יום ששי הקרוב 10.10 בכפר מסריק

רחל4949

New member
יום ששי הקרוב 10.10 בכפר מסריק

יריד גדול של כ-40 מציגים מכל הארץ אספנות,עתיקות,יד שניה,תכשיטים,כלים,ריהוט וינטאג' ואפשרות לנשנושים. מומלץ להגיע.בין השעות 10.00 בבקר ל- 3.00 .חג שמח ידידיי.

YXY1

New member
סליחה על הבורות

אבל איפה זה כפר מסריק?
&nbsp
במפה מצאתי אחד באזור צפונית לחיפה ומקום אחר באזור ראשון לציון.
&nbsp
אשמח לדעת איפה זה.
&nbsp
תודה רבה וחג שמח.

dobo

New member
צמוד לעין המפרץ

כ חיים

New member
בטוח שיש שם דברי אספנות ועתיקות?

כי בשביל בגדים יד שניה, כלי בית יד שניה, עבודות אמנות ותכשיטים ושאר ירקות כאלה חבל לי ולאחרים לבזבז את זמנם.

goolgol

New member
היי חיים.כבר עניתי לך בפייסבוק..יהיו שם את מוחמד ואייל

שאפשר למצוא אצלם יופי של פריטי אספנות. לי יהיה דוכן -אבל זה "סך הכל תכשיטים). אבל אני יודע שיגיעו הרבה אספנים, כי התקשרו אלי ורוצים להגיע מוקדם אפילו. זה הזדמנות עבור לא מעט חברי פורום להפגש. אני יודע על כמה שאפגש איתם שם.
בירידים כאלו, לפעמים אתה לא מאמין מה מביאים פתאום , אבל יש לך הרבה יותר נסיון ממני.

מלבד זה - אני מברך על הרעיון של כמה נשים שמשקיעות המון בזה - עם לוגיסטיקה לא פשוטה והמון נשמה.

בצפון הרחוק מאוד חסרים ירידים כאלו ואני רק מפרגן להם .

כ חיים

New member
מצטער, שמואל, לא שמתי לב להתייחסות שלך בפייסבוק

ובלי לזלזל בך, במוחמד, באייל ואולי עוד כמה ועם כל ההערכה לאלו שמארגנים ירידים כאלה עדיין נראה לי שהדוכנים שמתעסקים בדברים שמעניינים אותנו יהיו שם מיעוט, ובכל מקרה, יום ששי עבורי הוא יום עבודה וקשה לי להתפנות לביקור ביריד, ולחילופין , ייתכן ואגיע בשבת לעכו למוזיאון "אוצרות בחומה" שם אמור להתקיים מלבד לתערוכות הקבועות יריד אספנות שאמור לעניין אותנו כאנשי פורום אספנות. אשמח להיפגש שם עם חברים נוספים מאנשי הפורום.

goolgol

New member
אין על מה להצטער
שמעתי שלא מעט ילכו גם לעכו

זה מעולה שיש ריכוז של ירידים בגליל המערבי. הלואי ויהיה גם באזור שלי משהו כזה.
העיקר שיהיה חג שמח ותהנה!

YXY1

New member
היי חיים

תוכל להרחיב לגבי יריד האספנות שצריך להתקיים במוזיאון?
&nbsp
האם יהיה ניתן לקנות שם?
תודה.

כ חיים

New member
יריד יש לו משמעות אחת

ומשמעו שהוא מתקיים על מנת שאנשים יבואו לקנות את הסחורה המוצגת בו. מעבר לזה אין לי הרבה פרטים על יריד זה.

יש גם יריד אספנות ויד שנייה בטיילת החוף בתל-אביב ביום שני

שמאורגן ע"י אתר יד2 ועיריית ת"א. יהיו שם הרבה מאוד (מאות) דוכנים ומניסיון של הפעמים הקודמות, יש שם הרבה מציאות במחירים
נמוכים. מתקיים ביום שני ושלישי 13.10 עד 14.10 משעה 18:00 .

yair_bar

New member
מנהל
מה נדרש על מנת למכור?

במידה ויש לי פריטיםשאני מעוניין למכור - מה הפרוצדורה?

כ חיים

New member
מהיריד של יד 2 בחיפה יש לי נסיון רע

לירידים שלהם אין סיכוי שאתקרב אליהם שנית. הכרוזים מפעילים את הרמקולים בפול ווליום עד כדי שאי אפשר לשמוע את עצמך מדבר. אל הדוכנים שיכולים להיות אטרקטיביים אין אפשרות להתקרב בכלל מרוב אנשים, ובקיצור בלגן נוראי.

רחל4949

New member
חיים ,בכפר מסריק מבטיחה לך שיהיו מחר דוכנים מענינים.אתה גר

קרוב ,לשיקולך...מקסימום תהנה מהאוירה בלי רמקולים וחניה בשפע.

למעלה