לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1479114,791 עוקבים אודות עסקים

פורום אוספים ואספנות

שלום, פורום אוספים ואספנות נועד לתת במה לכל אספן, בכל תחום ובכל גיל, שבה יוכל להביא לידי ביטוי את אהבתו לאוסף שבנה בעמל רב. יחד עם זאת משמש הפורום כמקום מפגש לאספנים, שבו הם יכולים לקשור קשרים מקצועיים וחברתיים זה עם זה. אין לנו העדפה לתחום איסוף זה או אחר - בולים ומטבעות, תחומי האיסוף ה"קלאסיים" דרים כאן בכפיפה אחת עם אוספי מחקים, כרטיסי ביקור, דגמי מכוניות, סביבונים, תגי יחידות צהליות, סכינים וחרבות ומה לא. הקשר הבין-תחומי מפרה ומועיל, ובעיקר -מהנה. הפורום שלנו שונה משאר הפורומים בעניין עקרוני אחד: בעוד שבמרבית הפורומים האנונימיות היא אחד מעקרונות היסוד, כאן - החשיפה לעיתים מתבקשת, כדי שניתן יהיה להחליף פריטים בין האספנים, וליצירת קשרים מקצועיים וחברתיים. נהגו בתבונה: אל תתנו פרטים אישיים מעל גבי הפורום עצמו, ולא למשתתפים חדשים לחלוטין. העבירו פרטים במסרים בלבד. ואם מדברים על "החלפות": חלק מהמשתתפים בפורום, בעיקר היותר מבוגרים, נוהגים לשלוח זה לזה מתנות ושי לחג גם כשאין חג. סתם, כי זה כיף. יש לי ואני לא צריך – אשלח לך. יהיה לך ולא תצטרך – תחזיר לי. הרבה מאוד פריטים עוברים מיד ליד בפורום שלנו. בעניין הזה אין הרבה התחשבנות, ואל תתביישו לקבל. מי שמציע לתת, נהנה מזה לא פחות מכם, ואם פעם יצא לכם להחזיר לו טובה תחת טובה, גם הוא ישמח מאוד. המתקדמים ממש אוספים באופן פעיל על מנת שיהיה להם מה לשלוח לחברים האחרים. פתאום קם אדם בבוקר ומגלה שהוא לא אוסף רק דבר אחד, אלא מגוון שלם של אוספים – אחד בשבילו והיתר לחברים האחרים... בכדי שכולנו נוכל להנות מהכתיבה בפורום אתם מתבקשים לשמור על שני כללים פשוטים: ראשית, שמרו על שפה נאותה - הודעות בעלות תוכן פוגע תימחקנה. שנית, "שרשרו" הודעות - פתחתם הודעה חדשה? הוסיפו את ההודעות הבאות כתגובה להודעה הזו ולא בהודעה חדשה. מעבר להודעות תוכלו למצוא כאן גלריות תמונות של אוספים שונים, מאמרים, סקרים שנערוך מפעם לפעם וקישורים לאתרי אספנות מעניינים. גלישה מהנה לכולנו, אבא של נעם וג'יימס דין.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אוספים ואספנות

שלום, פורום אוספים ואספנות נועד לתת במה לכל אספן, בכל תחום ובכל גיל, שבה יוכל להביא לידי ביטוי את אהבתו לאוסף שבנה בעמל רב. יחד עם זאת משמש הפורום כמקום מפגש לאספנים, שבו הם יכולים לקשור קשרים מקצועיים וחברתיים זה עם זה. אין לנו העדפה לתחום איסוף זה או אחר - בולים ומטבעות, תחומי האיסוף ה"קלאסיים" דרים כאן בכפיפה אחת עם אוספי מחקים, כרטיסי ביקור, דגמי מכוניות, סביבונים, תגי יחידות צהליות, סכינים וחרבות ומה לא. הקשר הבין-תחומי מפרה ומועיל, ובעיקר -מהנה. הפורום שלנו שונה משאר הפורומים בעניין עקרוני אחד: בעוד שבמרבית הפורומים האנונימיות היא אחד מעקרונות היסוד, כאן - החשיפה לעיתים מתבקשת, כדי שניתן יהיה להחליף פריטים בין האספנים, וליצירת קשרים מקצועיים וחברתיים. נהגו בתבונה: אל תתנו פרטים אישיים מעל גבי הפורום עצמו, ולא למשתתפים חדשים לחלוטין. העבירו פרטים במסרים בלבד. ואם מדברים על "החלפות": חלק מהמשתתפים בפורום, בעיקר היותר מבוגרים, נוהגים לשלוח זה לזה מתנות ושי לחג גם כשאין חג. סתם, כי זה כיף. יש לי ואני לא צריך – אשלח לך. יהיה לך ולא תצטרך – תחזיר לי. הרבה מאוד פריטים עוברים מיד ליד בפורום שלנו. בעניין הזה אין הרבה התחשבנות, ואל תתביישו לקבל. מי שמציע לתת, נהנה מזה לא פחות מכם, ואם פעם יצא לכם להחזיר לו טובה תחת טובה, גם הוא ישמח מאוד. המתקדמים ממש אוספים באופן פעיל על מנת שיהיה להם מה לשלוח לחברים האחרים. פתאום קם אדם בבוקר ומגלה שהוא לא אוסף רק דבר אחד, אלא מגוון שלם של אוספים – אחד בשבילו והיתר לחברים האחרים... בכדי שכולנו נוכל להנות מהכתיבה בפורום אתם מתבקשים לשמור על שני כללים פשוטים: ראשית, שמרו על שפה נאותה - הודעות בעלות תוכן פוגע תימחקנה. שנית, "שרשרו" הודעות - פתחתם הודעה חדשה? הוסיפו את ההודעות הבאות כתגובה להודעה הזו ולא בהודעה חדשה. מעבר להודעות תוכלו למצוא כאן גלריות תמונות של אוספים שונים, מאמרים, סקרים שנערוך מפעם לפעם וקישורים לאתרי אספנות מעניינים. גלישה מהנה לכולנו, אבא של נעם וג'יימס דין.
x
הודעה מהנהלת הפורום

