יש השתתפות של קופת חולים

11שני11

New member
לא צריך להיות פסימי

זה הדבר היחיד שלא ממומן בתהליך. צריך להגיד תודה שכן ממנים את שאר הדברים , זה לא קיים כמעט באף מדינה (הכוונה לוועדה כמובן) - במידה שהתקבלת.

צופה121

New member
יכולות להיות כמה סיבות לכך שהאסטרופם לא משפיע:

1. אתה לא לוקח נוגדי טסטוסטרון.
2. אתה לוקח מינון נמוך מידי של אסטרופם.
3. שתי התשובות נכונות...
&nbsp
בקשר להקפאת זרע: תברר בשיבא ובבילינסון איפוה יותר זול (באחד מהם , נדמה לי, זול משמעותית מהשני) ותקפיא שם - זה לא כזה יקר, וחבל לעשות מזה עסק!

המינון האמת נמוך וכן לקחתי חוסם

אבל האנדרו אמרה שזה לא קשור למינון וכן היה צריך להיות השפעה
וממש תודה אני יבדוק שם
נכון זה כזה סיפור אבל משפט זה כן ואם כל שאר המשפטים ( דברים רעים שאני עובר) אז ביחד זה כן סיפור
פשוט עכשיו אני בתקופה לא ממש טובה בגלל שהכל גדל אם פעם הספיק לי משהו אז היו כבר לא ואני רוצה יותר ולי אסור להדרדר כי אני לא רוצה לפגוע בקרובים אליי כך שאני חייב להנמיך ציפיות .

צופה121

New member
אולי אתה לוקח חוסם במינון נמוך?

כי המשוואה היא: יותר טסטוסטרון בגוף=פחות השפעה של האסטרופם.
להערכתי אם אתה לוקח אסטרופם וחוסם, זה לא יהיה כזה משמעותי - מבחינת הפגיעה בקרובים - אם תיקח מינון קצת יותר גבוה. נכון שהם יכולים להבהל מזה אם תודיע להם מראש, אבל אתה לא חייב להודיע להם על כך מראש, אתה יכול להעלות את המינון, ואז אחרי כמה שבועות לספר ולומר להם "הנה, נכון שלא שמת לב להבדל?אז אין מה להילחץ..." (או שלא תספר בכלל, היא הרי לא שמה לב מה בדיוק המינון שאתה לוקח. וזה גם לא נקרא בגידה, כי בס"ה אילו היא היתה יודעת את האמת - שאתה תישאר אותו בנאדם, היא לא היתה מתנגדת, כל מה שזה מלחיץ ומפחיד אותה כי היא חושבת שפתאום תהיה בנאדם אחר...אז אתה בס"ה מונע ממנה את הלחץ הנובע מטעות!)
&nbsp
בכל מקרה, אם אין השפעה - מעלים מינון. או שמפנימים שלא תהיה השפעה...
בהצלחה

טלי19881

New member
נשמה את האסטרופם לוקחים אחרי הניתוח התחתון

מה שאת כרגע צריכה זה גלולות דיאנה 35 כי את לא מנותחת כרגע וזה הורמון היחידי שיעבוד עלייך כרגע וישפיע עלייך כרגע אחרי שיסירו לך את האשכים ותעברי את הניתוח התחתון תאכלי לקחת אסטרופם או פרוגינובה תישמעי לי תעברי לדיאנה 35 באמת וביכלל אני חושבת שהסטרופם חלש לטרנסיות שעוד לא עברו שינוי מין ניתוח תחתוןן ולא תורם

יו איפה

New member
דיאנה 35 לא מומלצת לבריאות של אף אחת

יש עוד אופציות של אסטרוגן אבל גם ככה האסטרופם בסדר בפני עצמו.

טלי19881

New member
ובלי שום קשר נשמה אים האסטרופם משפיע או לא אתה יכול

להתחיל בוועדה ולעבור אותה ולעבור שמה ניתוחים נוספים במסגרת הוועדה לשינוי המין בתל השומר

למעלה