קצת נוסטלגיה להנאתנו-כרטיסים לבתי קולנוע

בוקי23

New member
קצת נוסטלגיה להנאתנו-כרטיסים לבתי קולנוע

למרות הגשם היום בבוקר הגעתי בבוקר כמידי שישי לשוק ביפו הסוחרים שהיו עמוסים שמחו שהשמש הופיע להפתעתנו והשוק התמלא אינני אוסף ניירת אבל הכרטיסים ביצבצו מתוך ערימה הזכרונות והנוסטלגיה שברו את המחסום ורכשתי את הכרטיסים לצערי אף בית קולנוע לא קיים היום ובמרביתם ואני מניח שגם חברי הפורום זוכרים ביקרו בצעירותם להנאתכם

powo

New member
תתחדש בוקי

אני זוכר שכרטיס כניסה לסרט היה עולה 52.5 פרוטות.

ניצה 7

New member
התחלה יפה. ואם תמשיך ותראה בשוק כרטיסים

של בתי הקולנוע 'נעמן' , 'ראשון', 'תפארת' ו'תרצה' (זוכר?) - אל תשאיר אותם בשוק.

הדי אור

New member
מבין הכרטיסים שהעלת בולט בשני אופנים אחד

הכרטיסים. ראשית העיצוב של הכרטיס עם איור/שירטוט של בית הקולונוע והשני שימו לב לכמות הכיסאות !!!!!!! איזה אולמות ענקיים היו אז !!! בתמונה אחיו התאום של הכרטיס של בוקי (גם זה היה שלו בשלב מסויים בבוקר. והתודות לבוקי) כרטיס קולנוע תל אביב שימו לב לאיור והן למספר הכיסא !!! (כמות הכיסאות) נ"ב: בחיפה יש כעת תערוכה של בתי קולנוע שהיו בחיפה ויש ל-לא אוסף שלי של כרטיסי קולנוע יצוג נכבד שם.

הדי אור

New member
בדרך כלל אחרי הסרט הייתי מראה לבחורה

שהיתה איתי באותו סרט כי כבר שילמתי את מס העינוגים והמבין יבין................. נ"ב: סססססססתתתתתאאאאאאאאםםםםם

הדי אור

New member
מה רק בקולנוע מרכז היו "סרטים טובים"? מה עם

תמר? ובטח היו עוד הלא כן? ולבתי קולנוע אלו ממש ממש לא הלכת עם החברה. הלכת עם החברים במקום שיעור ספרות/תלמוד/אנגלית/מתמטיקה/צרפתית והרשימה ארוכה. בעצם חוץ משיעור התעמלות כל שיעור אחר היה מתאים להבריז לבתי קולנוע אלו הלא כן?.

רונה 2346

New member
קולנוע תמר

תמר – ברחוב אלנבי 111, דרומית לשדרות רוטשילד, במרתף הפסאז'. תחילה היה זה קולנוע לסרטי ילדים, ואחר כך התמקד בהקרנת סרטים פורנוגרפיים למבוגרים בלבד.

הדי אור

New member
עכשיו אני מבין-היינו ילדים והלכנו לסרט לילדים

ופתאום הקרינו לנו את הסרטים "המגעילים" הללו. איך זה נשמע בתור תירוץ להורים אם היו תופסים אותנו?

בוקי23

New member
מענין אם אתה זוכר את שמות הסרטים

או אולי יש לך את הכרזות?

הדי אור

New member
מה. בגלל שזה היה בשעות הלימודים אז יש מבחן?

בטח שזוכר כאילו זה היה אתמול הסרטים היו סרטי נכסי צאן ברזל שליחם לא נס עד היום. היה שם "ניפומניות משבדיה" עם אולגה הבלונדנית ו-קולינה היפיפיה. "נערות משוללות רסן " עם ולדריך הבלתי נגמר ויוהנה הברטית. "סערה בחדר המיטות" עם מבחר של שחקנים ושחקניות מהשורה הראשונה. נ"ב: למען האמת פעם אחת בלבד בכיתה י' (אני חושב שזה היה בכיתה י) הלכנו כמה חברים לקולנוע מרכז בתחנה המרכזית. ברור שנראינו מבוגרים יותר מגילנו אחרת איך היו נותנים לנו להיכנס לקולנוע. זה היה איכסה אמיתי. גם הקהל. אבל כנראה שזו חוויה שכל גברבר צריך לעבור אותה. לא היו לנו שיעור חוזר בנושא.

בוקי23

New member
ואיזה סרט היה מועמד לאוסקר

בקטיגורית הסרטים האלה? אתה זוכר?

JAMES DEAN

New member
בוקי הידעת שזה הסרט למבוגרים הכי נצפה בקולנוע

בכל הזמנים. אגב בימים אלו הולכים לעשות סרט על הכוכבת השבדית הזאת.

בוקי23

New member
תודה על המידע

את המקורי לא ראתי אבל שמעתי המון בדיחות עליו

Arnon Reisman

New member

למעלה