אלישיר שלום רב !

אלישיר שלום רב !

אינני יודעת אם תאשר לי את פרסום הפוסט הזה על גילויים אמיתיים שיש לי לגבי הרב ברלנד, אך מאחר וחשוב מאוד לדעת את האמת אם הוא אכן צדיק אמיתי, או שמא מפורסם של שקר , ורבי דקליפה, החלטתי כן לשתף אתכם באמת לאמיתו שגיליתי על הרב .

ובכן, לפני כשלוש שנים או יותר, הרב ברלנד ברח מן הארץ, בעקבות ידיעות מוקדמות שהיו לו על כך, שמתפתחת חקירה משטרית כנגדו, בגין חשד למעשי אונס, ומעשים מגונים . באותה תקופה שמעתי את אזהרותיו של הרב שלום ארוש שהרב ברלנד הוא איש אלוקים צדיק ונורא הוא, ואוי ואבוי למי שיהרהר עליו , הן בעולם הזה , והן בעולם הבא . ואכן, כמי שפחד אלוקים , שוכן בליבה, שעיתי לאזהרתו, כי מי גדול יותר מהרב ארוש, שיודע על מה הוא מדבר, ולפיכך התבטלתי לפניו , כי באמת זה פחד אלוקים גדול מאוד, להיכשל בלשון הרע על צדיק אמת . מאז ועד עתה , חלפו יותר משלוש שנים , ואני המשכתי לדבוק בצעקותיו ובאזהרותיו של הרב ארוש , שכן במשך כל השנים הללו , " ברחתי " מכל פיסת מידע , שפורסמה עליו בתקשורת , עד כדי כך , שאפילו לא הקשבתי לחסידים ולחסידות , שהעידו כנגדו . חומה גבוהה בניתי לי מתוך יראת אלוקים של ממש .
עד......ש..........יום אחד , לאחר הגעתו של הרב ארצה, ראיתי בגוגל כותרת שבה כתוב ווידוי של הרב, שבו הוא מודה ומתוודה : " אנסתי אותה " .וזהו. עד כאן התבטלתי לפני הרב ארוש, אבל אם הרב מצהיר בפה מלא שהוא אנס אותה , הרי שהייתי חייבת לעצמי את גילוי האמת . לכן נכנסתי לכתבה , ואכן שמעתי הקלטה , בקולו המובהק של הרב ברלנד , שבה הוא אומר : " אנסתי אותה, מתחילה ועד סוף, והיא מותרת לבעלה " , ועוד הוא הוסיף : " היא לא הבינה כלום . היא ראתה את זה כשליחות אלוקית להיות אשתו של הרב " . (והיא לא אשתו כמובן, אלא אשת איש ). טוב. כששמעתי את הווידוי הזה , אין ספור פעמים, כדי לוודא שאכן זהו קולו של הרב ברלנד, ( למרות שהצילומים לא שייכים להקלטה הנסתרת של קולו ) ........נפשי נבהלה מאוד מאוד . ומכאן , כבר הייתי חייבת לעצמי את בירור האמת , כי יכול להיות שהרב ארוש בתמימותו לא יודע דבר, וגם הוא טועה . לכן מאותו הרגע, התחלתי לחקור את הנושא הזה לעומק ולרוחב, ושמעתי את העדויות של איתי נחמן שלום, שטיפס על מרפסת ביתו , וראה את הרב בייחוד אסור עם אשה נשואה, ואמא ל - 7 ילדים . ואו אז , גם שמעתי את העדויות של החסידות שלו שבכל נשיקה וליטוף, הבטיח להן שהוא מעלה אותן לעולם האצילות . ואילו עם הנשים שהוא ממש התייחד ממש, הוא שיכנע אותן, שרק איתן הוא יכול להוריד את נשמת מלך המשיח . הזוועות התחילו להתגלות לי באופן מחריד, אך ככל שחקרתי יותר, התחלתי להתבלבל יותר, וזאת מפני שבחסידות " שובו בנים " הסירו את הכפפות , ועל כל ידיעה הם המציאו ידיעה אחרת ומנוגדת . ובכל זאת ליבי נטה להאמין למי שנפגעו ממעשים מגונים, מפני שזה התאים באופן מדוייק לווידוי של הרב . ובכל זאת הבלבול היה עצום . אך כאמור, מאחר שהתפללתי בהתבודדות על הצלחתו וישועתו של הרב ברלנד, אולי אני שמא דווקא נמצאת חוטאת בפני השם, כאשר אני מתפללת על רשע , ולא על צדיק כפי שחשבתי ? לכן הייתי חייבת להמשיך ולחשוף את האמת . ובאמת כשגיליתי, שהחסיד איתי נחמן שלום ברח לעיר צפת, שבה אני גרה , בגלל שחסידי הרב , פתחו לו את הראש, וחייו היו בסכנה מוחשית, ממש התפללתי בליבי לפגוש אותו, ולשמוע ממנו את כל האמת ולא באמצעי התקשורת השונים . ובאמת , כמו שכתוב , בדרך שאדם רוצה לילך בו, מוליכין אותו, לפני כ- 8 ימים , יצאתי למרכז העיר , ולפתע פתאום , בהשגחה פרטית מופלאה מאוד, הוא ממש חלף על פניי עם בנו הקטן, ואילו אני נאלמתי דום . כן , זה הוא , אמרתי בליבי, זה נחמן שלום . פניתי אליו, יש לאמר בבושת פנים ובמבוכה גדולה , ושאלתי אותו אם אכן זה הוא , שראה את הרב ברלנד וכ... שנינו תקענו את מבטנו באדמה, כי כל המעמד הזה היה מביך לחלוטין , והוא אכן הודה בפניי שזאת כל האמת באמת , ושהחסידה שהייתה באותה העת , היא למעשה , תלמידתו של הרב ארוש בעצמו, והוא זה שחיתן אותה לפני כ- 12 שנים . ואם אני לא טועה , אז בעלה לומד בישיבה שלו . טוב. כאן כמעט התעלפתי . מה ? הרב ארוש יודע מהכל ? " כן , כן , הרב ארוש יודע מהכל" , הודיע לי החסיד המוכה והרדוף . ומסתבר שהוא , גם כן סיפר זאת לרב ארוש, וגם האנוסה עצמה סיפרה לרב ארוש, ואז כל העניין התגלגל " למשמרת הצניעות " בראשתו של הרב הצדיק באמת, צביקה צוקר, שהוא גם חתנו של הרב ברלנד. או אז הרב צביקה צוקר גילה, שגם ביתו הנשואה, שהיא נכדתו של הרב ברלנד, גם נפלה בפח של סבה , שביצע בה מעשים מגונים. ובסופו של דבר נמצאו עוד עדויות , שאותם הקליט צביקה צוקר וכל האמת נחשפה . יש לציין שכמעט שבוע שלם כעסתי על הרב ארוש , שהוליך אותי שולל, ואת כל ציבור מאמיניו, כי הוא ידע, ושמע , את כל הווידויים מוקלטים, ופגש את הנפגעות פנים מול פנים . ועד עצם היום הזה , אני לא מצליחה להבין את המהלכים שהוא עושה , כי זאת הטעייה איומה של הציבור , לגבי מישהו שמסתבר שהוא גם מוקלט , מורה לבנו נחמן , להניח " לבנת חבלה " מתחת למיטתו של פלוני בן אלמוני . מסתבר שחסידיו הגדולים מזה כ- 20 - 30 שנה עזבו אותו, כשנודעה להם האמת על " רבם הדגול " . וגם החסיד , שכתב וערך , לרב ארוש את כל ספריו, עזב את הישיבה שלו , וחבר לאנ"ש הכשרים . בנוסף יצאה כרזה מפי הרב מאיר יעקב שכטר ועוד שני רבנים, שהרב ברלנד טועה ומטעה, ואסור להתקרב אליו . כמו כן יצאה הודעה כזאת גם מבד"ץ העדה החרדית , וכן מרבה של צפת הרב אליהו שיחי, וכן הלאה .... ובכל זאת , מאחר ושובו בנים, הוציאו מכתב מזוייף של הרב מאיר יעקב שכטר שיחי', המשכתי להתבלבל. וזאת עד לשלשום , כאשר הצלחתי להגיע לחברתה של האנוסה, שגם היא בעצמה , בהיותה בת 16.5 , נפגעה ממעשיו מגונים ,של הרב ברלנד . ושוב, בהשגחה פרטית, ולאחר התכתבות באינטרנט, ושיחה טלפונית ביננו , הסתבר לי שגם היא, ברחה לעיר המקלט, צפת , והיא ממש גרה בצד השני של העיר . הזמנתי אותה לביתי, והיא אכן הייתה אצלי אתמול , בשעת הצהריים . פגשתי חסידה מתוקה, צנועה אמיתית, שחוותה צער נורא , ממי שהיא חשבה אותו לאיש אלוקים קדוש. והיא זאת שהאירה את עיני , ובזכותה גיליתי , היכן נמצאת האמת לאמיתו, כי כל קבוצת הנשים הפגועה הזאת גרה בירושלים, באותה השכונה ממש. ואלו הן בנות ונשים שגדלו ממש ביחד, באותה שכונה ירושלמית. כיום , אותה אנוסה התגרשה מבעלה, שכן הרב ברלנד הפך אותה, " לאסורה על בעלה " , וכל בניין ביתה נחרב בידי מי שכל הרבנים התומכים ברב ברלנד, צועקים שהוא צדיק . ומאחר וכל הרבנים התומכים , לא עשו את עבודתם נאמנה, נאלצתי , אני הקטנה, לעשות עבודת מחקר לגילוי האמת . יש לציין שמאז, נודעה לי האמת, אני לא מקשיבה יותר לרב ארוש, והרב עופר ארז, ושאר הרבנים שתומכים , שמי שעה פשעים איומים, בחללו את בנות ישראל הכשרות .

