פתרון

מילי1991

New member
פתרון

אלוהים יקר ואהוב שלי, על אף כל היסורים
הלוואי והיית נותן לי פתרון, או מראה לי את הדרך ליצירת זוגיות טובה ובריאה, שתיעשה לפי רצונך
פחות מפחד
יותר מהרצון להצלחה
יש בי אמונה שקשר יכול להחזיק מעמד טוב יותר אם מתנהלים על פי ההלכה
אבל הבעיה היא שהמצב שלי כרגע בעייתי, המצב הרפואי המצב הנפשי
אני לא יודעת אם זה מתאים לי באמת להתחתן בלי מגע לפני
מצד שני, עוד לא מצאתי את האחד שגם רוצה אותי ואני רוצה לגעת בו ויש מצב בכל הקטע הזה לקשר שיוביל לחתונה
התקווה לפעמים היא לא טובה
התקווה שאולי שירן יחזור היא זו שעוצרת אותי מלחפש מישהו
הלוואי שהוא יגיד לי בפנים שהוא לא רוצה אותי, שאני אשמע את זה (משפט מוזר אמרתי הרגע) רק כדי שאוכל להמשיך הלאה

מילי1991

New member
פתרון אופציונלי אחר:

פתרון אחר:
שאני אמצא פרצה בהלכה, נוכח המצב שלי, שמתירה לי/מאפשרת/מקלה בנושאי בינו לבינה
שאולי תאפשר לי להכיר מישהו לעומק גם במגע כבר לפני החתונה, וגם אם אני רק אחבב אותו, זה יהיה לי בסדר כי אני יודעת שצריך בכל מקרה להשקיע בקשר..וגם אני מחפשת ורוצה את היציבות הזו
הלוואי והייתי יכולה לשמוע רמז/עצה מהרב יונה..כל מה שהוא אומר לי הייתי עושה

קליט

New member
יש דרגות שקשה לנו להגיע לשם

כרגע. זה יהיה לא חכם לשקוע בעצבות ובאי עשיה, כי יש איזה פיסגה שלא הגעתי אליו. יש בזה איפשהו - גאווה, וה' מתרחק מגאוותנים ומחבב ענווים. איך מגיעים לקדושים תיהיו ?... ראי בהמשך ; איש אביו ואמו תראו, ואת שבתותי תשמורו וכו' נכון מאוד שחשוב להפרד בצורה מסודרת ובשיחת הבהרה, ובידידות, עשי מאמץ שזה מה שיהיה. בקשר ללבטים שלך לגבי מגע והמצב שלך, עלייך למצוא רבנית או מדריכה שתדריך אותך בעניין. ושאלת, למה יש דברים תקועים ?... לא פעם אנחנו רואים בתורה, שאחרי ה"מתאוננים" באה מגיפה שלא נדע, ושהודיה לה' מביאה סיעתא דישמיא מיוחדת. בהצלחה !

קליט

New member
אין צורך לגעת לפני החתונה

כמובן שאת בוחרת לך איש איכותי שמוצא חן בעינייך. כתבת על רבי יונה ? קדימה, תשאלי אותו. בהצלחה !

למעלה