לא ראיתי כאן איזכור ואם פיספסתי - סליחה!

powo

New member
לא היה איזכור

אבל אני בהחלט נרשמתי כתומך.במקרה גם פגשתי את היוזם בככר דזינגוף.הוא פתח דוכן .למי שמעוניין לתמוך בפרויקט

נימבו

New member
רציתי להצטרף, התחלתי רישום, עד הרגע

שנתבקשתי להשאיר קוד אימות שמאחורי הכרטיס... שם חדלתי

powo

New member
נמרוד האדמת היא........שכרגע אתה מנהל את הפורום

ומה הסיבה שלא הסכמת לתת את שלושת הספרות?

Suki333

New member
אבל תמיד, גם בפייפאל, מבקשים את ה-3 ספרות מאחור..

לכן אני לא קונה שום דבר באינטרנט,

וזה ממש לא מענין אותי עד כמה אותו אתר "מהימן".
כל קניה באינטרנט מהווה סיכון, גם אם יודעים איך לפתור את הבעיה, כמאמר הותיקים:"חכם לא נכנס לבעיה שפיקח יודע לצאת ממנה, אולי".

הדרך היחידה לבצע תשלומים באינטרנט בלי סיכון, היא אך ורק כאשר אתה מבצע תשלום דרך הבנק שלך שמעביר את הכסף לכתובת אבל בלי פרטי הכרטיס שלך (כמו למשל, העברת כספים לסוכן הספרים המשומשים , כמו תשלומים שונים וכו).

broadaxe

New member
אתה טועה, אבל לא אשם

כל אחד שמשתמש בכרטיס אשראי ובמדיה האלקטרונית חשוף למעשה לסיכון. הסכין לגניבת פרטים מהכרטיס גדול יותר למעשה ברכישה פיזית במקום כמו תחנת דלק, בו ניתן להעתיק את פרטי הכרטיס באמנצעות סורק אלקטרוני לא חוקי. כנ"ל ניתן לאסוף שוברי אשראי מבתי עסק לא זהירים שמשליכים אותם לאשפה.
טכנולוגיות האבטחה באינטרנט הרבה יותר מתקדמות ומושקעות מאשר ברוב עסקי האוף-ליין, ובמיוחד בפייפאל שהוא למעשה סוג של בנק, בעל היקף עסקים אדיר.
בסופו של דבר חלה על כל משתמש בכרטיס אשראי חובה לבדוק באופן תקופתי את הוצאותיו, ובמידה ונמצאה טעות או הוצאה חשודה יש לדווח מיידית לחברה, בשביל זה בדיוק משלמים "דמי הגבלת אחריות".

נימבו

New member
כולם צודקים. אין לי בעיה לרכוש במערכת

מאובטחת כמו של פייפל וכו, אבל, אינני יודע באיזו מערכת הסופר-אספן הזה אוגר את הפרטים שלי.
כפי שהוזכר, שלוש הספרות הן המחסום האחרון לפני הפרנויה שלי.

למעלה