אלישיר

New member
אין בן דוד בא, עד שיתייאשו מן הגאולה.

בעזהי"ת
&nbsp
&nbsp
אומרים חכמינו בגמרא, את הדברים הללו שבכותרת. ורציתי להציע להם הקשר אחר, ומתוך המציאות של חיי: ספר התהילים הקדוש. מתוך שאני כל כך רגיל באמירת תהילים, הגעתי לזכור בעל פה כבר כמעט שני שליש מהספר, ובכל יום ויום אני אומר את אשר זכיתי ללמוד בעל פה.
&nbsp
לא אפרט כאן את מה שעברתי בשנים האחרונות. את מי שכלתי, וכמה כוסות תרעלה שתיתי. אני לא אוהב לפגוע בפרטיות שלי. כן ארמוז לאשר עבר עלי, כדי להבהיר את עוצמת הדברים.
&nbsp
עצות יהודיות רבות למדתי במהלך השנים. הרבה עניינים והרבה דרכים. הרבה אמירות והרבה ספרי חסידות ושאר ספרים. מהכל התייאשתי, ותחתם זכיתי לבן דוד! לעצה היחידה שאני רואה לדור האבוד שלנו, לדור שמתרגשות עליו צרות מכל כיוון. לומר ולומר ולומר, בכל יום, בכל רגע פנוי, מזמורי תהילים. לא על פי סדר מסויים, לאו דווקא מזמור מסויים - את מה שאתה מרגיש חיבור אליו, את מה שאתה מרגיש בו השתפכות הנפש, ואפילו לחזור על אותו מזמור עשר פעמים אם זה אשר ליבך מאיר בו.
&nbsp
משיח בן דוד. מדוע לא משיח מצאצאי דוד? וכי בנו הישיר הוא? ואלא מעבר להיותו צאצא שלו, בנו בחכמה הוא. ממשיך דרכו הוא. ומהי דרכו של דוד מלך ישראל, דוד מלך ישראל חי וקיים? ספר התהילים הקדוש והנורא.
&nbsp
לא מזלזל בשום רב ירא שמים ובשום משפיע, וגם לא מוצא טעם לנבור רבות בכל הפרשיות המשונות והמזעזעות שמתפרסמות כל פעם מחדש, על מעשים מתועבים שנעשו. בימי עקבות משיח, השקר שולט, האמת נעדרת, והכל מבחן פשוט של אמונה: אם אתה שומר תורה ומצוות באמת מתוך רצון לה' יתברך, אז לא משנה מי יתברר שעושה מעשי זמרי ומבקש שכר כפנחס, ולא משנה כל דבר אחר וכמה הרפתקאות תעבור בחייך הפרטיים, גם לא משנה כמה אתה נופל מידי פעם בעבירות, אתה עדיין תכסוף ותיחל לה' יתברך, ולא תתרגש ממאומה.
&nbsp
ומי שאוחז בספר התהילים הקדוש והנורא, אוחז בכוחו של משיח, אוחז בדברי ימי הגאולה, מתעלה מעל כל הסחי והמיאוס שלנגד עינינו.
&nbsp
מהכל התייאשנו, ועכשיו רק לומר תהילים מהבוקר עד הערב ומהערב עד הבוקר.
&nbsp
(לגבי הפרטים עצמם, האמת: לא מעניין אותי. גם בלי הסיפור הזה, אני חושב שקהילת שובו בנים בעייתית מאוד, ובונה הרבה חוזרים בתשובה מאוד לא בריאים לטווח הארוך. כאלה שלא מגשימים את כוחותיהם, כאלה שלא מסוגלים לפרנס את משפחותיהם ולשמוח שמחה פנימית, וכן הלאה. אז תוך כדי שגם לאחר אריכות דברייך אין לי מושג מהי האמת, הרי שלמען האמת לא מעניין אותי. שובו בנים אינם רלוונטיים בעיני כלל).
&nbsp
&nbsp
&nbsp

