חיזוק הביטחון העצמי לפני גיוס

didicarmi

New member
חיזוק הביטחון העצמי לפני גיוס

בוקר טוב,
בתי בכיתה י"ב, סובלת מביטחון עצמי נמוך. מדובר על משהו שליווה אותה לאורך שנים.
יכול להיות בגלל שהעתקנו את מקום מגורינו מספר רב של פעמים ובכל פעם היא נאלצה להסתגל למעגל חברתי חדש.

בשנים האחרונות חווינו משבר כלכלי גדול במשפחה, מה שאומר שלא נותר מספיק כסף על מנת לקנות לילדים את הבגדים הכי אופנתיים, את התיקים הכי ממותגים וכדומה...יתכן שגם זה פגע בביטחונה האישי..אנו חיים בחברה של שפע ומי שאין לו לא נחשב... (ברור שזה לא החינוך שאני נותנת, אבל אין מה לעשות זה משפיע).

בעוד מספר חודשים בתי תתגייס לצבא. היא מתמיינת לתפקיד בכיר ביחידה מובחרת- 8200 של המודיעין. היא ילדה חכמה ונבונה, יש לה לב טוב והמון מה להציע לסביבה.

זוהי התחלה חדשה עבורה ואני רוצה שהיא התתחיל אותה כמו שצריך.
אני רוצה להתעניק לה טיפול שייסיע לה לבנות את ביטחונה האישי מחדש.

אז אחרי שחפרתי, יש לי שאלה קצת יותר ממוקדת- האם טיפול NLP יכול לסייע בחיזוק הבטחון העצמי? במידה וכן, האם ניתן יהיה לראות תוצאות בצורה מידית? אם כן, תוך כמה זמן??

תודה מראש ושבוע טוב לכולנו.

קודם כל, אני רוצה לאחל המון בהצלחה! אני לא מבינה בזה מבחינה מקצועית, אבל נכונות לשינוי זה כבר הצעד הראשון. אם בתך מוכשרת כפי שאת כותבת, אין סיבה שהיא לא תעלה ותצליח.
אני מזכירה גם שבצבא כולם שווים מבחינת הביגוד- כך שיהיה קל יותר מהבחינה הזו.
המון בהצלחה!!

ommerl

New member
התשובה בקצרה: בהחלט כן

ובאריכות: תלוי...
&nbsp
הגישה הטיפולית של NLP היא גישה מעולה לטיפול בנושאים של דימוי עצמי וביטחון עצמי. אבל לא כל מטפל NLP הוא מטפל טוב. השאלה היא מי מומלץ ומה ההמלצות שלו. יש מומלץ עם המלצות פושרות ויש מומלץ עם המלצות מרגשות...
&nbsp
אני ממליץ לך על מישהו בפרטי כי אסור להמליץ בהודעות בפורום למיטב הבנתי.

למעלה