שאלה. ברשותי חלקי מכונית מוריס ישנים (סמל, חלונות צד,

hadi1956

New member
שאלה. ברשותי חלקי מכונית מוריס ישנים (סמל, חלונות צד,

צלחות, ידיות, מכסי מנורות ועוד חלקים שאפילו לא יודע מה הם) אשר אני מעוניין למכור. היכן לעשות זאת? תודה.

powo

New member
הדי.נראה לי שמצבך הולך ומדרדר

איך הגעת לזה

hadi1956

New member
מדרדר? רק משתפר. אני משחרר. אם זאת לא התקדמות ושיפור

אז מה כן?!?

powo

New member
אאהה........חשבתי לתומי שהתחלת בסחר של חלקים יד שניה

אמנון אלבז

New member
מנהל
אתר אספנות שעיקרו מכוניות

נקרא פורום לאספנות בפייס בוק.
את הסמל אני מוכן לקנות כאן ועכשיו.
נראה כאילו תיכננו לצבוע רכב בשיפוץ, פירקו מה שניתן לפרק וחבל שלא סיימו.

hadi1956

New member
היי אמנון. גם אני מוכן לקנות את הסמל (חחח) אבל אני חושב

שעדיף לנסות למכור את כל הפריטים למישהו שמנסה לשפץ רכב שכזה.
במידה ולא אמצא אדם שכזה אמכור את הפריטים באיביי ומאמין שבטח יש מישהו בעולם שממש ברגעים אלו מחפש פריט זה או אחר להשלמת השיפוץ.
בהחלט חבל שלא סיימו ואשמח למכור למישהו שצריך השלמות לשיחזור והשמשת רכב שכזה.

אמנון אלבז

New member
מנהל
אם כך

במידה ויהיו לך הצעות מחיר, יתכן שאהיה מוכן לשלם יותר ולו רק על מנת לקבל את הסמל.
ראיתי כבר מכוניות שנוסעות ללא הסמל אבל כולן בהחלט חייבות את שאר הפריטים כמו מנעולים וחלקי חלון.

hadi1956

New member
לי יש שני שורים בבית. אחת נולדה ב7 למאי והשניה ב10 למאי

hadi1956

New member
נצל"ש. (מקווה שמי שהתחיל את השירשור לא יכעס). העיר צפת.

במסגרת השבועים האחרונים אנחנו מטיילים עם אורחים מקנדה ברחבי הארץ. ברור שלא טיולי אספנות. אבל גם זה הגיע.
ראשית מספר תמונות מצפת. צילומים בזמן הדימדומים. עדין לא שחור בחוץ (רק מספר רב של אנשים - הכוונה ללבוש ובלי להעליב) אבל תאורת הרחוב כבר הופעלה. צילמתי מספר תמונות בעקבות תאורת הרחוב המקסימה.
לא קשור לאספנות. לא יודע למה התמונות לא מסתדרות לפי הסדר שרציתי אבל לא נורא. צילומי רחוב בעיר העתיקה בצפת.

hadi1956

New member
בית משה קסטל. התגורר בצפת בשנות ה-40 וביתו משמש היום כ-

גלריה לממכר תמונות קצת מיצירותיו אבל הרבה מצירים רבים ונוספים.
בצילומים הבאים חלק מהציורים בגלריה.
קצת על משה קסטל.
קסטל נולד בירושלים (משפחתו הספרדית הגיעה לארץ מקסטיליה בשנת 1492). הוא למד בבצלאל בין השנים 1922 ו-1925. לאחר מכן למד באקדמיה ז'וליאן ובאקול דה לובר בפריז. קסטל חזר לישראל וגר בצפת ב-1940 והחל מתקופה זו ועד לאחרית ימיו הושפע רבות מן הרוח המיסטיקנית היהודית.
קסטל היה אחד ממייסדי אופקים חדשים ב-1947, ובמהלך השנים יצר ציורי קיר ותבליטים במקומות שונים בארץ ומחוצה לה. כמו כן זכה בפרסים רבים והציג תערוכות רבות.
בין השנים 1925-1940 ישב רוב הזמן בפריז. יצירותיו המוקדמות היו בעלות אופי אורינטלי. בשנות הארבעים, כאשר התגורר בצפת, היו תמונותיו אפופות אוירה מיסטית וניכרה בהן השפעתה של אסכולת פריז. בהמשך דרכו האמנותית, נטה לעבר המופשט והאמנות הכנענית ועיצב סמלים צורניים כמו ציור הקיר במלון "דן אכדיה" בהרצליה ותבליטי הקיר במשכן נשיאי ישראל בירושלים. נפטר בתל אביב בשנת 1991.
בתאריך 21 בפברואר 2010 נפתח במעלה אדומים מוזיאון משה קסטל המוקדש להצגת עבודותיו של קסטל. המוזיאון נבנה במקום בו שאף קסטל עצמו להקימו, על גבעה סמוכה לביתה של אלמנתו. המוזיאון תוכנן על ידי האדריכל דוד רזניק. במוזיאון מוצגות עבודותיו של קסטל מכל התקופות, מאוספה הפרטי של אלמנתו, ממוסדות ומאספנים פרטיים וביניהם אוסף שיף וסר אייזיק וולפסון‏.

hadi1956

New member
והנה הגענו לאספנות. בתוך הגלריה, ולא למכירה משובצים בכל מיני

מקומות פרטי אספנות שונים של בעל הגלריה. אז צילמתי להנאתכם.

למעלה