אלישיר יקר !

למעשה , אני החלטתי להניח כאן את הסיפור הזה, וכל אחד ייקח אותו למקום שלו. אלא שלי היה נראה, שמאוד חשוב לדעת את האמת . אני מבינה שלך זה כלל לא חשוב, ולא רלוונטי . אבל לי , זה מאוד רלוונטי, ואני חושבת שידיעת האמת לא רק חשובה מאוד, אלא אפילו קריטית . כי מהעניין זה משתלשל, לאיזה רבנים אנחנו מקשיבים , לאלו רבנים אנחנו הולכים כדי לשמוע את תורתם, עצתם, ותבונתם . ואילו שיעורי תורה אנו שומעים בבית . ואיזה דמות מסתתרת , באמת , מעבר למסכות של דרשות תורניות , ועצות לחיים . רבי נחמן אומר שאדם נואף שהוא בר דעת , ממש מוציא מפיו , הבל ארסי, " שמדביק " את השני בתאוות הניאוף . אז מה , זה לא חשוב לאיזה רב אנו הולכים ? לי מאוד חשוב , שמי שאני שומעת תורה יהיה קודם כל, ולפני הכל בן אדם . ולא סתם בן אדם . אלא אדם ישר דרך, שפיו וליבו שווים הם . לי חשוב , שכאשר רב אומר משהו , שיאמר זאת באמת , באמונה ובכנות גמורים . כי לא בשביל זה חזרתי בתשובה. כדי לשמוע או להיות מקושרת " לתלמיד חכם - שדין יהודאין " , או " רבי דקליפה " , שיונק את כל כוחו מהבחינה של עשיו הרשע . או " מפורסמים של שקר " שרבינו הקדוש , כבר הזהיר אותנו מהם, והם הם , הבחינה של הערב רב , שמעכבים את גאולתנו, ואת התגלות בן - דוד . הרי מי הוא זה , שמגלה וחושף את הרבנים הפושעים הללו אם לא השם יתברך ? הרי השם יתברך , הוא עושה את כל המעשים , ומשגיח על כל הנבראים . לך זה לא חשוב, וזה בסדר גמור . אצלי זה קריטי, כי לא יכון לנגד עיני , אפילו אפילו .....דובר שקרים . אני רוצה רק אמת נטו . ואם הרבנים לא מוקיעים עוולות ופשעים כאלה , אז לא צריך . אתה צודק . אני הולכת רק עם השם יתברך, רבי נחמן , הרבי כמובן, וכל מה שידוע לי שהוא אמת . וכמובן , כמובן עם ספר התהילים, שבו אני קוראת מידי יום ביומו, במשך שנים, בגין נדרים שקיבלתי על עצמי לשם כך . כי אחרת, אני מניחה שהייתי , בקושי עושה זאת . ודווקא, בגלל העובדה , שאני יודעת את החשיבות של קריאת מזמורי תהילים, ודווקא בגלל שלא רציתי שהיצר הרע , יעכב אותי מפעולה חשובה זאת , נדרתי את נדריי. ואכן, אתה צודק . זה מה שנשאר לנו. התורה , ספר התהילים , עצות דקדושה , תפילה והתבודדות .
ולגבי רבנים ? .............זהו . אני סיימתי איתם בלי נדר , עד שיבוא מלך המשיח, ויאיר את עיננו , במי להאמין ובמי לא . אני מאחלת לך מכל הלב , שהקדוש ברוך הוא ישמח אותך באמת ובתמים , ויאיר את חייך בחן בחסד וברחמים גדולים .אמן .
ברכה והצלחה .

