L
מקבץ לברקים 3 - מוקדש להולנדי

asia7

New member
L
מקבץ לברקים 3 - מוקדש להולנדי

השבוע מקבל טלפון מההולנדי , תגיע ביום הבחירות יש לי משהו בשבילך ...מגיע כמובן ולוקח כמה דברים מעניינים לעונה
.

יומיים של עבודה אינטנסיבית , לימודים , משפחה ...חלון קצר היום לפניי העבודה - לא ננצל !?

07:00 - 09:00 מזג אויר סגרירי , רוח דרומית מערבית קלה , ים עובד ולסרוגין רגוע אבל צבע צבע מים עכור .

יורד לאיזור חולי שאני אוהב ומגלה 5 מזרזרים בצפיפות על המקום שתכננתי להעביר בו את הזמן ...

משנה כיוון מיידית , ים כזה עדיף לריפים ואכן זה הוכיח עצמו .

לברק ראשון נקבה יפה שנותנת פייט עצבני אבל יש לי סבלנות והיא מונחת בחוף , אחלה התחלה .

עובד עם סיליקון גרב חום כתום נקודות וגיג הד גדול , מה עובד זה מה נשאר - מוותר על חילופים כלשהם .

לברק נוסף סטנדרטי מתעופף על הגרב ...ועף החוצה .

אני משפר עמדה במים ( הסרבל הוא ידיד בחורף ) על הסלעים ונותן זריקות רחוקות כדיי למשוך תגובה .

מגיע פיצוץ לא אופייני עם יציאת חוט וריצה - התבצרות - שוב ריצה ...מזכיר לי גומברים של קיץ טאני מפחד על חיתוך מיידי של החוט .

נותן לדג לעשות בי כרצונו ואז קולט שמדובר בלברקית פלצת , מתעל אותה מעל ריף רדוד כל הדרך החוצה - הפייט הכי יפה עם לברק השנה !

כנראה שזה דוח לברקים אחרון , לא מוצא עוד טעם לרשום ....מאחל עונה מוצלחת לכולם , נראה שהם באמת פה בגדול .

שבת שלום ...

asia7

New member
שווה להתאמץ ...הטעם מעדן .

זוג בתנור שנטרף , אפשר לפלט על גריל , טיגון ...היום בערב ננסה חריימה .

zeev113

New member
פשות מדהים ישר כוח

וכפי שכתב שלומי 10 שורה אחרונה מיותרת המשך לשתף ולעדכן

pitam15

New member

יופי של דו"ח ואחלה דגים, אל תמנע מהפורום להתענג על הדוחות שלך,אני באופן אישי נהנה.

shragam

New member
אייל, כרגיל אצלך כל דוח תענוג

יופי של עוד מקבץ

היום סריקה מהבונים עד נווה ים, ים צלול , גלים עם קצף מדי פעם ואין נפש חיה בים

zeev113

New member
לרגע חשבתי שרק אני לא תופס

סרקתי בשבת מחוף געש ועד פולג למעט רתיחות מרהיבות ברחוק כלוםםםםםםםםםםםםםםם

shragam

New member
זה לא אתה אשם, אלו הדגים שלא נמצאים באזור

שלנו.
אפילו נדב לא תופס

שלמי10

New member
zeev לא רק אתה תופס

10 שעות נטו של זירזור חמישי שישי שבת,חוף תל ברוך כלום,חוף פלמחים בקיבוץ על הריפים כלום,חוף יפו אתמול אחר הצהריים כלום.לא יודע אם יש נחמה בזה אבל היה כיף.

nirliv

New member
אחלה

אני אישית אשמח מאוד אם תמשיך להעלות דוחות.
זה רחוק מלשעמם.
תודה.

daniel12121

New member
יאללה

אין מילים אייל , תענוג של סדרת לברקים
הכל במיקום ובתזמון

למעלה