אוסף נולד מעצמו?

11moti

New member
ומה מופיע על השטר??

גולוק- שהוא סוג סכין/משטה מאוד אופייני לארכיפלג המלאיי, והאינדונזי.
ויש לי כמה באוסף.
ממש מעניין..
אגב קבלתי מהנומן בזמנו- בולים עם סכינים עליהם.

הנומן

New member
אלבניה

יותר קל למצוא אספן יודאיקה באיים המלדיביים מלמצוא אספן מאלבניה. בכל זאת, מצאתי והוא שלח לי את המכתב שכתובתו הודפסה במכונת כתיבה ענתיקה שאני מתאר שבזמנו נחשבה מודרנית באלבניה.

powo

New member
שטר מאלבניה

הנומן

New member
מקסיקו

יצרתי קשר עם אספן אוסטרי ממוצא מקסיקני. הבחור נוהג לטייל בעולם בקצב העלאת המעטפות שלי בשרשור זה. מקשר זה העשרתי את האוסף עם מעטפות מחמש מדינות דרום-אמריקאיות במכה אחת: מקסיקו, צ'ילה, קוסטה ריקה, פנמה וברזיל. הנה המעטפה ממקסיקו:

הנומן

New member
ולסיום: ישראל!!!!

כמובן שמישראל יש לי את מספר המכתבים הרב ביותר. הנה בחרתי את הנדיר והחביב עלי ביותר באוסף: דרישת תשלום מחברת "כביש 6". יש לי גם מכתבים מחברת החשמל, מים, אמישראגז, עירית ירושלים וכמובן, מס ההכנסה. בהזדמנות אעלה את המכתבים האלו המעשירים את אוספי בשרשור נפרד.

שבת שלום ומקווה שהשקט ימשיך לנו.

ביי
אלי

rachelea

New member
האם מעטפה זו נחשבת כפריט דוארי?

האם אין זה פריט מסחרי?

הנומן

New member
רחל'ה

היי, מה שלומך?

לגבי שאלתך: בימים טרופים אלו אנו זקוקים לקצת הומור.

ביי
אלי

rachelea

New member
תודה, חשבתי שמעטפות מסוג זה "הוכשרו" לאחרונה

למה לא ניתן להעלות תמונה מקובץ jpg ?

powo

New member
שטר מישראל

אלי אני מקוה שאתה לא כועס שקצת גוונתי את השרשור

הנומן

New member
כועס?

היי אברום?

מתי ראית אותי כועס? תודה רבה על העלאת השטרות. מזמן לא היה כאן שרשור שטרות מחו"ל ועכשיו הגיע הזמן. זה באמת מגוון ומוסיף חן לשרשור.

powo

New member
תודה אלי

בתחילת הדרך.כאשר התחלתי לאסוף שטרות מהעולם.חשבתי שיחד עם השטרות יצורפו גם בול ומטבע מכל מדינה.וכרגע אני כבר לא זוכר אפילו למה לא אספתי כך.אז פה היית לי אפשרות לחבר ביניהם.אז שוב תודה

גרשונוב

New member
יפה. עכשיו גם יש לי את הכתובת שלך,

פעם הבאה שאהיה בלוב או בסוריה, אשלח לך מכתב :)

כ חיים

New member
אוסף יפה

איכשהו אוסף תמיד צריך להיולד כמו כל דבר, לפעמים חבלי הלידה קשים ולפעמים קלים אבל בטוח מרתקים.

ניצה 7

New member
הנה מעטפה, אמנם לא מרמאללה כפי שציינת, אך נשלחה מחברון.

מעטפה של מלון בעזה ממלחמת ששת הימים.

ניצה 7

New member
לא יודעת איך מתקנים מיברון - מחברון. יש לי אוסף גדול של

של מעטפות של מוסדות שכבר לא קייימים. לא חשבתי שזה אוסף. פשוט לא היה לי נעים להשליך... אעלה שרשור כשאלמד איך מצרפים מספר תמונות יחד.

ז ק ו

New member
מספר תמונות יחד

לאחר שבחרת את התמונה הראשונה, אל תלחצי "אישור" , אלא תחרי תמונה נוספת, תראי בחלון שתי תמונות. אל תלחצי אישור, אלא רק לאחר שבחרת את התמונה האחרונה.

ז ק ו

New member
התלמידה תלמד ותדע. אין תלמיד/ה לא טוב/ה

יש מורה שלא מעביר/ה נכון את החומר.

למעלה