אופירA

New member
מנהל
לא כדאי להחליט החלטות קיצוניות, גם במצבים עגומים כאלה

לא כדאי להחליט "אני סיימתי עם הרבנים".
אנו לא במקום שאנו יכולים ללכת בדרך התורה לבד, בלי רבנים, בלי הרצאות, בלי פוסקים.

כתוב שבזמן עקבי משיח האמת תהיה נעדרת. אז זה בדיוק המצב - האמת נעדרת.
אמנם הרב הזה נואף, והשני רימה, אבל הקב"ה אינו חסר אונים מולם, ואם הביא למציאות קשה כזו, וגם התלמידים של הרבנים נפלו קורבן למרמה, אזי יש מאחורי זה מחשבה, והכל לטובה בסופו של דבר.

אז לא לפחד מהאמת האלוקית. הקב"ה טוב ומיטיב וכל מעשיו לטובה. אם שמעתי לרב, והתברר חס ושלום שהוא רמאי - אקום, אאסוף שברי, ואלך לרב אחר. כי צריך לשמוע דברי תורה, פסקי הלכה, דעת תורה. וצריך להתבטל לדעת רבנים.
אחרי הכל, אני עשיתי מה שהקב"ה אמר, שמעתי לרב, צייתתי. אם הקב"ה עכשיו אומר לי לעבור לרב אחר - אז אעבור. אנו עושים מה שהקב"ה דורש מאיתנו.
יש רבנים גדולים בברסלב, כמו הרב שכטר שציטטת את דבריו. בכלל, בעלי תשובה וכל היראים יכולים לשמוע מכל זרם וזרם ביהדות, ולהתעשר מרבנים רבים.
חזק ואמץ ואל תחת.
קווה אל ה', חזק ויאמץ ליבך, וקווה אל ה'.

אני בטוחה שאת צודקת , שהשם יתברך עושה הכל לטובה !

ויותר מזה , אני גם יודעת, ללא ספק, ע"פ הדעת דקדושה, שכל החשיפות המאוסות והמשוקצות הללו, הן הן אשר מסמלות כבר את תהליך הגאולה של בני ישראל , בפועל ממש . אם כי זה נעשה בהסתרה שבתוך ההסתרה, ועל פניו זה נראה רע מאוד ומזעזע . ועל כל הדברים הללו כתוב : " וישב מצרף , ומטהר כסף, וטהר את בני לוי , וזיקק אותם כזהב וככסף, והיו להשם מגישי מנחה בצדקה " . ( מלאכי , ג' - ג' ) . ועוד כתוב : " וצרפתים כצרוף את הכסף, ובחנתים כבחון את הזהב. הוא יקרא בשמי, ואני אענה אותו. אמרתי עמי הוא . והוא יאמר השם אלוקיי.
" ( זכריה יג' - ט' ) . ולפיכך, לפי האמור לעיל השם יתברך עושה בירור בנו, בתוכנו, בסביבתנו, ברבנינו, בעמנו, ובכל העולם כולו. והרבנים , שהם למעשה "ראש החץ " , והם הם , ומובילי דרך התורה, והדעת דקדושה , מובילים את העם כאשר הרועה ירעה את צאנו, ואנחנו הולכים אחריהם באש ובמים . וכאן , כל אחד מאתנו, חייב. אבל חייב , לבדוק היטב היטב, שמא הוא מובל כצאן , ע" רבו, לאש הגיהנום דווקא, או למים הזידוניים . לכן בירור האמת , הוא דבר מהותי וחשוב לחיינו הן בעולם הזה והן בעולם הבא .
ולא , לא, בת ישראל יקרה . אני לא מתכוונת , שוב ושוב להישבר מרבנים , כדי לנסות רב אחר . כי די. אין בי עוד כוח ללכת אחרי רב, שלאחר זמן מתגלה כהבל ושקר . ואת חושבת שזה נוח לי ? ממש לא . אבל איך אומרים ? זה מה יש . ואלישיר צודק בהחלט . כי ברוך השם , יש לנו תורה, ספרי הלכות מפי צדיקים אמיתיים, תהילים, ועצות דקדושה . ואפשר בהחלט להסתדר עם זה עד בואו של משיח . תודה על תגובתך, יקרה, ואני מאחלת לך, שבת מבורכת ומוארת .

