פלמידה לבנה 1.100 ק"ג

pitam15

New member
פלמידה לבנה 1.100 ק"ג

הגעתי ליפו בשבע בבוקר עם סט ז'ירז'ור וגם חכת בולונז,מתחיל קודם כל בז'ירזור עד שבאו שני דייגי פתיונות שחדרו לתחום המחייה שלי, החלטתי לעבור מקום, צעדתי לכיוון המזבלה והתמקמתי בנקודה שהאירה לי פניה בעבר, התחלתי גם לחפש סרגוסים בבולונז אבל חוץ מאחד קטן שלצערי כנראה החזיר נשמתו לבורא כי בלע את הקרס עד לקישקע שלו היה חלש. לאט לאט הרוחות התחילו להתחזק ואיתן פתאום שמתי לב לתקיפות על המים, אז מניח את הבולונז בצד ועובר לז'רז'ר, ואחרי מספר נסיונות על פופר יוזורי מאג 28 גרם מקבל תקיפה בערך 10 עד 15 מטר ממני, פייט נחמד, חשבתי שזה גומבר, אבל יצאה פלמידה לבנה, 1.100 ק"ג, פעם ראשונה שיצא לי לתפוס על פופר וזה קרה כשהים התחיל להתברבר והרוח גרמה לדמוי להזדקר מעט מעל פני המים. הסט: חכת מייג'ור קראפט קרוסטייג' משקלי הטלה 5-28 , רולר שימנו סונורה 4000 , חוט בד פאואר פרו 20 ליברה.

pitam15

New member
משקל דגים בשתיים וחצי דולר

מקווה שמדייק

asia7

New member
יופי של טונה .

אחד אם לא ה פייטר בזירזור ...

המשכת לנסות עוד !?

למה בחרת בדמוי הנ"ל ולא לדוגמא ניקלים או סיליקון קטן + בומבט !?

היו רתיחות על פניי המים !?

סחתיין , בשורה טובה ומאחל לך עוד בהמשך .

מ רמי ר

New member
יפה שלום האמת לא ברור למה פופר דווקא

שם מעולם לא ראיתי מישהו מוציא גומבר באיזור הנמל כן ! בריפים ! שם לא

בכל אופן עם ההצלחה אי אפשר להתווכח

נ.ב

המלצה רד משמעותי בעובי החוט זה יגדיל לך משמעותית את הטווח החוט הזה יביא גם כריש

pitam15

New member
|חיבוק,תודה על התיקון|

אכן טונית אטלנטית, ולא פלמידה. די דומים ממבט ראשון, מה גם שבלהט הקרב והמהירות שבה הכנסתי לשקית את הדג עוד יותר היה קשה לי להבדיל. ניסיתי עוד רבע שעה ולא היה משהו נוסף. היו תקיפות על המים, יש מצב שהיה יותר מדג אחד. בבומבט אני לא משתמש, ובחרתי בדמוי בגלל שהוא עף מספיק רחוק גם עם הרוח שהתחילה לנשב, וגם כי ראיתי שהתקיפות היו על פני המים

מ רמי ר

New member
וואהו הלוואי שזה סנונית ראשונה לשנה

אולי עוד נוציא אותם שם שניים שניים

99poza

New member
מברוק!!!!!! שיחת אותה...

באמת חתיכה יפה!
כן ירבו...

daniel12121

New member
תפיסה

משובחת ,
הלוחם האולטמטיבי , האמת הפתעת אותי עם הפופר הגדול אבל התברר לי ששנה שעברה נתפשו בצפון על פופר קטן 75 ממ צבע כסוף,כחול נקודות שחורות של איפריאל דגם מקספופ 75 כנראה זה עובד !
יאללה נתראה בחוף

למעלה