מחפש דוגמא לרוויזיה/פרוויזיה

לאהיום

New member
מחפש דוגמא לרוויזיה/פרוויזיה

אני זוכר ששמעתי שב NLP אלו טכניקות של עיבוד של מה שקרה היום, כך שיתאים לי בצורה הרצויה והחיובית. ופרה-ויזיה זה לפני שאני הולך/עושה משהו אני מדמיין את זה בצורה הרצויה, אלא שיש כאן בעיה, מה קורה אם בפועל הדברים שונים ממה שתכננתי/חזיתי, זה לא רק מערער לי את הביטחון?
לכן אני לא מבין היכן כאן הגבולות, אני יכול לתכנן שמחר אעשה כמה מיליונים בעסקה אחת, כי אין גבול לדמיון..
כמו כן כשאני עושה רויזיה על מה שהיה היום, עד כמה כדאי ללכת עם זה רחוק כדי שבאמת ישפיע?
הרי אני יכול לדמיין שהיום ביקרתי בגן עדן ופגשתי דמויות שכבר לא קיימות, ואז חזרתי לזמן ולמקום הנוכחי
תודה

תשובה

שינוי הדרך שבה אתה מתייחס לאירועי עבר והטמעת תוצאות עתידיות בתת המודע, הן אמנם חלק מה-NLP. עם זאת, כל איש מקצוע שלמד לעשות זאת יודע לתשאל בצורה עמוקה מספיק לפני כן על מנת לעבוד מול מטרות שמוגדרות כמו שצריך ומתאימות לאדם שאיתנו אנחנו עובדים.

זו הסיבה שבגללה לא נשנה את משמעות אירועי העבר לדברים שהם דמיוניים ולא הגיוניים בכלל או לחליפין, עשויים לפגוע באדם שאיתו אנחנו עובדים. בהתאם, הטמעת תוצאות עתידיות אמורה להיות מותאמת גם להגיון הבריא, גם לתפישת עולמו וגם לטובתו האישית של האדם שאיתו אנחנו עובדים.

למעלה