תודה , ושבת שלום !

קליט

New member
הרב שלום ארוש

יש לו את הסיבות שלו, יתכן שאם הוא ידבר נגד הרב.. זה רק ישבור את החסידים שלו, ולא יועיל כלום. בקשר לרב.. עושה רושם שהוא מעורער בנפשו, כפי שטוען הבן שלו. בקשר למכתבים שהוציאו נגדו רבני ברסלב, יש שטוענים שזה זיוף. בעיקרון, בכל צד יש עבריינים, ואין בעיה לזייף כל מיני דברים. הכלל, זה לא העסק שלנו מה שהרב עשה או לא עשה, יש רבנים חוטאים, גם לרבנים יש יצר הרע ! בדורינו, אנשים הם חלשים יותר, יש יותר פיתויים, זה לא מה שהיה פעם. וגם בעבר היו צדיקים גדולים שנפלו. בשורות טובות !

קליט שלום רב !

לגבי הרב ארוש, אני לא בטוחה , שהחסידים שלו , לא יישברו , כאשר תתגלה להם האמת , שהרב ארוש הונה אותם, וגם איים על כולם שלא להרהר ברב ברלנד , שכן אם יעשו כך, אוי להם בעולם הזה , ואוי להם בעולם הבא, חס ושלום . וזאת בפרט שהרב ארוש היה הראשון ממש , שידע את האמת , שכן מדובר בתלמיד הישיבה שלו, ובאשתו. כיום חסידות ברסלב מחולקת מאוד , מפני שרבים יודעים כבר את האמת, ששמעו בהקלטות נסתרות, ובעדויות פנים אל פנים . ורק היום שמעתי עוד מפי הרב פנחס בונקר ביוטיוב, דיבורים קשים מאוד על " כת השבתאות " של ברלנד . שכן , ישנם רבנים , כמו הרב עופר ארז, שהכריז בעניינו של ברלנד, ושמעתיו בקולו , בעת שראיינו אותו, שגם אם הצדיק , נפל בעריות , הוא יישאר החסיד שלו, שכן אין לנו שום הבנה והשגה , " מה זה הצדיק ", ואילו " תיקונים " הוא עושה בעולם, בחטא העריות . ועל זה צעק היום מאוד, הרב פנחס בונקר, שאמר , אוי ואבוי , שיש רבנים , שתומכים במעשים כאלה , שהם נגד התורה ממש. וזאת כבר " שבתאות " לשמה . לטעון , שאפשר לחטוא, ודווקא ע"י זה לעשות "תיקונים נשגבים " בעולם .

ולגבי טיעונך, שיש צדיקים שנפלו בכל מיני חטאים , במשך הדורות , אכן, אתה צודק, שכן מי מאיתנו לא נפל וחטא ? אלא , שכאן נכנסת "עשיית התשובה " . ומי שהוא אמת ,באמת, מודה ועוזב , ובוודאי עושה תשובה, ולא מתפאר בכך, כמו הרב ברלנד , שהונה את ציבור מאמיניו , בשכנעו אותם, שלא רק שזה בסדר לחטוא בגילוי עריות , אלא, שאדרבא, הוא עוצר בכך את השואה והאיום האיראני , ומעלה את האנוסות לעולם האצילות בכל מעשה . ובאמת שיש גבול לכל אווילות ורעות רוח .

לגבי המכתב, גם אני התבלבלתי , כאשר יצא מכתב " הכחשה כביכול " של הרב שיחי' יעקב מאיר שכטר, שבו הוא טוען שהמכתב הראשון זוייף . וכמובן , זה לא נכון , מפני ששמעתי באוזניי ממש, מפי סופרו, שכותב לו את כל מכתביו, שהמכתב הראשון, שבו חתומים שלושה רבנים מזקני אנ"ש, הוא הוא הנכון . זהו מכתב שבו הם קוראים לציבור להתרחק מהאיש המכונה אליעזר ברלנד, שכן " הוא מטעה בעינייני הקדושה " . ועוד תוכל לראות בחדשות " במאקו " , את הרב ברלנד בהסרטה ממשית , מספר בקולו, שלפני כ - 17 שנה, הוא שלח את בנו נחמן ברלנד עם עוד חסידים , בנר השמיני של " וזאת חנוכה " , לשרוף תחנות אוטבוס, " ותמונות תועבה " , שיש שם . ואפשר לראות אותו בעיניים, ולשמוע אותו באזניים, מספר זאת . ולפיכך, הכלל הוא , דווקא בעיני, שבוודאי, ובוודאי, אנו מחוייבים , שלא ללכת כעדר , אחר " רבנים דקליפה, ומפורסמים של שקר " , אלא לבדוק בעיניים פקוחות , אחרי מי אנחנו נוהים, ואחרי מי אנחנו הולכים , וזאת מפני שהרבנים הללו מובילים את חסידיהם, ומאמיניהם, לדרך של אבדון, והיישר לגיהנום . אז מה נמשיך לעצום את עיננו לאמת, ונמשיך לאמר שזה לא עינייננו ?

