מדוע קוקסינליות כל כך רעות ומפחידות?

AEOLIAH

New member
מדוע קוקסינליות כל כך רעות ומפחידות?

הסתובבתי בתחנה המרכזית בתא הישנה מאופר קצת עם בגדי גברים(יש לי שיער ארוך) וכמה קוקסינליות אמרו לי שאם אמשיך לבוא מאופר ירצחו אותי כי אני פוגע בפרנסה של הקוקסינליות האחרות אמרתי להן את לא רואה שאני לבוש כמו בן? היא אמרה זה לא מעניין אותנו תוריד את האיפור זה הגיע למצב של אלימות פיזית מילולית ומה לא הלכתי למשטרה להתלונן והמשטרה לא עושה כלום בעיניין והם יודעים את כל מה שאמרתי להם פשוט המשטרה נותנת לקוקס שם יד חופשית לעשות כרצונן.

טלי19881

New member
למה היסתובבת במקום המגעיל והדוחה הזה שמה?

איכס המקום הכי מגעיל ודוחה במדינה חסר מקומות להיסתובב ולבלות בהם נשמה שבחרתה את התחנה המרכזית? חחח כן הקוקסינליות שמה דוחות ומגעילות בהיתנהגות ובמראה שלהן חחחחח הקוקס שמה הם אלימות ומגעילות וצריך שהמשטרה תיתערב הם חושבות שהמקום שייך להן ורק להן כניראה צריכות לשבת כמה ימים בכלא כדי שיבינו ויתנהגו בצורה יפה אף אחד לא לוקח מהן את העבודה הלקוח בוחר אים מי להיות ועם מי לא ואין להן זכות להחליט מי יעבוד שמה ומי לא ואים הן כול כך דואגות למקום העבודה שלהם אז שיעבדו בבית ולא יהיו זונות בחוץ חחח

ידוע. ויש לי רק דברים קשים וחריפים ביותר לומר עליהן

רק שלא רוצה לפתוח כרגע ריבים ודברים כאלה.

עלק מתלוננים על אלימות "נגד" טרנסיות, כשצריך להתלונן על אלימות ש-ל קוקסינליות (בכוונה מכנה אותן כך).
ואני עומדת מאחורי הדברים אחרי ניסיון חיים רב.

למעלה