אין חדש תחת השמש (סלע)

מ רמי ר

New member
אין חדש תחת השמש (סלע)

מנסה להתעורר היום מוקדם לא כל כך הולך, מגיע לים בדוחק בשש ועשרה רץ הולך במהירות לאורך המזח , חבריי דייגי הבוס שרואים אותי שואלים בתימהון מי המטומטם שהולך לדוג וממהר לאן שהוא , כאילו מחכה שם משהו.

מגיע למקום נו לא יכול להיות , אותו בחור אותו סלע שוב פעם הוא עליו , לא עוד פעם
, מגיע אליו וואלה הבחור מחייך אלי מקבל אותי יפה , חסר רק שיגיש קפה ואיזה עוגיית חנק ליד.

שואל אותו אם הוא ישן פה מיום שישי , אמר שהיה פה כבר פעמיים מאז אבל לא ראה ולא הוציא כלום ובחצי שעה שהוא כאן אין כלום , אבל הוא שמח לראות אותי (שים לב אייל שלא תשים לי עצור , שמח לראות אותי כי אני כנראה מביא מזל). אמרתי לו שגם אני לא ראיתי כלום מלמעלה אבל לפחות הודעתי להם שהגעתי.

שאלתי אותו אם כועס עלי על יום שישי אמר שכעס בדקות הראשונות אבל סלח לפחות חסכתי לחפש את הטלפון שלו לפני כיפור הבא.

זריקה הדמוי למיים ומבין שהים מפוצץ אבל מפוצץ ביזרי, אחרי עשר דקות עבודה עם דמוי רגיל מרגיש מכה לחכה ואז הבחור אומר שמשמאל לו יש רתיחה מטורפת , לא גומר את המשפט ואני אומר לו שאני נעול עם דג שוב גומבר , מביא אותו אלי מקפיץ לאחור ויורד להוציא אותו , בינתיים גם הוא ננעל , הנוהל הרגיל מבקש ממני שאשאר שם לתפוס אותו וכמובן עוזר לו לשחרר את הדג חתיכה מכובדת יותר.

זהו קצר לעיניין בהמשך לא היה כלום מעניין בשמונה כבר בבית כולם בחופש ובהמשך אחזור איתם לים לשחק בחול.

asia7

New member
שלום בית .

סחתיין , מקווה שתשאיר לי גומברים לקיץ ....

danyyrs

New member
רמי, ספר מעט על הציוד

איזה מקל, משקלי זריקה.
איזה חוט, ניילון או בד, מה הקוטר?
אם בד, עובד עם לידר?

מ רמי ר

New member
הי דני הציוד הוא כדלקמן

חכה של דיווה משקלים 7-28 אורך 2.7 מטר שני חלקים

רולר של דיווה DAIWA CERTATE 3000HA SPINNING REEL REELS 5.6:1

חוט בד של Varivas P.E Line Seabass Premium 150m P.E 1.5 16lb

הבעייה אצלי כי הטבעות בחלק העליון של החכה מאוד צרות בקוטר שלהם ואז הפתרון הוא לקשור

שוק לידר חוט מוביל קצר בסוף החוט Seaguar 130 Fluorocarbon Leader Line 130m Size 6 25lb

צד אחד קושר לחוט בד (זהו קשר רק בליפופים אין לי קישור איך עושים אותו אבל חזק ומדהים) צד שני עושה ללואה ואז לאחר הרכבת החוט על החכה אני מוסיף לפי הצורך או סיכה או סביבל או כבל פלדה 7*7

רוב הזמן משתמש בדמויים מסוג minnow גדולים שוקעים , על זה כבר כתבתי בעבר

danyyrs

New member
רמי רמי אש לונאק

גם אצלי קיימת "הבעיה" של קוטר פנימי מזערי בטבעות FUJI PE CONCEPT במקלות היפניים שברשותי.
אני לא משתמש בלידר לא מוצא בזה הכרח.
עובד עם חוט בד.
את בעיית הסיכה שלא עוברת בטבעות המזעריות פתרתי ע"י יצירת קשר לולאה(קטנה ) אני מקפל לשניים את חוט הבד וכורך סביבו בצורת צמה חוט בד מעט עבה יותר ומבצע ארבעה סיבובים כדי ליצור לולאה חזקה
שהקשר שלו לא מחליש אותו . ללולאה אני בוחר כל סיכה שאני חפץ ואם יש צורך מחליף סיכה בזמן הדיג.
כשאני מפרק את המקל אני משחרר את הסיכה בקלות ומגלגל חזרה את שארית החוט לרולר.
אני מקווה שהבעתי נכון את הפעולות ושאתה מבין מה כוונתי.
דרך אגב סיכות אני מכין במו ידיי מתיילי נירוסטה ותיל המשמש לבניית קפיצים. התיל גמיש, חזק מאוד ואמין.

shragam

New member
חגיגת גומברים אצלך רמי
יופי של יציאת פיוס

עם הצלחה וחבר חדש

למעלה