מה אתם אומרים על החזה שלי.?

טלייי1988

New member
החזה שלי לא מנותח הוא הורמונלי מאמי

ואני מרוצה מהגודל שלו ולא מיתכוונת לעשות ניתוח להגדלת חזה ולגבי כמה זמן אחרי ניתוח חזה חוזרים לעבוד אמממ אני לא יודעת תלוי בהחלמה אויל שבוע שבועיים פחות או יותר

lamarc1

New member
אוהההה

ממש מקסים ! כמה זמן את על הורמונים יפתי?

טלייי1988

New member
התמונה הוסרה כי אלונה הקנאית

מקנאה בחזה היפה והטיבעי שלי ולא יכולה לראות חזה כול כך יפה כמו שלי ולא מנותח אז הקנאות אכלה אותה והיא הסירה את התמונה של החזה המושלם שלי חחחחחח אלונה מה את שמה בחזה צמר גפן גוזיות? מעניין אותי לדעת

יו איפה

New member
טלי, אני שמחה בחלקי ולא צריכה חיזוקים מזרים

ואם ראית אותי מתישהו בשנים האחרונות היית יודעת שאין לי בכלל מה לקנא במיוחד שגם אני העדפתי לא לעשות הגדלת חזה!

אם לא היה ברור לך בכל השנים שאת כאן בפורום באתר תפוז מה שעשית לא ראוי על גבי הפורום.

koantin

New member
אני מנסה להבין...היא שמה תמונה חשופה של החזה

או עם חזיה/בגד ים?

אני קרועה בין אהבתי לחזה(למרות שאצלי כל מה שבין חזה שטוח לחלוטין לחזה גדול הולך, אני לא נוטה להתגרות/לרדוף במיוחד חזה גדול, ולא מבינה אנשים שכן), שנאתי לטמטום ושנאתי לתמונות חושפניות ע"ג הפורום.

היא מוזמנת לשלוח בפרטי...אבל עדיף בלי תמונות פנים, כבר יש לי אחת ששמרתי לשימוש עתידי(כשאני רוצה לצחוק) בגלל הגבות המקועקעות.

טלייי1988

New member
אורלאד ליצן שלי חזרת להצחיק את הפורום?

גבות מקועקעות ומה שתגידי העיקר שלא יכאבו לך הביצים שאת רואה תתמונות שלי וכמו תמיד תיתפוצצי מרוב קנאה אני לא עשיתי שינוי מין בישביל לחיות עם בחורה ולהיות לסבית כמוך אני לא אוהבת נשים כמוך אני לא ניראית כמו ליצנית מבדחת נשמה של ברבור ואים שמרת את תמונת הפנים שלי סימן שאת ממש מתה עליי והיית מתה להיראות כמוני אבל את יכולה רק לירצות ולחלום בלילה שאת הולכת לישון ומתי שתיתעוררי בבוקר תיתעוררי למציאות שלך חחחח

טלייי1988

New member
אורלאד הרי לא צריכה חזה בישבילה מה

לה חזה אים היא לסבית שאוהבת נשים יש לה זוג ביצים ובולבול זה מספיק לה ומספק תנשים שלה חחחחחחחח

koantin

New member
דבר ראשון, תודה על התמונה של החזה שלך...

זה תמיד נחמד שיש לי עוד חומר שלך להשתמש בו נגדך.

דבר שני, כמו שאמרתי לך, לכווץ ולמעוך את החזה עם היד ולצלם מזווית מתאימה לא עושה לך בדיוק חזה ענק.
חזה קטן ורגיל, טיפה שטוח במונחים של נשים ציסיות, אבל זה באמת משנה רק לערסים שאת יוצאת איתם ויגידו לך לעשות הגדלת חזה כדי לספק אותם יותר(וזה הרי תפקידך כאישה הקטנה בקשר), אני מניחה.

דבר שלישי, את באמת קוקס-אוחצ' פרחה מהזן הנחות ביותר. חסרת הבנה בסיסית במגדר ומיניות, קוראת לעצמך טרנסית אחרי שהתחלת את כל זה רק כדי לתפוס בחור(שעדיין לא שם עליך) ומדברת על הנטיות המיניות של אחרים(וללא הבנה, כהרגלך...אני ביסקסואלית, תפסיקי לקרוא לי לסבית, פיכסה מונוסקסואלי, באמת עצוב לי עליכם המונוסקסואלים שתקועים בחד גוניות המשעממת שלכם, אין פלא שאתם מתמרמרים). עצוב, עצוב...

זהו לבינתיים בפורום קוקס-אוחצ' ו"תומכים".

למעלה