קרוסדרסריות וההמשך

• פותח הנושא kracy
  • פורסם בתאריך

kracy

New member
קרוסדרסריות וההמשך

היי, אני בת 24 ואני מתלבשת בבגדי נשים כבר שנים רבות, מאז שאני בערך זוכרת את עצמי. אפילו בגיל 4 התחלתי להימשך לכל העניין של בגדי נשים. במהלך השנים הייתי מתלבשת ככה בקטנה בבית (מבגדים של אמא, אני בטוחה שהרוב התחילו ככה) אבל לאחרונה התחלתי להתייחס לזה הרבה יותר ברצינות והתחלתי להזמין בגדי נשים מהאינטרנט כדי שאוכל ללבוש אותם בעצמי. התחלתי מביקיני אבל עכשיו עברתי כבר לחולצות וחצאיות ואני מתכננת להמשיך ולעבור לאחר מכן גם לעקבים ולשמלות.
הבעיה היא שאני מרגישה שלא משנה כמה בגדים אזמין אני עדיין לא ארגיש מספיק נשית ואני ממש צריכה להיות אישה כדי להרגיש כזאת. ראיתי שיש "חליפות" מסיליקון לטרנסג'נדרים שהופכים את הגוף שלך לגוף נשי (במחירים של 3000 ש"ח) אבל גם אם "אהיה" כזאת בעתיד לא בטוח שזה יעזור לי.
אולי יש כאן קרוסדרסריות ו/או טרנסג'נדריות שיכולות לייעץ גם איך אני צריכה להרגיש לגבי כל העניין הזה? תודה :)

יו איפה

New member
איך את מרגישה לגבי זה?

אם יש לך את האפשרות להמשיך לחקור את מה שכל העניין גורם לך להרגיש אז תמשיכי עם זה.
דיבור בלשון נקבה נעים לך? תמשיכי עם זה.
רוצה לנסות המון סוגי בגדים נשיים ויש לך אפשרות כלכלית להשקיע בזה? תמשיכי.
איפה את רואה את עצמך עוד כמה שנים?
נהנית מידי פעם מהבגדים ומסופקת מזה? סבבה.
ממשיכה לעשות את זה רק בפרטיות אבל רוצה לפרוץ החוצה? תעשי משהו לגבי זה ותתחילי ממקומות 'בטוחים' או לפחות סביבה מכבדת ומאפשרת.
מקווה שתוכלי לענות לעצמך מה את מרגישה ולא תחפשי איך את צריכה להרגיש, כל אחת מאיתנו שונה מספיק בשביל שלא נוכל להגיד לך מה צריך להיות אצלך אבל יש מספיק סיפורים של נשים טרנסג'נדריות וקרוסדרסיות מסתובבים להם ברשת, בכתבות, בוידאו, בסרטים ועוד ויש לך אפשרות להיחשף ולראות למה את מתחברת ומה תאים לך מפה ומה מתאים משם.

kracy

New member
איך אני מרגישה

אני אכן ממשיכה לחקור את זה, בגלל זה גם הצטרפתי לפורום הזה.
זה די ברור לי שאדבר על עצמי בלשון נקבה אם אני רואה את עצמי כאישה.
אני לא ממש יודעת איפה אני רואה את עצמי בעוד כמה שנים, אני נמשכת לגברים רק בקטע מיני אז לא חושבת שאוכל לנהל מערכת יחסים עם גבר, למרות שאני רואה את עצמי כאישה במערכת יחסים, אז זה בעייתי.
הייתי מאוד רוצה לפרוץ החוצה, ניסיתי למצוא מידע על חופי ים לטרנסג'נדרים שאפשר לבוא לשם בתור מי שאת מרגישה שאת. את יודעת כמה מדהים עבורי זה יהיה להיחשף בביקיני?
מה הם המקומות ה"בטוחים" האלה להתחיל?
כך אני מרגישה באופן כללי, מקווה שהדיון הזה יימשך הלאה:)

ביקיני1

New member
הי

כשאני קוראת מה שכל אחת כותבת פה
אני מזדהה עפ זה 100 אחוז ומרגישה אותו דבר בדיוק
גם אצלי זה התחיל שהייתי ילדה
אם אני לבשתי בגד ים של אמא
יצא לי ללכת לישון לבושה בבגד ים שלם ובבוקר להתעורר בלי , לא יודעת למה הורדתי אותו

בסוף אני רואה שכולנו מרגישות מאוד דומה בהכל

למעלה