תודה על תגובתך, ובשורות טובות גם לך !

קליט

New member
ניכרים בדברייך שהם דברי אמת

תודה שהבהרת שאת רוצה פשוט שלא ינהרו אחרי השקר, ואחרי הכפירה. אם הרב ברלנד יורשע - לא יקרה שום דבר, מי שמאמין בו - ימשיך להאמין בו. אני מציע לך להבין את הרב ארוש, שהוא מיחידי הסגולה שבדור, איש יקר, הוא מנסה להציל מה שאפשר, איך אפשר להגיד לחסידים שהרב שלהם הוא שפל כל כך ?... או שהשתבש לו השכל ?... שיחשבו שהרב ברלנד הוא צדיק ושהוא עושה תיקונים, מחר הרב ברלנד ימות, ויבוא צדיק אמיתי, העיקר שכל החסידים שלו - ישארו עובדי השם.

אתה מאמין לי , שלעולם, אבל לעולם , לא הייתי מעזה לכתוב פוסט

כזה , אם האמת לא הייתה נהירה לי , כאור היום ?
כי באמת , יש לי פחד אלוקים, מעניין של דיבורים כאלה .
אבל כאשר מדובר במישהו רשע, שחוזר על מעשיו הרעים שוב שוב, ומאמלל אלפי אנשים, הרי שאז זאת מצווה גדולה מאוד, להזהיר, ולהתריע, כדי לבער את הרע שבתוכנו . וזאת , במיוחד , שיצא לו שם של צדיק, שכולם נוהים אחריו .

ולגבי הרב ארוש, שיחי' , שהוא באמת שוכן בתוך ליבי עם רעייתו האהובה מרים, אני לא ממש מסכימה איתך . מפני שבעולם הזה יש אין ספור צרות ובעיות , ובכל זאת , עלינו ללמוד כיצד להתמודד איתן, ולא לכסות את עיננו לאמת ולמציאות . כל אחד ואחד עובר את הניסיונות שלו, ואלו הם מבחנים של אמונה . ואם חסיד מגלה שרבו הוא שקר, אז הוא צריך לקום וללכת , ולעזוב את השם יתברך , ותורתו הקדושה ? אני מניחה , שאנחנו אנשים , מספיק בוגרים, בכדי להמשיך בדרך החיים , שבה בחרנו. ומבחינתי, כאשר אני שמעתי בקולו של הרב ארוש , יותר משלוש שנים, שלא להרהר אחר הרב, אני מרגישה שיצאתי טיפשה , ושהלכתי כצאן לטבח , מבחינה זאת , שנתתי בו את כל אמוני ובטחוני , שהוא יודע על מה הוא מדבר. ושהוא מדבר אמת , ללא צל של ספק . ולכן , התהלכתי שבוע שלם, הלומה מכך , שהוא ידע על פשעיו החמורים של הרב , ובכל זאת המשיך להזהיר ולאיים על כל שומעיו. ואת זאת אינני מקבלת כלל . כי סמכתי עליו. בטחתי בו. והאמנתי לו . ולפיכך, אני מאוד מאוד מאוכזבת ממנו, שהוא תומך ברב הפושע שלו. כי צריך להוקיע מעשים איומים ונוראיים שכאלה . אתה יודע , שהוא היה מורה לחסידיו שרק התחתנו , לפרוש ולהתנזר מכלתם הצעירה , עד , כתשעה חודשים
שלמים ? אתה יודע , אלו פגמי ברית , וגילוי עריות , קרו בגללו ? מוחא לא סביל דא . כי זאת הוראה אכזרית ומרושעת , שנועדה להחטיא , בחטא הכי חמור, כשלמעשה, הציווי שלו, הוא ההפך הגמור ממה שהתורה מצווה ,ועל זה אני מוחה .

