האם אני מגזימה?

מילי1991

New member
האם אני מגזימה?

שלום לכולם
במסגרת תהליך ההתחזקות שלי, החלטתי להפסיק ללכת לשיעורים מעורבים במכון הכושר (שזה לאחרונה בערך כל שיעור שאני הולכת אליו- מגלה שזה מעורב, לעתים רק גבר אחד- ועוזבת בבאסה את המקום)
נוכח העובדה שיש לי כבר מנוי למכון, ונגיד שיש רק גבר אחד...האם לא עדיף שאתאמן בצד בפינה? האם אני מגזימה בתגובה שלי (=לעזוב את המכון)?
בנוסף, באותו נושא- אני רוצה לרוץ ....ברחוב/ים/מקום פתוח
מה אני אמורה ללבוש לריצה הזאת? מתכוונת למכנס רחב/חצאית (שלא נדבר על גרביונים?)
לא יודעת מה לעשות כבר..שיגעתי את עצמי(!)
תודה לעונים

קליט

New member
שאלות גדולות שאלת

ועלייך לשאול רב. מילי, את בדרך העולה, כל התחלות קשות, עד שמתמסדים..

שלום יהודיה יקרה

צריך לדעת שכמו שיש לגבר יהודי תורה שהוא חייב להיות דבוק בה, והתורה היא הלב של היהודי.. אז באותו משקל, התורה של האישה היהודייה היא הצניעות שלה, וכל מה שהאישה היהודייה עושה כדי לפרוש מדברים לא צנועים הרי זה קיום ההלכה והתורה של האישה היהודייה. ועליה לעשות זאת.
יישר כח גדול שאת מקריבה את הרצונות שלך בעבור שמירת הצניעות שלך.
אין ספק שנשים חכמות וצדיקות יעריכו אותך. (לגבי שאר הנשים - אין להתחשב בדעות שלהן)
והתגובה הכי נכונה שעליך לעשות, וללא ספק זה קיום ההלכה, וזה אומרלעזוב את המכון המעורב כי שאת חושבת על כך.
זה בכלל לא קיצוניות אלא זה פשוט ונכון לעשות את זה - ואת ראויה לכל הכבוד על הדבר הזה - ואני בטוח ש-ה' יתברך ישפיע עליך הרבה שפע רוחני וגשמי בעקבות זה שתעזבי את המכון (אפילו שיש שם קנס יציאה)
ואל תקשיבי לקול היצר הרע שאומר "לא צריך להיות קיצוני.."
אנחנו מקשיבים לקול תורתנו הקדושה
ואשריך שהגעתך למסקנה כזאת חשובה שצריך לעזוב מכון מעורב. ואל תשתהי ולא תתעכבי כי יצר הרע כשרואה שאדם יהודי נחוש לעשות מצווה מסויימת, אז הדרך של יצר הרע היא לעכב ולעכב אותו עוד ועוד עד שבסוף הוא לא ירצה לעשות את המצווה ההיא כי אין לו כבר התלהבות לזה

למעלה