שלום אנשים..

דניש8

New member
שלום אנשים..

רציתי לשתף אתכם, נראה לי זה רלוונטי כאן.
אני מרגישה שאני תקועה. לא מתקדמת לשוםמקום והסיבה העיקרית היא ..
שאני מפחדת לנסות. אני לא מאמינה בעצמי ממש וכאילו אני כל הזמן מחכה שמשהו יקרה מעצמו כדי שאני אתקדם.
אין לי זוגיות,זה לא שאני לא נראית טוב,פשוט לא פותחת את עצמי לאפשרויות.
אני נמצאת במקום עבודה שאני לא אוהבת,האמת דיי סובלת בו,ואני כבר הרבה זמן מחפשת עבודה אחרת.לשווא..
אני מרגישה שהמון מטרות שהצבתי לעצמי,גם אלו הקטנות והיומיומיות,אינן מושגות.
אני כאילו תקועה..לא מצליחה לנוע קדימה.
אני עדיין גרה בבית אימי,ז"ל,אני מתה לצאת מהבית ולהזכיר דירה במקום אחר.אבל אני גם סטודנטית אין לי עזרה ואין לי הרבה כסף.
אני מרגישה שאני חיה לי מיום ליום,שיגרה שכזאת,משעממת,ריקנית.ואני חוששת שכאילו השלמתי עם זה,אף על פי שאני תמיד מרגישה והרגשתי שיש בתוכי מי שמשוועת לפרוץ החוצה.
אני חייבת להגיד שבעבר הייתי הרבה יותר פלפלית,נמרצת, עם שמחת חיים..עם תעוזה ,ממוקדת מטרה.אמיצה..
אני הרבה יותר רצינית מפעם,אין לי חשק לצאת,אני מעדיפה להשאר בבית ולא לצאת גם בסופי שבוע,כי כך אני בוחרת.
אני,מתוך בחירה שלי,מנתקת קשרים עם חברים קרובים או נמנעת מלחזק קשרים עם אנשים.אני חוששת שזה מכיוון שאני לא רוצה שיגלו את מי שאני באמת:לא שווה.
בכל מקרה..לעיקר: :)
שבתי לאחרונה והתחלתי לקרוא את הספר "כוחו של התת מודע",בעבר התחלתי לממש את כליו אך חדלתי והפעם החלטתי להתמיד.
רציתי לשאול,
האם אתם באמת מאמינים שאם אני אתמיד ואקפיד לחזור על משפטים מעצימים לפני שאני נרדמת ובבוקר שאני מתעוררת,וגם פעמים רבות במהלך היום, זה יסייע?זה באמת יכול לשנות חיים?
יש לכם הצעות איך לזרז את זה?לייעל את זה?
אני נאחזת בזה כמו אדם שטובע ומחזיק את ראשו בכח מעל פני המים.
כי כבר הגעתי למצב שאני לא יכולה לסבול את מי שאני..
ואני מאמינה שרק אני זו שאוכל לטפל בעצמי.
תודה לכם :)

ommerl

New member
אני לא מאמין שזה יכול ממש לשנות חיים

כתבת משהו מאוד מאוד משמעותי במשפט אחד:
"אני חוששת שזה מכיוון שאני לא רוצה שיגלו את מי שאני באמת:לא שווה."

כל הבעיות שלך נובעות מזה ויש לציין ש"אני לא שווה" זו אך ורק אמונה. אני רוצה שלפחות תביני באופן מודע שאת שווה המון. את שווה כל מה שאת רק רוצה מעצם העובדה שנולדת. כולנו נולדנו מושלמים.

המשפטים שחוזרים עליהם זה כלי חמוד. אבל זה רק כלי חמוד. זה לא יעשה לך שינוי עמוק בתפיסה שלך את מי שאת. זה לא יגרום לך להשלים עם עצמך ולהרגיש שאת באמת, אבל באמת, שווה.

הסיבה לאמונה הזאת נמצאת איי שם בתת המודע שלך. לא קראתי את הספר של ג'וזף מרפי אבל אני יודע שהוא לא NLPסיט. כלומר הספר שלו לא מבוסס על NLP ולכן כנראה יש חילוקי דעות ביני לבינו... בכל מקרה השינויים הכי גדולים שאני עברתי בחיים היו מלעבור תהליכים עמוקים ב- NLP.

ommerl

New member
תלוי מה מידת השינוי שאת רוצה

בשביל שינויים קטנים את יכולה להיעזר בבלוגים, מדריכים חינמיים וסרטונים שעושים אנשים שעוסקים ב- NLP.

בשביל שינויים גדולים את חייבת ללכת לאיש מקצוע בתחום.

יש אנשי מקצוע שעוסקים ביצירת שינויים נקודתיים כמו למשל טיפול בפוביות וחרדות ספציפיות ויש אנשי מקצוע שעוסקים ביצירת שינויים רוחביים. כלומר ליצור שינויי מאוד גדול בכמה תחומי חיים ביחד.

בזה אני הכי מאמין. שינוי רוחבי הוא העמוק ביותר, הממלא והמספק ביותר, אבל הוא לוקח יותר זמן ולפעמים גם יקר יותר. ולא הרבה מהעוסקים ב- NLP הולכים דווקא על הכיוון הזה.

את צריכה לחשוב מה התוצאה שאת רוצה להשיג...

כל מה שנאמר כאן הוא כמובן נקודת המבט שלי על העניין. זה לא תורה מסיניי ובפועל יש הרבה יותר גווני ביניים ממה שתיארתי כאן.. החיפוש של איש מקצוע שיעזור לך לשנות את חייך יכול להיות תהליך בפני עצמו.

למעלה