פריט אספנות יקר ויחודי...לעתיד לבוא

ז ק ו

New member
חנות הנעלים הזו לא קימת עוד.

ממש לאחרונה -עינין של ימים, שבמקום מתנחלת חנות של רשת מכשירי כתיבה.

שפר 10

New member
חנות הנעלים פריימן את ביין הייתה קיימת

עשרות שנים רק היום גיליתי שפתחו חנות מכשירי כתיבה
של חנן

תודה רבה על הכרטיס היפה !!! הנה קבל שיפוץ של התמונה

הנהדרת שפירסמת !
יישר כח על הפרסום !
אביתר.

hadi1956

New member
תודה על המחמאות. בהחלט נהנתי לעשות את החוברת. ביצוע החוברת

חייב אותי לבצע מחקר מעמיק יותר על מספר פריטים אשר הידע שלי היה בסדר אבל לא מספק להצגתו בחוברת ולצורך זה נפגשתי והתכתבתי ודיברתי עם מספר אנשים כגון (לדוגמה) העובדת הראשונה !!! של אל על. צעירה מעל גיל 90 שגרה בבית דירות קומה רביעית ללא מעלית (אשתי הצטרפה אלי לראיון זה והיה מספר שעות נחמדות ביותר) וכן עם האיש שמהצד של אל על היה אחראי בהטסת אייכמן לארץ ועשיית מספר פעולות הטעיה על מנת שהמטוס יגיע לארץ וכן ברור שחברי מרווין מארה״ב אספן מספר אחד בעולם בנושא אל על ועוד אחרים שעזרו לי באיסוף הפריטים והפרטים. היה כייף ובהחלט יורם עזר לי רבות לאגד את כל המידע והכתיבה והצגתו בצורה הטובה ביותר שניתן. נהנתי מאוד ושמח שהצלחתי (לפי מה שנכתב עד כה). אני ממש נהנתי ומאמין שאם כל אחד מאיתנו יעשה מעשה ויוציא סיפרון על אוספו והידע בנושא כולנו נצא מרווחים מכך. ושוב תודה על המחמאות מאלו שנחשפו וקראו חוברת זו.
נ״ב: בתחילת החוברת כתבתי שכל אחד יכול להשתמש בכל מה שמופיע בחוברת וכן בהחלט כתבתי (בהומור שאני חושב שאופייני לי) שחוברת זו מהדורה ראשונה מאי 2015 ושהיא פריט אספני לעתיד לבוא. מהדורה ראשונה זה לא בהומור (אין לי מושג אם יהיו עוד מהדורות) ההומור היה בקשר לפריט אספני. לילה טוב וחג שמח מלונדון הקרירה מבחינת מזג האוויר.

יש לי משהו שייך.. שלא יוכל להכנס גם למהדורה

שניה או שלישית,
עכשיו נזכרתי הדי, שיש לי הקלטה של תוכנית רדיו של גרוצ'ו מרכס שבה הוא מארח דיילת ישראלית בתחילת שנות החמישים.
טרם איתרתי אותה כדי להאזין לה שוב ולבדוק האם היא מציינת במפורש את השם אלעל.
מצד שני איזה חברות תעופה היו לנו אז....
לפני הרבה שנים השמעתי אותה בתוכניתו של מושיק טימור.

** האם הדבר מוכר לך כמומחה אלעלי?

כל הרעיון של החוברת זה הסתמכות רק על הפריטים של הדי.

כדי שמשהו ייכנס למהדורה השנייה - צריכים לתת להדי את הפריט במתנה...

hadi1956

New member
לא בהכרח חייבים לתת לי את הפריטים. יכולים להציע לי לקניה כי

גם יש חלק מהאוסף שלי של פריטים שנקנו בכסף אמיתי !!! לא רק תרומות בנו את האוסף אל על שלי.

ולגבי מהדורה נוספת אני בספק. אומנם נשארו לי רק כ15 ספרים ויש עוד מספר אנשים שאני צריך לשלוח אליהם את החוברת אבל לא נראה לי שיש מקום להדפסה של חמישים נוספים. מה שכן אם בעתיד ארחיב את הנושא (נשארו מספר נושאים שלא נגעתי בהם או שהנגיעה קלה ביותר או שלא היה לי מקום להרחיב) אוציא מהדורה חדשה ומורחבת ואולי אז כספר אבל לא רוצה להתחייב ולא יודע אם יהיו לי את האנרגיות הזמן ו/או את הכייף לעשות זאת בשנית.

שבת שלום

hadi1956

New member
ראיתי גם ראיתי. חבל ששמת כי אחרת אנשים ללא החיוך אני מבינים

שאת רצינית והיו שולחים את פריטי אל על אלי חחחחחחחחחחח
הכל נהדר כאן. מזג האוויר משחק לטובתנו לא ירד גשם בכלל. קצת קריר אבל הכל נהדר. מספיקים לראות את מה שרצינו לראות ובצורה יסודית. הכל נהדר. להתראות.

למעלה