לאחר הצום הנה שירשור אספנות ראשון. פלקטי פירסום משנות ה-70

נכון

לדעתי קל יותר לצייר פיקסו

Suki333

New member
על זה מרצה וותיק לאמנות אמר "אתם לא קריטריון"

זה שפיקאסו ומאטיס הם אמנים גדולים כבר מזמן לא נתון לוויכוח.
מעבר לזה - יש עניין של טעם ואם יהיה לך פיקאסו שלא תרצה לתלות אצלך - אז אני מוכנה לתלות אצלי.

אני מעריך מאוד את נדיבותך

אבל אם היה לי פיקסו
בטוח לא הייתי רוצה לשים אותו על הקיר שלי
גם אם הייתי רוצה - אין לי מקום על הקירות בדירתי
משום שהן מלאות בציוריו של אבי שלדעתי היה צייר גדול
אני מניח שעבור הקישקוש של פיקסו הייתי מקבל כמה מיליונים
שהיו מסדרים לי את החיים לא רע

ג רפאל

New member
סיפור קטן שכולו אמת לאמיתה. רצה הגורל ורבים מידידי בהווה

ובעבר [כי לצערי חלקם כבר לא איתנו] הם אמנים.

עשינו סידור מחדש של תמונות באחד החדרים. ובמקרה בא אז צייר [לא מהשורה הראשונה] לבקר. ונזדעק - על קיר אחד היתה תמונה קטנה שלו, וכן תמונות של ציירים ישראלים כלבנון, רות אריון קונסטנט ו...אברדם.
מה עושה פה ה'זר הזה' הזדעק הצייר. יצא מהבית למכוניתו וחזר עם ציור משלו.הוריד את אברדם מהקיר ותלה שם את שלו. בראבו.
אז היום יש לי גם את האברדם -חזר לאותו המקום וגם את התמונה 'המחליפה'. יש מקום על הקיר לכולם.

hadi 1956

New member
לא כל כך אוהב את הסידור הזה ובנוסף הוא תופס מקום גם כן

מספר פוסטרים אשר השתתפו בתערוכה בזמנו של פוסטרים שניצלו (הצלתי) מלוח מודעות בתל אביב.
הסיפור היה שלפני כעשרים-25 שנה מול העסק שלי בתל אביב היה לוח מודעות. העיריה באה חתכה את גוש המודעות ותיכננה לזרוק לזבל. לקחתי את זה (גררנו אותו אני ומספר עובדים שלי) ובמשך זמן מה קילפנו מודעה מודעה מהלוח וממה שניצל (עשרות פלקטים) העיריה עשתה תערוכה שנים לאחר מכן. הנה מספר פוסטרים (יש רבים נוספים) שגם הם לא עלו לקיר.

bo19511

New member
הדי, עוד מעט יהיו לי לא מעט קירות..

אם תחשוב שיש משהו שהולך ומתאים לתצוגה יחד עם הברזלים שלי- אז אתה זוכר איפה צאלים..
להלן הנושאים, לפי סדר החדרים, לבחירתך: בצלאל של בוריס שץ, "סיפורו של שטנץ מאכער", בין שתי המלחמות, made in palestine' , ארץ שלושת הדתות, משואה לתקומה, ממאבק לעצמאות, ן3 חדרי מדינת ישראל (אישים, מאורעות, תנועות נער, ספורט, ירושליים, צה"ל, מלחמות,....).
שלט הוקרה כבר בהכנה.

bo19511

New member
הדי, משפצים את הרחוב של הקליניקה שלך?

עברתי אתמול, ואם זיהיתי נכון יש שם חפירות ותעלות ועתיקות...
רק בלאומילך איננו.
שנה טובה, בעז

למעלה