סרטון שמצאתי

תודה רבה !!!! אבל - התייחסותכם לכמה נקודות למחשבה -

קודם כל - היה מעניין והחכמתי והמון תודה.
אבל אח"כ הרהרתי.. וקצת עירערתי במה שהיא אומרת.

בעצם טענת הבסיס שלה אומר שטרנסג'נדר הוא מישהו שממש לא נוח לא בגוף שלו.
וזה די ברור - כלומר אם יש מישהו שנולד גבר אבל סובל סבל רב מזה שהוא גבר, לא מסוגל להכיל את איבריו הגבריים - ברור שהוא במצוקה ויש לשקול אולי שינוי מין.

אבל לא יכול להיות מישהו כמוני ? אני בחור עדין , רזה , אין לי בעייה גם עם הגוף שלי כגבר.. אבל תמיד אני רואה את עצמי כאישה.. מזדהה עם דמויות נשויות וכו'.
אני לא נגעל מאיבריי הגבריים ולא שום דבר. לא בהול לי לעשות ניתוח או לחיות כאישה. האם זה אומר בודאות שעליי להישאר כגבר כל ימי חיי ? האם יש ודאות בכלל בעניינים האלה ?

את לא מתארת לעצמך כמה

אנחנו דומים !!! גם אני נמצא באותו קושיה מתמדת שאפילו חיי מין בתור גבר לא מפריעים לי
אבל עדיין קיים דחף ומשיכה לגוף מראה פנימי שלא נותן לי מנוחה לא ביום ולא בלילה , אבל את יודעת לפני כמה ימים הייתה לי הפסקה של יומיים ולפני זה הייתי ממש בספקות לגבי התהליך ולאחר שהפסקתי הבנתי כמה אין לי ספקות וכמה הרצון הזה אמיתי ואין לי דרך מילוט מהסבל הנוראי הזה
שבת שלום

11שני11

New member
היא מומחית לנושא מגדר

אני לא. ולכן השאלות לא אמורות להיות מופנות אלי אבל אנסה לעזור מהניסיון שלי.
1) לא יכול להיות מישהו כמוני? - יכול להיות- עובדה שאת קיימת
2) האם עליך להשאר גבר? - אף אחד לא מכריח אותך
3) האם יש ודאות? - כל מה שקשור לבני אדם לפי דעתי לא ודאי, אם נוח לך עם הגוף שלך, מצויין זה לא אומר שאת חייבת להשתייך לקבוצת הטרנסג'נדרס, יש עוד כמה תתי קבוצות בכל מה שקשור לזהות מינית ונושאי מגדר, יכול להיות שאת משייתכת אליהם. שווה לברר.
מקווה שעזרתי

אז זהו שלא עזרת!!!

אנחנו לא שאלנו אם אנחנו טרנסיות או לא את זה אנחנו יודעים
ואת זה שלא אכפת לנו אם איזה גוף אנחנו זה פשוט בגלל שכנראה גם טוב לנו או לי לדוגמא אם חיי משפחתי בתוך גוף גברי
אחרי 6 שנים של חפירות אני חושב שאני יכול לדעת מה אני
וחוץ מזה אם את לא מבינה גדולה אז אל תגיבי , זה לא חובה !
אחלה לילה ��

גם אני שאלתי את אותן שאלות

אלו אם הזמן את תקבלי תשובות עליהן
אין לאן למהר , לדעתי אם לא היית טרנסית אז לא היית שואלת תשאלות האלה והיית חיה בכיף וללא קשיים
יש טרנסיות שלא עברו תתהליך וזה בגלל שיקולים שלהם ועובדה שאין נשארו כמו שהם זאת אומרת שלא כולם סולדים מגופם ויש כאלו שעברו תתהליך וזה לא מחייב שהם ממש לא יכלו להיות בגוף שלהם פשוט היה להם אפשרות וכל לשנות
יש המון סוגים של טראנסגנדר לא הכל שחור או לבן

למעלה