יום טוב , וכל טוב !

מילי1991

New member
אז ככה

אני לא מכירה את הרב ברלנד ואולי אין לי זכות לדבר
אני רק שמעתי עליו אינספור פעמים, בתקופות של קושי מטורף שעברתי בחיים (והייתי זקוקה לכל ברכה/עצה הכוונה) רציתי ללכת להתברך אצלו כי כל הזמן שמעתי "צדיק!!! צדיק!!!" וואלה איזה טאררם עשו סביבו.....
מה בסוף? ביקשו ממני 1000 שקל (או דולר, אינני זוכרת) על מנת שאכנס להתברך אצלו
שוב, לא מכירה ולא יודעת אבל
מישהו כאן צריך לעשות בדק-בית רציני מאד!!!! ולבדוק מי אכן הוא צדיק אמיתי ומי צדיק שקר!!!
אני יכולה להעיד בפה מלא על צדיקים אמיתיים שעזרו לי וברכו אותי ואני חותמת שהם צדיקי אמת: הרב יעקב איפרגן (הרנטגן), הרב מפורת, הרב יונה לייב לעבל
מבחינתי הם אנשי אמת..ואתם יודעים מה.? אפילו אין הרבה רעש סביבם. למה? כי הם אמיתיים!!!
כאשר אתם רואים את כל הרעש המטורף סביב צדיק- לי אישית זה גורם לחשוד כפליים.
אז...שה' יחשוף מי אמיתי ומי לא כי אני אישית לא רוצה לדבר סתם אבל..1000 שקל? והעולם החרדי שותק? מטומטמים.!

את צודקת ! הוא היה גובה 1000 דולר לפגישה !

ועל כל עניין גזל ועושק נפשות חסידיו, ושאר עמך ישראל, במיליונים רבים של שקלים ודולרים, וכן והוראות קבע, אפילו לא התחלתי לדבר, וגם לא ממש בא לי להכנס לקן הצרעות הזה. כי המטרה שלי בכותבי את ההודעה שכתבתי, היתה רק כדי להזהיר אתכם , כדי שלא תלכו אחרי רבנים של שקר , בדור הבירור הסופי . חסידיו , מחוייבים מידי חודש , להביא מספר מסויים של הוראות קבע, והם מכתתים את רגליהם יומם ולילה כדי להביא לו תרומות . ומי שלא ממלא את המיכסה החודשית של הוראות קבע, אינו מקבל תמיכה . במהלך המחקר הפרטי שלי, גיליתי , לא חסידות , אלא ארגון פשע . רבים מהחוזרים בתשובה שלו הם פושעים ועבריינים, שמכסחים את החסידים חדשות לבקרים . כך קרה לרב , צביקה צוקר, חתנו, שחטף מכות רצח באומאן , על כך שהוא החל לחשוף את האמת , וכך קרה גם לרב יום טוב חשין, שגם אותו " החסידים " כיסחו, עד כדי כך, שנאלץ להתחפש לחילוני , כשהוא היה באומן, כדי שלא יזהו אותו . ויש סיפורים על כך אין ספור על מכות ואלימות . וזאת , למעשה הסיבה העיקרית , שרבנים אמיתיים, שיודעים את האמת , וששמעו את כל ההקלטות והעדויות , פשוט חוששים לחייהם, וחיי בני משפחתם, ולכן הם שותקים כולם , בקול דממה דקה , וכל זאת מחמת הפחד והאימה, מנחת זרועם של " החסידים " הפושעים . ולגבי מה שכתבת, השם יתברך , אכן חשף אותו, ועוד איך, וגם לקח ממנו את כל הכבוד, שאותו הוא רדף, כשהוא השליך אותו לכלא . ולפיכך , זה המסר שלי. תיזהרו , ותשמרו על עצמכם, כי הדור הזה מלא ברבנים ומפורסמים של שקר . ובאמת , באחד הספרים הקדושים , מסופר על רבי ישראל בעל שם טוב, שהטיח את ראשו בעץ, בבכי גדול , כשהיה עם חסידיו ביער. וכששאלוהו חסידיו מה קרה , הוא אמר שראה ברוח קדשו, שבדורו של מלך המשיח, יהיו רבנים רבים מאוד של שקר .

כל טוב , יקירה

למעלה