מכתב על חוב מההוצאה לפועל

דרוmי

New member
מכתב על חוב מההוצאה לפועל

אחותי קבלה לביית שלה מכתב מההוצאה לפועל על תשלום חוב על שם הבן של בעלה(נשואין שניים)הכתובת שמופיעה על המכתב היא כתובת אחרת בכלל אבל המכתב הונח בתיבת הדואר שלהם.הבן לא גר כלל בבית ואין להם כל קשר אלין,מה צריך לכשות כדי שלא עבואו מעקלים????זה כבר קרה בעבר והם נגשו עם הבן להוצאה לפועל ושם הוא חתם על מסמך כלשהוא שאין לכתובת ולהאבא שלו כל קשר אליו ואז הם ירדו מהם..אבל עכשיו שוב זה חוזר עם חוב חדש וצרות ישנות.התקשרתי להוצאה לפועל והם הפנו אותי לעורך דין.העורך דין נאמר לי שאני יכול לזרוק אתזה.מה דעתכם?(בפעם הקודמת הגיעו מעקלים ולא עניין אותם שהוא לא גר שם ורק אחרי הרבה בלאגן הם עזבו

עיקול בבית צד ג'

היעוץ שקבלתם שגוי עד כדי רשלנות של מי שייעץ לכם לעשות כך. התעלמות מצו שיפוטי של רשם ההוצל"פ יביא למצב בו יבוצע הליך הוצאת מיטלטלין.

ההליך הנכון הוא: בשלב זה הגשת הודעת צד ג' בתיק ההוצל"פ מכח סעיף 28 לחוק ההוצל"פ על עיכוב הליך העיקול וההוצאה ו/או כל הליך אחר.
מייד לאחר הגשת הבקשה בהוצל"פ יש להגיש המרצת פתיחה בבית משפט השלום בבקשה למתן פסק דין הצהרתי.

דרוmי

New member
למה שהם יצטרכו לעשות את

כל זה?החייב בכלל לא גר בבית וגם הכתובת שרשומה על המכתב זו כתובת אחרת בכלל(יש הסבר אייך המכתב הגיע לכתובת הזו?)

עיקול אצל צד ג'

ראה כבר תשובתי הקודמת.
אם הם לא רוצים לעשות זאת שלא יבוא בטענות אח"כ למה הוצאו להם המיטלטלין מהבית

דרוmי

New member
למה שהם יצטרכו לעשות את

כל זה?החייב בכלל לא גר בבית וגם הכתובת שרשומה על המכתב זו כתובת אחרת בכלל(יש הסבר אייך המכתב הגיע לכתובת הזו?)

למעלה