שבת שלום חברים. סיפור מין החיים

שבת שלום חברים. סיפור מין החיים

שבת שלום.
בלג בעומר הית בסקר מסביב הר מירון מין סקר אוטובוסים
אספר לכם בקצרה התארגנו קובצה של כמה אנשים לעבוד בסקר והאחראי אמר לי מאיר תגיד לאנשים שיבאו עם לבוש חם ,נעלם שתיה ואוכל וכך אמרתי לכולם.
כולם באו כפי שנדרש ורק אחד בא עם מעיל עליו וזהו.
נקרא לאיש גבי לסיפור.
גבי היה אחד בין 3 שהינו באותו המקום ורק אני והשני מוצאים כריך לאכול וקפה ורק הוא לא הביא דבר,לידנו היו שני שוטרים בקורס והנה הביאו להם כריך ו,סלט ושתיה אחד מהם אכל והשני לא הספיק ואז קראו להם והמנה של אחד נשאר .
אמרתי לגבי קח ותאכל את הכריך ,ענה לי לא עכשיו ואז השותף השני אכל את הכריך .
והנה גבי לא אכל דבר ושמר את הסלט ויותר מאוחר אכל את הסלט.
העיקר למחורת יום ראשון הינו צריכים לעלות שוב להר ,בעת המתנה האחראי הביא לנו קופסה עם רוגלך והציע לנו ,אני אכלתי אחד וגבי לקח שתים ואחר כך שאל אותי עם אפשר לקחת עוד,אמרתי כן.
אזכיר לכם ששוב הוא הגיע רק עם המעיל .
בנסיעה אמר לי ,לפחות זה מלא לי מעט את הבטן,מיד הבנתי שהוא בבעיה.
בין אוטובוס לאוטובוס עלו מחשבתי לי בראש והנה צץ לי משהו אולי מבריק.
ביום רביעי לקנות מעט פירות וירקות למרות שזו לא היתה המטרה שלי ,אלא המטרה היתה לפגוש את בעל הבית של החנות (בחנות מוכרים יקרות ,פירות מוצרי חלב ולחם ,עזרתי אומץ ועליתי לבעל החנות\חבר וספרתי לו שאני מבקש תרומה ,כאחד שמחבב אותי מהרות שלנו מאז פתיחת החנות,והנה המענה של בעל החנות מאיר בשבילך הכל,שמחתי מאוד.
בערב התקשרתי לגבי ובקשתי ממנו להיות בתשע ליד החנות ,בנתיים פגשתי את בעל \החבר וסכנו מה שסוכם.
והנה גבי מגיע ואני לוקח עגלה ואני אומר לגבי תתחיל לקחת מה שאתה צריך וכך גבי לקחת פירות ,ירקות,מוצרי חלב ולחם,העגלה היתה די מלאה .
אז בקשתי מהבחורה במשרד שתקרא לחבר ,החבר נתן הנחיה לסגן שלו מה לעשות והנה לאחר כמה דקות העגלה היתה בחוץ כל עובדי החנות המום,כי הם מכירים אותי שאני משלם עבור הדברים שאני קונה והפעם גם שלמתי עבור הדברים כמובן שהדברים שלי בעגלה נפרדת ,שיצאנו את החנות אמרתי לו לך לאוטו וסע הביתה ,האמת האיש היה המום.
אני כפי שחלק מכיר אותי אני מתחבר לאנשים ואת הניסיון של החוצפה של במקרים אלו קבלתי בצבא שביחידה גויסנו להתרמת כסף לניתוח ראש של אחד מילדי קציני היחידה שם קבלתי את האומץ להיות כזה ,רק לדוגמא לקחתי אתי חיל והלכנו למשרד של מנו ספנות ,כמובן שהיה מסמך בידנו,נכנסנו למשרד ושם ישב אחד מבניו של מנו ולא היסוס רשם צק לטובת הענין.
מה שאני ננסה לומר לכם עם אתם מכירים אנשים שהם במצוקה קשה והמקרר הוא סתם עוד רהיט בבית תנו לעזור אומץ לעשות אתו הדבר.
אני לא מחפש תהילה ,אבל חברים ההרגשה היא ענקית .
מאיר

powo

New member
מאיר כל הכבוד.מתאים לך מאד להיות כך

חברים תודה ,אבל התודה מגיעה בעל העסק

שבוע טוב.
לפעמים בא לך לעשות משהו טוב .
ולי יצא לעשות זאת.
פגשתי את בעל החנות (נקרא לזה כך ,אבל בשמו הוא נקרא "פירות וירקות דהאן" )
ביום חמישי בקרתי במקום והוא פגש אותי ושאל איך היה ,אמרתי בסדר גמור והודתי לו,הוא אמר לי אני פה תמיד שתבקש משהו ,איזה כייף.
משהוא שאל מי זה השלישי אז אספר .
הינו במקום 3 סרוקים בלילה ,אחד היה כתוספת עם נרצה ללכת לצרכים ,העיקר הינו שתים שעושים את הסקר .
הסקר התחיל בשעה 20.00 אז התחילו האוטובוסים להגיע ובחניון יצאו האנשים מהאוטובוס לאוטובוסים עירוניים שנסעו ליד הר מירון.
החניון היה בעין הוזים ,כן יש מקום כזה בארצנו ,המקום בדרך לצפת , שם יש יערות ושם יש אנשים שמהלכים ביום או בלילה ומתפללים בצעקות ומבקשים כל מיני בקשות .
לכן המקום נקרא עין הוזים כי נאמר שהאנשים האלה הוזים .
יש מלן קברות צדיקים על שטח ענק ביער צפונית לחניון שם הם נוהגים להגיע ולהתפלל ,אומרים בלילות שקטים אפשר לשמוע אותם מתפללים בקולי קולות ולבקש בקשות.
האמת מקום מסקרן מאוד .
אני מודה לכם על העידוד .
תודה מאיר

למעלה