שאלה בעניין חקירת יכולת

שאלה בעניין חקירת יכולת

אני התחלתי עבודה חדשה לפני חודשיים כך שאין לי מספר תלושים נכון לחקירת היכולת בנוסף מיכוון שלא עבדתי התגלגלתי בכל מיני מקומות כך שאין עליי כעת שום הוצאות מלבד טלפון סלולרי ע"ס 250-300 ₪ לחודש

סך הכנסתי ממשכורת הינה -5000 ₪
מזונות אני משלם 2870 לפי חישוב בהוצל"פ
בנוסף יש לי עוד ילד מאישה אחרת שעליו אני משלם ללא הסכם 1800ש"ח
השאלה איזה מסמך אני אמור להראות להוצל"פ על ילד שנולד לפני חודשיים בסך הכל
והאם יחשיבו את זה?

שאלה שנייה איזה צוו תשלומים אני אמור לבקש ? שנקרא נורמאלי במצבי או שעדיף ללכת על חייב מוגבל באמצעים?

ניתן לציין שעם הזמן אני בונה על עליית שכר בעבודתי

רונה244

New member
תשובה

אין מספיק פרטים.. כמה תיקים? כמה כסף חוב?
אבל בכללי אתה יכולה לבקש מוגבל באמצעים ולהציע סכום של 150 ש"ח בחודש. בשאלון תציין את כל ההוצאות שלך כולל זה שיש לך תינוק נוסף בבית. ואתה לא צריך להוכיח שיש לך תינוק נוסף בבית , פשוט תציין את זה בשאלון ותצרף צילום ת.ז. שם רשם שיש לך 2 ילדים.
בהצלחה

היי רונה

כעת יש לי תיק 1 על 140000 ש"ח מהבנק
תיק 2 על 1250 ₪ מערייה
חוץ מתיק מזונות שהחוב עומד על 6800
השאלה אם אפשר לבקש מוגבל באמצעיים ושלא יגבילו לי צ'קים
ועל איזה גובה לבקש תשלום ?

רונה244

New member
תשובה

כמו שאמר עו"ד אולמן , תיק מזונות לא נכלל באיחוד , צריך לשלם את במזומן.
לגבי שאר התיקים אפשר לבקש איחוד בתיק הגדול.
תיק מעיריה לא נראה לי שזה דרך הוצאה לפועל תבדוק זאת. בדר"כ לעיריות יש מנגנון גביה עצמאי משלהם שלא קשור להוצאה לפועל
תבקש צו תשלומים, הסכומים המינימלי לבקשה הוא 150 ש"ח בחודש, שזה לא מה שמבטיח לך שאת הסכום הזה תשלם. הכל לפי מצבך הכלכלי ולפי המסמכים שתצרף לשאלון שיוגש לרשם.
בהצלחה

חייב מוגבל אמצעים חקירת יכולת

לעניין המסמכים: יש להגיש את כל המסמכים התומכים בטענותיך ובתצהיר שבשאלון.
לעניין סוג התיקים: יוסבר כי תיק מזונות אינו נכלל באיחוד תיקים ו/או בחייב מוגבל אמצעיים וניתן יהיה להמשיך לפעול בו ללא כל הגבלה.
לעניין ההגבלות: על חייב באיחוד תיקים וחייב מוגבל אמצעיים חלות כל ההגבלות (בדרך כלל).

למעלה