שאלות בנוגע לשווי פריטים כדאי להעלות בליווי תמונות מתאימות. נא לא לפרסם מספרי טלפון/נייד בפורום. 
כל סופ"ש יהיה שרשור מכירה/קניה/נתינת פריטים.  
|המלצה| בנוסף לזה יש את הלוחות של הפורום
...
המשך >>

לצפיה ב-'בעקבות שכל נושא הפירסום והגרפיקה קרוב לליבי '
בעקבות שכל נושא הפירסום והגרפיקה קרוב לליבי
<< ההודעה הנוכחית
19/09/2019 | 18:33
4
77
תפסו את עיני מודעות בעיתון משנת 1946. באותה תקופה בהחלט הפירסום היה בעיקרו באיורים על ידי מאיירים חכמים וטובים ולא על ידי צילומים ושפיכת צבע ללא טעם. כאן מה שמשך את עיני הם המודעות שיוצרות קמפיין. רצף של מודעות באותו עיצוב אבל שוני במסר אשר יוצר עושר של מידע ומעביר מסר מתמשך.

מאוד אהבתי את הקמפיין של המפקח על המזונות בהנהלה הראשית בירושלים שישלח אליך חוברת מתכונים לבישול במצרכים יבשים. ברור שמוצרים מיובשים הם נוחים לבישול הם ערבים לחך חסכונים מהמוצר האמיתי והמטרה שתדעי !!! כן כן שתדעי להכין ארוחות מזינות טעימות וזולות על ידי שימוש במצרכים יבשים כמו בקר מיובש (ולא תחטפי בעיטה מהפרה) ביצים תפוחי אדמה ושאר ירקות.

כמו כן אהבתי את הציורים של מובילאויל. שטוק נכנס לא בגלל שהקמפיין מרשים אלא בגלל שיש לחברת שטוק פינה חמה אצלי בלב וחלק נכבד מאוסף האלכוהול ובקבוקי האלכוהול המיניאטורי שלי.

בקמפיין הסיגריות יש בהחלט קוו פירסומי ויפה. ושוב הכל באיורים ולא בצילומים. שמן לגילוח הוא קמפיין מאוד חביב (חסרה תמונה אחת). יש כאן גם מודעות בודדות שמצאו חן בעיני. קולורן - לקחו את האריזה (המופיעה בצבע והיא מאוסף הגרפיקה הארץ ישראלי שלי) ועשו מודעה. אהבתי מאוד את המודעה עם ההמצאה הגהונית של מלכה עגלות והמודעה של ש.שרף (זה שלא שלמה שרף המאמן. אני מקווה) שקורעת מצחוק. הגיע הקור והשלג לישראל וחייבים את מעילי הפרוות !!!!!!!!

מקווה שנהנתם מהמודעות משנת 1946 שפורסמו בעיתון דבר. לצערי לא רשום במודעות מי הם המאיירים / המעצבים / הגרפיקאים אז לא יכולתי להוסיף מידע על כך אבל אני משוכנע שהם מהשורה הראשונה של המאיירים שהיו בארץ באותה תקופה.

ושוב לא מצליח להבין מדוע באתר התמונות לא עולות לפי הסדר שאני קבעתי אצלי אבל לא נורא.
אוספים ואספנות >>
לצפיה ב-'הדי, תודה על המאמץ להעלאת כל המודעות. אבל - מבחינתי לפחות,'
הדי, תודה על המאמץ להעלאת כל המודעות. אבל - מבחינתי לפחות,
20/09/2019 | 01:24
2
36
תפסת מרובה לא תפסת! לפתוח ולסגור 107 תמונות זה למעלה מכוחותי...היית בוחר 7 הכי טובות וההנאה הייתה מושלמת.
אוספים ואספנות >>
לצפיה ב-'רותי. את לא צריכה לפתוח ולסגור. פתחת אחת ועם הסמן את מעבירה '
רותי. את לא צריכה לפתוח ולסגור. פתחת אחת ועם הסמן את מעבירה
20/09/2019 | 05:33
1
36
לתמונה הבאה. אבל לא ניסיתי לתפוס מאומה ואם איבדתי אותך חבל לי הדבר אבל ב-7 תמונות לא מצליח להביא את העושר של מה שהיה אז. לא נורא. בכל מקרה נמשיך להיות חברים. אין מבחן על התמונות
שבת שלום. זז לשוק עכשיו
אוספים ואספנות >>
לצפיה ב-'אז בוא נתפשר על 27...'
אז בוא נתפשר על 27...
21/09/2019 | 03:31
9
לצפיה ב-'מקבץ נאה של פרסומות של פעם'
מקבץ נאה של פרסומות של פעם
21/09/2019 | 13:22
19
ברפרוף על פני המודעות תפסו את עיני במיוחד ארבעת המודעות שבהן רואים מקלטי רדיו ישנים. זה הזכיר לי שזהו תחום איסוף בפני עצמו ויש אנשים שאוספים מקלטים כאלה. ברור שמדובר בתחום אספנות שתופס מקום נרחב במיוחד בבית.
אוספים ואספנות >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