לא האמנתי איזה מנוול!! ציון גולן עדין ממשיך להרקיד מעורב

• פותח הנושא ozir
  • פורסם בתאריך

ozir

New member
לא האמנתי איזה מנוול!! ציון גולן עדין ממשיך להרקיד מעורב

יוטיוב מפוצץ בהופעות של ציון גולן מדצמבר 2015 , פברואר 2016, מרץ 2016
ככה במעורב בלי מחיצות ונשים רוקדות ליד גברים. מה קרה לציון הזה? והא לא יודע שיש בורא לעולם? הוא לא יודע שגדולי הדור יצאו נגדו כבר לפני 4 שנים והזהירו אותו שאם ימשיך ככה. וואי!! השם ירחם הוא יהייה לנצח בגהינום מחטיא הרבים מס 1 מסכן גם כל מי שמעודד אותו מתחת לסירטונים ביוטיוב או רוקד שם. כתוב שלגהינום אין גבולות מרב האנשים שנמצאים שם. תברחו מהשקר והפריצות כל עוד אפשר לעשות תשובה!!!
גם שומעים אותו בסירטון אחד שחרדי אחד מוכיח אותו בלי לקלל, ציון גולן מקלל אותו ויורק "פטו עליך" וגם קללות שאין לי רצון לרשום.

ozir

New member
אסף, כבודו אולי לא למד

הלכות לשון הרע ולא יודע שאם כבר רבים ראו את זה (הוא שר בפרהסיה וכבר אלפי אלפי ראו זאת ב 4 שנים האחרונות) מצווה לומר שזו לא יהדות, שזה נגד הדת, שזה אסור ושלא ילמדו מכך שהנה מותר.

יש לי פסקים של כל גדולי הדור כולל מרן עובדיה נגד זה.

-----------------------------------------------------------------------------------
בלי שאלות ובלי צורך להזדהות, יש לי קו פתוח לגברים ביום א, ה 22:00- 00 : 00 ב 077-4002093 לשאלות ביהדות, עזרה, הקשבה, הלכה ואמונה.
לנשים/בנות במייל בלבד [email protected] גם גברים/בנים יכולים לפנות במייל.
"אין על בורא עולם בעולם"
ר' עוז

אופירA

New member
מנהל
מהלכות לשון הרע נלמד בפירוש שאין להוסיף על מה שמצווה לפרסם

וכל התוספות כגון הכינויי לוואי שאתה מוסיף לעובר העבירה, או הסיפורים על החרדי והדו שיח הירקני והקללני שהיה ביניהם - בהחלט לא מותרים לפרסום.
גם כשמצווה לפרסם כדי למנוע לעבור עבירה - יש לנטרל את ה"חלקים שלתיאבון".

ozir

New member
"לתיאבון" ???

הרי כמה זה מצער אותי אותי שאני כבר 8.5 שנים עושה למען עם ישראל בחינם והוא מראה שהכל מותר ושלא צריך לשמוע לדעת תורה חלילה.

-----------------------------------------------------------------------------------
בלי שאלות ובלי צורך להזדהות, יש לי קו פתוח לגברים ביום א, ה 22:00- 00 : 00 ב 077-4002093 לשאלות ביהדות, עזרה, הקשבה, הלכה ואמונה.
"אין על בורא עולם בעולם"
ר' עוז

אופירA

New member
מנהל
תתעודד. מעשיך עומדים בפני עצמם והם זכות גדולה עבור עם ישראל

ומעשי העבירות אינם מראים כלל שהכל מותר ושלא צריך לשמוע לדעת תורה.
מעשי עבירה מראים רק על מעשי עבירה, ועל הבחירה לעבור עבירות, ועל שיצר הרע מדיח לעבור עבירות, ותו לא.
אף אחד לא לומד מכך שמותר לעבור עבירות.

ozir

New member
לא נכון

אנשים הולכים להופעות, רואים את הדברים הללו ומבינים שאם דתיים מתנהגים ככה אז זה מותר ואולי החרדים מחמירים על עצמם אבל זה בעצם מותר.

כך בדיוק הם חושבים בגלל "... כמוהו" (צינזרתי לבקשתך)

"אין על בורא עולם בעולם"
ר' עוז

דביאן

New member
בספר הלכות לשון הרע כתוב שמותר לגנות

ספר "נצור לשונך" בעמוד נז סעיף יא:
"יש ובית דין פוסק לאדם כלשהו כי עליו לעשות מעשה מסוים, והנדון מסרב לקיים את הוראת בית הדין, בלא שיתן הסבר מתקבל על הדעת לסיבת סרובו. במקרה כזה מותר לספר בגנותו של הסרבן ואף לרשום את הדבר בספר הזכרונות לדורי דורות. דין זה אמור הן בפסק דין הנוגע למצות שבין אדם למקום והן בפסק דין הנוגע למצות שבין אדם לחברו".
&nbsp
וכתוב שיש אנשים שהוזכרו לגנאי בגמרא כי לא שמעו לחכמים.
ופה מדובר במחטיא הרבים, שזה יותר גרוע.

אלישיר

New member

למעלה