לאלו שלא מחוברים לפייסבוק. מודעות משנת 1938 לשבת. להנאתכם

hadi orr

New member
לאלו שלא מחוברים לפייסבוק. מודעות משנת 1938 לשבת. להנאתכם

סתם לשבת. מודעות מעיתונים משנת 1938. חלק מהם האם זה היה עובר היום? חחח (תקראו בהמשך). דוגמה: "אין זה פלא גב' שלומיאל שבעלך תובע גט וכי קצה נפשו בבעלת בית שכמותך. הכיני גם את את המאכלים בשמן :מגד" של שמן ואז תנעם הארוחה לחכו ויהיה השלום והבריאות שורים תמיד בביתכם. "בעלת הבית. הקיץ הולך וקרב מהרי וקני קומן סנס (בעברית היגיון תירגום המחבר - אני) משחה המשמידה חפושיות, חרקים עכברים וכו". "להתרחץ כאוות נפשך, להשתטח על החול, להנות מאוויר הים". ועוד כגון "ידיד הנשים "כוכב" עולה ו"כוכב" שוקע, אתמול רודולף ולנטינו והיום רוברט טיילור (מי זה לכל הרוחות שאלת המחבר - אני) אולם "מגד" נשאר תמיד ידידן הנאמן של הנשים".ונוספים אחרים ללא קשר שלושה כושים היחיד במינו, כוס בירה טובה אווז וכבד צלוי, פנת אור (לא שלי. לצערי) על שפת הים עם חברה מעולה תזמורת גבירות וכו'. ואפילו יש בדיחות עם הומור מיני. "והוא אמר לי שהוא ואני הרי זה שתי נפשות בגוף אחד ....." וחברתה עונה לה " מוטב שתזהרי! זוהי הדרך המובהקת ביותר להיעשות לשלוש נפשות." כאן צירפתי יותר מודעות מאשר בפייסבוק. נא להתעלם מהכותרות של המודעות זה פשוט לצורך תיוק אצלי במחשב. הסדר שעולה בפורום הוא מוזר אבל אין לי יכולת שליטה על זה. להנאתכם.

ז ק ו

New member
יפה. שים לב לתמונה מס. 20 בלק :

בלק את וויט. שימוש נכון ופרקטי המילת היחס את.

אספן 3

New member
מעניין מאוד

עוד דוגמאות לכך שהיו כאן חיים תוססים עוד לפני קום המדינה.
ורוברט טיילור היה שחקן קולנוע ידוע שהיה פעיל בעיקר בין שנות הארבעים לשנות השישים של המאה שעברה. בין השאר כיכב בסרטים "הגברת עם הקמליות", אייבנהו" ו"נשים בכיוון מערב".

hadi orr

New member
תודה לגבי ההסבר לגבי מר טיילור. זה היה בהומור ובדיקה אם

קוראים את הטקסט חחחח. תודה. מקווה שנהנת מהפוסט.

אספן 3

New member
בנושא השיער או חוסר השיער

פעם היתה פרסומת לפיאות, של מישהו בשם אורי גרוס, שבה ראו מישהו קרח ואותו אחד עם פיאה. הכיתוב היה: אם אין מנוס אז אורי גרוס.

hadi orr

New member
כאן מודעה לסרט 3 חברים עם רוברט טיילור. מודעה זו היא מתוך

אוסף (או כבר ממש לא אוסף כי אין חומרים שמגיעים בנושא הזה לשווקים) של קולנוע רמה ברמת גן.

אספן 3

New member
ראיתי לא מעט סרטים של רוברט טיילור

בעיקר בטלוויזיה. הוא היה שחקן שידע לבחור היטב את הסרטים שבהם הוא כיכב. את הסרט שמופיע במודעה לא ראיתי. יש לי את הספר שעליו הוא מבוסס, שתורגם בזמנו לעברית.

המודעה מזכירה עוד עניין. פעם היה מגיע לארץ רק עותק אחד מכל סרט, ונדמה לי שהוא היה מוצג בדרך כלל קודם כל בתל אביב. בשאר הערים היו צריכים לחכות בסבלנות. הבעיה היתה שעם ריבוי ההקרנות הפילם הלך ונשחק, ומשלב מסוים הסרט כבר היה פגום במידה זו או אחרת.

איזה ביטויים חמודים

"הכל לצפרנים חמודות"
"קני אותם בתמרוקיה (פרפורמריה) או בית המרקחת החביב עליך"
ומה יקרה אם היא תקנה את המוצר בבית מרקחת שלא חביב עליה? חחח

יו YY אלנבי ירדתה ארבע מדרגות

פגשתי שם את יוסל אבא של אברהם (בורג) איזה מאכלים ממזרח אירופה.
אחר כך עברנו לשמוליק כהן .
אך היו זמנים.
צ'י

למעלה