לכל מי שרוצה לדעת איך ולמה הפכתי להיות ביריון

powo

New member
לכל מי שרוצה לדעת איך ולמה הפכתי להיות ביריון

כאשר בסביבתי הקרובה יש טיפוסים וכאשר הם לדעתי מזלזלים .ומשפילים.אין מצב שאני לא אגיב.וכאשר יש אדם ששלו תמיד. הכי יפה.הכי גדול.והכי שווה.והוא לא יודע לקבל ביקורת.ויורד לשפה של גן ילדים.אז שלא יתפלא שכולם יורדים עליו.אני לא מכיר את גימל.בחיים לא פגשתי אתו .אבל ההתנהגות שלו מצליחה להרגיז.ולא אין לי שום קנאה .זה פשוט הדמיון החולני שלו

powo

New member
ובאמת משפט אחרון

אף אחד עוד לא מת בגלל צניעות.

אייור

New member
בערך כמו ביבי, אני זוקף לזכותי את זכות הראשונים של זיהוי

הטרול. נכנסתי בו ומי שלימים הפך לאויב מושבע שלו, נזפו בי שאני מנסה לגרש אותו.

בכל מקרה, אתם טועים בגישה שלכם אליו, הטרול המצוי חי מתשומת לב, מכל תשומת לב כל שהיא.

הרפואה האמיתית היא התעלמות מוחלטת.

זאת לא חו"ח קריאה לחרם, כל עוד השרשורים וההודעות שלו הן ענייניות, אהלן וסהלן אבל בבקשה מכם:

hadi 1956

New member
אברהם. אני חייב להגיד שאתה בהחלט בריון. ממש בריון

אבל צודק בכל מילה שאמרת וכתבת.
חבל להעכיר את האוירה בפורום המקסים שלנו אבל כאשר אין ברירה אז אין ברירה ואם צריך להיות ביריון אז להיות בריון.
חזק ואמץ.

powo

New member
כרגע מישהו הגיב למצב.

והמישהו הזה כנראה שאיחולים וברכות כגון. תוריקו.תחנקו .תאכלו את הלב. כנראה שזאת שפה נאורה.

ג רפאל

New member
מדבר שקר תרחק

הפכת לבריון כלפי לפני חודשים מספר.. ניסית לחנך אותי בגלל הודעות -וצרחת שאינם שייכות לפורום -כאילו ששלך תמיד שייכות , לא הסכמתי לקבל ממך תכתיבים.והשתוללת. כמו כן תקפת אותי על שהעליתי פעם אחת רשימת ספרים כנגד הפעמים הרבות שאתה מציף בפתקאות שלך.
תבדוק את הקורות בעיניך בענייני שפה וסגנון
אל תזרה חול בעינים ותסמוך על קוצר זכרונם של הבריות. כל מי שרוצה יכול לגלגל למאי יוני השנה ולראות מי ודובר אמת ומי אתה.
אין ספק שאתה גיבור היום בעיני עדת אומרי ההן.

למעלה