לא שואלת למה

מילי1991

New member
לא שואלת למה

לא שואלת למה
אלא שואלת "מה"?
מה קורה פה? מה הולך?
בין כל הבלאגן והייסורים, משתדלת להחזיק באמונה שהכל לטובה ולקבל את מה שהגיע אליי, באהבה, ככפרת עוונות וכמקפצה להגיע למקום גבוה ומתוקן יותר
קשה לי ויש המון רגעים שבא לי פשוט לעצור הכל..להגיד לה' -"דיי בבקשה!! אני לא בנויה לתפקיד הזה!!שחרר אותי מתחננת..!!"
ממש כמו בקריעת ים סוף...שהמצרים רודפים אחרי עם ישראל ולמעשה לא נשארו להם, לישראל, הרבה אופציות מלבד "לקפוץ למים"
הראשון שקפץ למים זה נחשון בן עמינדב (תבדקו אותי?) שהוכיח מהי אמונה ודבקות בה
אני מאמינה שה' רוצה שגם אני אקפוץ למים, מים של תורה.
אין, אני, אנחנו (לדעתי) לא בנויים לעולם הזה. לחברה גויית. אנחנו קורצנו מחומר אחר......... וזאת בזכות אבות אבותינו
היסורים באים שוב ושוב להזכיר לי זאת
לדעת ממה להתרחק ובמה לדבוק
מה לחפש, בכל מקום בו ה' מציב אותי
איך להתלבש, איך לדבר, איך לא לדבר- קדושים תהיו כי קדוש אני
ואני רוצה לעצור את כל השיעור הזה, ובמקום לשתות כוס מים לקחת לי איזו טרופית ענבים כשם שאני עדיין ילדה קטנה. אבל לא.
הטעות(!!!) היא לעבוד את ה' רק* מהלב.."מרגיש לי" (מכירים את אלה??? אז אני כזאת. אל תנסו את זה בבית!!!)
אני לאט -לאט מגיע למצב של בחינת "ביטול"
למה עושה כך וכך? למה רוצה כך וכך? כי ככה ה' רוצה!
אז..אם בעבר הייתי מתאהבת או רוצה להתחתן לשם התענוג האישי שלי (שזה נחמד והכל אבל..הוכח כלא מספיק בכדי לבנות בית)
היום- אני רוצה להתחתן כי ככה ה' ציווה.
תפיסה מהפכנית עבורי...ואני מחפשת סגנון מאד מסוים של יראת שמיים...ובכלל שותף טוב לעסק שנקרא החיים
וכמובן שעליי לעשות השתדלות בעצמי ולעבוד על המידות, על הצניעות, הדיבור, הכשרות, לשון הרע...אחח !!!!!!!!!!! תודה ה' שאני בכיוון!! אבל, אפשר הפסקונת.? קטנה? ללכת לבטן-גב באי בתאילנד או משהו? זה אפשרי?
ישתבח שמו. אחרי הכל.

GILADOS

New member
יפה מאד כתבת, יישר כח על דבריך הנפלאים!
בדברים שכתבת, מורגש מאד שיש לך אמונה עמוקה מאד בקב"ה ובתורתו, ושיש בך הנכונות לעבוד את ה' מתוך מסירות אמיתית גם אם זה לא תמיד תואם את מה שאת מרגישה. אשריך שזכית!

&nbsp
שתהיה שבת שלום, וכמובן צום מועיל!

קליט

New member
אפשר ורצוי לעשות הפסקות

רק לא ללכת לאיבוד /בתיאלנד. היו אדמו"רים חסידיים שהיו יוצאים כל יום לטייל קצת, שלא לדבר על השיחרור הרציני של חסידי ברסלב בשדה, כל יום למשך שעה, שנאמר ; ויצא יצחק לשוח בשדה.. התבודדות, הפסקות בין פרשה לפרשה, מילתא דבדחותא, והנאה מכל הטוב שיש בעולם, זוהיא ערך ביהדות

ozir

New member
כתבת יפה מאוד. יש לך את זה.

אז את רוצה בטן גב? או להילחם עם היצר הרע שלך וכך גם שיעשה בן זוגך?

למעלה