מה יהיה?

כ חיים

New member
מה יהיה?

מה יהיה על הפורום הזה? האם הוא נדון לכליה? האם זה מה שהרשתות החברתיות מעוללות לפורום? היכן מנהל הפורום?

טוב, הקיטורים לא יעזרו לנו ואם כל אחד מאלה שעדיין נשארו כאן יעלה איזה פוסט הקשור לאספנות, בכל נושא אספנות כלשהו, אולי תהיה התעוררות כלשהי?

כדי לעשות מעשה אספר לכם על ספרון שמצאתי כאשר חיטטתי בין ספרים ישנים שהוצאו מספריה של בית פרטי ישן שעבר שיפוץ. הספרון הוא לוח שנה לחייל העברי בתקופת מלחמת העולם השנייה כאשר הישוב העברי הקטן בא"י תרם את חלקו למאמץ המלחמתי כנגד האויב הנאצי. בלוח שנה זה קיים מידע רב, רלוונטי לחייל העברי ביחד עם פרקי שירה וספרות עברית וכן ברכות לשנה החדשה מאת מוסדות, מפעלים ובתי חרושת בארץ.

אספן 3

New member
הסריקות שהועלו כאן מראות כמה זה יכול להיות נחמד לדפדף בספרון

הזה. ובכלל זו עוד דוגמה טובה לכך ששווה לבדוק מה יש בספרים שפונו מאיזו דירה והונחו באיזה מקום, ולא סתם לחלוף על פניהם.

מדהים... בימים אלו אני קורא את "דין ודברים"

אוטוביוגרפיה של השופט אולשן ובדיוק אתמול שלשום אני קורא על ההצהרה הזו ועל המאבק שלו וחבריו לגיוס לגדודים וקורותיו באלכסנדריה שם עבר בעיקר אימוני ת"ס תס"ח

ז ק ו

New member
חשוב מאד. ותודה חיים

על שאתה לא שוכח לשתף אותנו בדברים המענינים ביותר.

ארנון65

New member
אין ספק שהפורום הפסיד לפייסבוק...זה כנראה טבעה של הקידמה

תפוז לא מתאים ולא התקדם לסלולרי והיום הכל שם.

כ חיים

New member
בכ"ז, לא הייתי רוצה להגיע לזה שיסגר מחוסר פעילות

בשבילי הפורום הזה הוא מעין בית נוסף או יותר נכון מועדון חברתי שבעבר היה פעיל מאד ובזכותו היכרתי אישית הרבה אנשים כלבבי מכל קצות הארץ, אנשים שתמיד שמחתי ושמח להיפגש איתם.
אני חושב שיהיה זה הפסד גדול אם הפורום הזה יחדל להתקיים כי אנשים מעדיפים את הבמות האחרות. מקווה שכל מי שנכנס לפעמים לכאן יקח את הדבר לתשומת ליבו.

ז ק ו

New member
נכון. ואתה לא לבד בעינין הזה

הבה ונפקוד כולנו את המועדון הזה לעתים יותר קרובות.

hadi orr

New member
חיים. לדעתי, ומנסיוני, כאשר אתה (אני) מעלה כאן פוסט משקיע

בכתיבה ובצילום מגיבים לך 3-5 איש.
כאשר אתה מעלה את אותו פוסט בפייסבוק מגיבים לך (או בכללי או בפרטי) 75-150 איש. אז למה לחכות שמישהו "יעשה לך טובה" כאן?
מנסיון של מספר רב של פוסטים שהעלתי הן כאן והן בפייסבוק.

כ חיים

New member
אתה צודק

לפעמים נדמה שאתה מתכתב עם עצמך, בכ"ז אני מנסה איכשהו להחזיר עטרה ליושנה כבימים עברו.סוף סוף כאן היכרתי אנשים שלא הייתי מכירם לולי הפורום, אנשים שלצערי איני נפגש איתם לעיתים קרובות אבל כל פעם שאני כן נפגש איתם זו שמחה גדולה.

hadi orr

New member
בהחלט חיים אתה צודק. גם אצלי אותו דבר. שיהיה יום טוב

למעלה