עוד "לא אוסף" שיש לי.

arielle2

New member
באותו יום מלאו לי 18

ההודעה על חתימת הסכם השלום דחתה את ההודעה על כך לעמודים האחוריים. אגב גם לי שמורים באיזשהו מקום כותרות חשובות, גליונות זכרון וכו'

bis fd

New member
היה כל כך מרגש

בתור ילדה בת 10 אספתי כותרות כאלה אבל במיוחד במלחמת של"ג

צריכות להיות כותרות מאז

אחרי חתימת ההסכם ב-18.9.78 אבל עכשיו אני יודעת למה לא הייתי בחתונה שלך, הייתי בבי"ח עם תינוק בן יום שנולד ביום חתימת ההסכם ומחפש את השלום עד היום

rachelea

New member
איזו אכזבה ../images/Emo10.gif

נכנסתי לקישור וראיתי כל מיני מפורסמים שנולדו ביום ובחודש בו נולדתי, ואחרים, שנפטרו ביום וחודש הולדתי. שמי לא הופיע ביניהם (בין אלה שנולדו
). בסה"כ זה די נחמד. משעשע להביא ליום הולדתו של אדם יקר לנו פרטים אלה. אהה...ואילו הייתם יודעים מי נולד ביום ובחודש בו נולדתי: - אחד מנשיאיה הפופולריים והידועים של ארה"ב - שני פולטיקאים ידועים בישראל (אחד מהם אף היה ראש ממשלתנו) - חוקר טבע ידוע שעל פיו נוצרה תורה שלימה - במאי סרטים נערץ. על הנפטרים באותו יום, בטח אינכם רוצים לדעת
בקיצור, ממליצה לכם להיכנס לאתר. ותודה לאבא של נועה.

תמיר1991

New member
אני מאוד אוהב את האתר הנ"ל,

ויקיפדיה, בכללותו. ביליתי בו שעות רבות מספור, חלקן הלא מבוטל בקישור עצמו. תמיר.

הם שכחו משהו...

ב-11.11 ביום בו נולדתי, מת עראפת....אמא שלי מקללת אותו עדיין על כך שמת ביום הולדתי...

hagit201

New member
היום בו נולדתי

תןדה על הקישור, לא ידעתי שכל כך הרבה דברים קרו ביום בו נולדתי - כ"ט בנובמבר, אני אמנם מסגירה את גילי אך הורי דאגו (כמקובל באותם ימים) לפרסם מודעה בעיתון "דבר", על הולדת ביתם הבכורה. כך שבעמוד הראשון של העיתון - מופיעה הכותרת: מדינת היהודים קמה" ובעמוד האחרון מודעה קטנה על הולדתי. חבר טוב של הורי שמר את העיתון המקורי 50 שנה וליום הולדתי ה-50 אבי מיסגר את המקור וגם צילם אותו. במשרד שלי תלוי הצילום על הקיר וכבר אמרו לי כי אני האשה היחידה שתולה את גילה על הקיר..........

אלפונזו

New member
וגם: הגד לי בן כמה אתה...

ואומר לך כמה פעמים (בערך) ראית את המודעה הזו:

למעלה