היי אני חייב עזרה

היי אני חייב עזרה

אני לוקח אסטרופן כבר כמה חודשים
ואני ואשתי רוצים להביא עוד ילד , ומה שקורה שהאנדרוקרינית אמרה שאני צריך להפסיק טיפול
ומאותו רגע אני כל הזמן חושב על זה ומבואס ולא יודע מה לעשות איך מפסיקים דבר שרוצים ????
הפה שלי לא מפסיק לנוח הוא כל היום בפעולה !!!!

צופה121

New member
קודם כל

היית צריך מראש להקפיא זרע ואז היית חוסך את הבעיה כעת... אבל זה רק כהערת אגב...
שנית, לא בטוח שצריך להפסיק - [אם אתה לא לוקח חוסמי T]. יכול להיות שהיא המליצה להפסיק רק ליתר ביטחון, בכדי להסיר כל אפשרות שעלולה להקשות על הכניסה להריון - גם אם זה לא וודאי... מה שמשנה הוא - מהי ספירת הזרע... ולכן אולי תבקש מהאנדו' שתיתן לך בדיקת ספירת זרע, וייתכן בהחלט שיימצא שהספירה חיובית..
מומלץ להתייעץ בעניין גם עם מומחה לפריון הגבר...
שלישית, אם יתברר שאתה צריך להפסיק - על זה נאמר "לא נעים אבל לא נורא"... זה יעבור בסופו של דבר ותוכל לחזור לקחת את זה... יצא לי לשמוע על טרנסיות עם טיפול הורמונלי מושלם שהפסיקו את הטיפול לצורך כניסה להריון וחזרו אח"כ לטיפול בחזרה....
רביעית, אולי תוכל לפחות להישאר על מינון נמוך (1 מ"ג) וזה יקל עליך במשהו? - תברר על זה...
&nbsp
ובנימה אישית, אני בטיפול הורמונלי מלא, אבל מלפני כמה חודשים הורדתי בצורה דרסטית את המינון האסטרופם, והתחלתי לקחת מינון ממש אפסי (1 מ"ג) לצורך הכנות להנקה והנקה (האסטרופם עלול לייבש או להמעיט מאוד את החלב), ואני חיה עם זה בהחלט בסדר...
&nbsp
בכל מקרה - בהצלחה

אני רק יום וחצי בלי

ואני מרגיש כבר משוגע !!!
לקחתי ציפרלקט שירגיע קצת , זה פשוט מטורף!!
תודה צופה 121 על התגובה

צופה121

New member
תשתמש בהצעות שלי - -

= תעשה בדיקה לעומק אם אכן צריך להפסיק . קרי: תעשה ספירת זרע. וגם אם יוחלט שצריך להפסיק - תברר אם תוכל לקחת לפחות מינון נמוך.. לדעתי רוב הסיכויים שתוכל לקחת לפחות מינון נמוך - ובמיוחד שנדמה לי שאתה לא לוקח חוסמי T (מה שאגב, מוריד דרסטית את יעילות האסטרופם)..
חבל שלא תבדוק את האפשרויות האלו - ובמיוחד שאתה לוקח כ"כ קשה את הפסקת האסטרופם לזמן קצוב...
&nbsp
ואם יורשה לי להוסיף - הקושי שלך אחרי יום וחצי ללא אסטרופם הוא לא מסיבה הורמונלית (הגוף לדעתי עדיין לא מזהה הבדל רציני) אלא רגשית - אולי כי האסטרופם זה הדבר היחיד שאתה יכול לקחת בפועל במסגרת ההליך המלא אותו היית רוצה לנהל, ולכן אתה נתלה עליו רגשית, אבל לזה באמת ציפרלקס יעזור לדעתי...
&nbsp
המון המון הצלחה

אני רק יום וחצי בלי

ואני מרגיש כבר משוגע !!!
לקחתי ציפרלקט שירגיע קצת , זה פשוט מטורף!!
תודה צופה 121 על התגובה

למעלה