך לבדוק אם זה לא הרגשה רגעית כדי שלא תתחרטי על זה
לא ישר חותכים אשכים ומשנים כי הם דברים בלתי הפיכים
לדעתי תבררי קודם מי את
יום נעים

mayan33

New member
תודה לכולכם

על העזרה
יש לי שאלה נוספת לגבי שיער לבן בפנים ובחזה קראתי שניתן להסיר שיער לבן לצמיתות על ידי גלי קול משהו כזה אם מישהי ניסתה או יודעת
אשמח לשמוע
תודה

hatzilonit

Member
מנהל
הסרת שיער באולטרה סאונד? וואלה

כל יום לומדים משהו חדש

יש פורום מיוחד ל-הסרת שיער עם מומחים, אז עדיף לשאול שם.

למעלה