משקל דה לוקס לאספני המשקלים ...אמנון אלבז ...ואחרים

שוטט

New member
משקל דה לוקס לאספני המשקלים ...אמנון אלבז ...ואחרים

מצ"ב צילומי משקל בעל עיצוב מעניין מפלסטיק או בקליט .
אין רישום לארץ יצור ....ואין שם יצרן ...
המשקל עד 10 ק"ג ...עובד תקין .
מי מזהה את הסיגנון ...ארץ יצור ..יצרן ...
וכמובן שאלת המיליון כמה שווה כזה מוצר נחמד .
לתשובתכם אודה.
עופר ש

ניצה 7

New member
עד שתקבל תשובות - הזכרת לי להעלות כאן כתבה

על אמנון אספן המאזנים באתר בניין ודיור .(תודה לאמנון....).

כ חיים

New member
תמונה אחת שווה אלף מילים

ומראה עיניים שווה אלף תמונות. זכיתי לראות את האוסף הזה תלוי על קיר מרפסתו של אמנון ואני מרגיש חייב לציין שהאוסף מרשים ביותר כאשר רואים אותו בעיניים, במיוחד כאשר אנחנו יודעים שכולם שופצו ושוחזרו בידי הזהב של אמנון.

אמנון אלבז

New member
מנהל
טוב אז לאור הביקורות , עלי להתנצל

האשמה כולה שלי בשל הבנת הנשמע.
התבקשתי לשלוח תמונות ולענות על מספר שאלות בנוגע לכתבה שתתפרסם בירחון בית.
לצערי מה שאני הבנתי שזה סוג של פתיח לראיון , צילומים להבנת האוסף ו..כך לתומי חשבתי שישלח מראיין, אולי הוא יהיה גם צלם עם מצלמה מקצועית, אתראיין, התמונות יצולמו והכל יחד יעבור עריכה מכובדת.
התוצאה היא לפניכם, תקציר מהראיון האינטרנטי, יש בו חוסר וגם טעויות, כך למשל נהפכתי למומחה ארצי כשמה שאני הסברתי שאני מתייעץ בנושא עם מומחים גדולים ממני, המשקל ראשון שלי כך כתבתי הגיע אלי מבית סבתאתי. ולא מבית הורי ולי זה חשוב ההבדל הקטן הזה.
ברצוני היה לתת את דגש על המשקל שקיבלתי מניצה , לספר כיצד הגיע אלי, כך יובן רעיון אחוות האספנים, לספר על בית הוריה של ניצה ולתת לראיון דגשים אחרים מאשר כמויות וחשיבויות אחרות שמי שלא מכיר את האספן חושב רק על כמות גודל ומחיר.
כאמור אין טענות לפונים אלי כל הטעות היא שלי ובעתיד אזכור לברר פרטים מדוייקים למניעת טעויות .

כ חיים

New member
לדעתי משקל מתוצרת רוסית

כנראה משנות 60-70. בברה"מ לשעבר יוצרו מאזניים שונים בשנים אלו מפלסטיק . הרבה פריטים כאלה הובאו לארץ ע"י העולים מברה"מ.

למעלה