ערב טוב.לא מצליח לעלות תמונות

ערב טוב.לא מצליח לעלות תמונות

ערב טוב
אני מנסה לעלות תמונות ואני לא מצליח למה?

תודה מאיר כרמיאל

eli9344

New member
מאז ששינו כאן את הפורמט וזה היה לפני זמן רב

גם אני לא הצלחתי,אפילו פעם אחת...

פתח וכתוב תגובה ואז תמצא מצד ימין למטה

את המילה צירוף ומתחתיה 3 איורים. לחץ על האיור הראשון מימין, בצורת מצלמה ומשם תצרף תמונות.

50 שנה לכרמיאל

בבוקר טוב.
תודה לעוזרים.
הנה סקרתי כמה דברים שקבלתי בביקורי בעיריה
העיריה הוציאה מטבע\.מדליה לכבוד 50 שנה להקמת העיר (רק אתמול הגיענו לכרמיאל )
לאחר קבלת המטבע עברתי למשרדה של דוברת העיריה ובקשתי עט ומחזיק מפתחות ואז קבלתי ,דיסקונט קי בצורת מחזיק מפתחות ,עט עם הלוגו של העיר.
אבקש להזכיר שהורי ז"ל הגיעו לכרמיאל כאשר אני היתי בעיצומה של הטירונות בבה"ד 4 (בצמוד לשאון לציון).
בכרמיאל היו שניים וחצי בתים אחד רכבת ברח' הגליל שהיה והרחוב הראשי ועוד בנין שהורי גרו בו עד שעברו לפטיו .
היום העיר גדולה והרבה תושבים וכל הכייף במקום קטן וסולדי עבר זמנו .
מאיר כרמיאל

powo

New member
תתחדש מאיר

זאת אומרת .שכאשר אומרים שזקני כרמיאל לא זוכרים משהו.הכוונה היא אליך.

זקו בוקר טוב.היו יובל אחד וחצי יובל נוסף

בוקר טוב.
כן היה יובל לעיר מגורי .
והיה 1.1.2015 היה חצי יובל לפרישה שלי מצ.ה.ל וחיל היום,זה היה רק אתמול שהתגייסתי לחיל היום והנה עברו 48 שנים.
ואני אולי ביום שני סוגר מעל ביום שני מגיע לכרמיאל אחד הלוחמים שהכרתי אותו כסגן מעיר כחטם בש\13ואחד שהיה לי כחבר כמו לוחמים נוספים באותה היחידה .
מדובר בנכה צהל לצערי אילן אגוזי האחיו היה גם לוחם לתפארת מדינת ישראל ,אחד שמר עלנו מעבר לשחקים ושני אילן ששמר עליו במעמקי הים.
כמובן שאני מאוד מתרגש ומצפה בכליון עיניים למפגש.
האמת כל מפגש או רק לראותו במדיה מרגת אותי ומדובר בגדי סוקניק שהיה בא למחסן ביחידה בדיוק בשעה עשר בבוקר שידע שאז לוחמי המחסן נחים לכוס קפה נמס ושנעם את הקפה מחוץ םתח השירות וסוחב את כוס קפה ואנחנו שפתחן את החלון רואים שנעלם כוס קפה ,באחד הימים שמנו מארב לתפוס את השתיין ובפעם הראשונה ששמנו מארב תפסהו את השתיין ובצורה הכי חברית אמרנו לו תבקש שאנחנו נכין לך גם ותשובתו היתה יותר כייף לשצטצ את הקפה שהכנתם לעצמכם.
מטז גדי היה בא ביומי ראשון עם לוקס ומפצה אותנו ואמר זה בגליל שאני אוהב אותכם.,כמובן ששמחנו לשוע אותו אומר זאת ולא רק הוא היה מפרגן לנו כמעט כל לוחם שקיבל את השירות שלנו במשך שלוש שנות שירות החובה.
יש עוד כמה סיפורים יפים על האנשים הנפלאים האלה ורובים היו קיבומניקים .
מאיר כרמיאל

ז ק ו

New member
מאיר, כשגדי יבוא אליך ביום שני,

תכבד אותו בכוס הקפה שהכנת לעצמך. שיהנה יותר. מגיע לו.
ושיהיה לכם בכיף.

כ חיים

New member
אין כמוך מאיר!

אין ספק שהקפה שהכנת לחבר'ה היה לעילא ולעילא כמו שאר הדברים שאתה מפליא להכין - הליקרים, הזיתים וכל שאר המטעמים.

חיים נכון היכנו קפה מחלב מלא

בוקר טוב חיים
בזמנו בשייטת קיבלנו חלב תנובה בשקיות של מאה מ"ל
אגב את החלב קיבלנו בהקצבה חודשית בתלושים,היה ספק המזון מביא את החלב מהבסיס בטירה .
היה לנו במחסן פלטה חשמלית וגם פינגן שבו הרתחנו את החלב ,שהחלב רתח הוספנה את נס הקפה ושוב הבאנו לרתיחה שזה היה טעים חבל"ז ,זה היה פעם ביום שהינו סוגרים המחסן לחצי שעה ,מהשעה 10-10.30 .
בכלל זאת היתה תקופה נהדרת לכל הדעות בשייטת גם לאנשי השירות ביחידה שהיה קומץ חילי שירות כ20 איש בלבד שנתנו את מלוא השירות המסירות אין גבולות.
בהחלט שגם קבלנו את היחס בהתאם.
האמת שהיום עם כל הסיפור בצהל יש שינו בתנאים.
אבל מה שבטוח אכלנו הרכה דגים על האש .
מאיר כרמיאל

למעלה