מכירת שולחן עתיק

LostLander

New member
מכירת שולחן עתיק

הי,
ברשותי שולחן גדול ועתיק ששוויו הוערך בכ-20,000 שקל.
אני מחפש למכור אותו אך התרשמתי שיד2 ודומיו אינם המקום הנכון. יצרתי קשר גם עם כמה חנויות עתיקות אך זה עלה בתהו.
אשמח לקבלת טיפים היכן לנסות למכור אותו - מי קהל היעד ומי מתעסק בריהוט עתיק יקר שכזה?

תודה מראש

שולחן כתיבה או שולחן אוכל? למה אתה קורא עתיק?

מאיזו תקופה הוא וע"י מי הוערך? לפי זה נוכל לייעץ. צרף גם תמונה אם אפשר.

LostLander

New member
שולחן

מדובר בשולחן אוכל, מצורפת תמונה.
צודק שאולי ההגדרה "עתיק" נזילה - אני משער שהוא בן כמה עשרות שנים אבל אנסה לברר עוד פרטים לגבי התקופה וע"י מי הוערך.
תודה

עתיק זה בן 100 שנה לפחות. נסה גם לברר מה ארץ מוצאו.

בכל מקרה, הפתרון יהיה לנסות למכור דרך בית מכירות פומביות. התשובות לשאלות לעיל תעזורנה להמליץ לך על בית מכירות מתאים.

LostLander

New member
היי,

בינתיים הפרטים שיש לי הם שחברת גומולב היא זו שנתנה את ההערכה וגם הגדירה אותו כ"עתיק". ייתכן שהוא בן למעלה מ-100 שנה אך איני יודע בדיוק בשלב זה.
לגבי ארץ מוצאו - ממשיך לנסות לבדוק. אני יודע שלארץ הוא הגיע מגרמניה, אך איני יודע אם שם נוצר.

אם זו הערכה שגמולב נתן לביטוח אלה בד"כ הערכות יתר.

אם זה מגרמניה סביר להניח שזה 'עלה' ארצה בשנות ה-30 של המאה שעברה. בכל מקרה, זה פריט יפה. השאלה אם יהיה קונה שייתן מחיר גבוה. תירוש זו אופציה והייתי בודקת גם בשורשים. שלח להם תמונה והם יאמרו לך מה מחיר הפתיחה שהם מציעים. אישתר עוסק בפריטי ריהוט קטנים יותר בכמה מאות $. בהצלחה.

LostLander

New member
תודה,

צודקת כנראה לגבי ההערכה שמגמולב נתן לביטוח, ההערכה שלהם הייתה גבוהה בהרבה מהסכום שנקבתי כאן :)

אבדוק במקומות שרשמת, תודה רבה!

גלעד133

New member
שולחן....

היה פריט מאוד דומה במכירה האחרונה אצל תירוש. נסה לברר אצלם, אולי גם אצל יונתן מאישתר , ראיתי גם שם רהיטים במכירה האחרונה. לאגוזי, המלצה אישית, לא הייתי מתקרב.

LostLander

New member
הי,

האם אתה מתכוון למכירה מס' 163 מה-22-24.9? או שהייתה מכירה נוספת לאחר מכן שעדיין לא התעדכנה באתר של תירוש?

תודה על ההמלצות

גלעד133

New member
שולחן...

לא זוכר בדיוק, זוכר שברפרוף ראיתי בקטלוג שלהם משהוא דומה. פתח את bidspirit ונסה לבדוק בבתי המכירות השונים. אני אישית מחזיק מתירוש ואישתר, גם פסרל ובן עמי בסדר, יש רבים וחוץ מאחד שהיה לי ניסיון רע אתו וציינתי זאת אפשר לברר עם כולם. בדוק עם מי שתמצא לנכון.

למעלה