יופי של יציאת בולוס עם צ'יפורות

shragam

New member
יופי של יציאת בולוס עם צ'יפורות

לאחר 3 שבועות שלא יצאנו עם הסירה בעקבות מזג האוויר, קיבלנו השבוע הזדמנות פז לצאת לים מדהים.
הצוות הפעם אני, אלון, אודי ונדב כאשר המטרה היא בולוס עד הבוקר וטרולינג קצר למרינה (שוב חזרה מוקדמת בגלל אילוצים).
אני קונה כבר בבוקר גמברי קריסטל טרי טרי והמוכן מצ'פר אותי בקלמרי גדול וטרי לכל שקית (4 שקיות גמברי)
.
מגיעים לנקודה (שקיבלתי המלצות שיש שם דגים מעניינים) לקראת 22:00 ומתחילים לדוג.
כבר בהורדה הראשונה יש אכילות ויוצאת צ'יפורה (דורדה) ראשונה וכולנו מבסוטים שיש חיים למטה.
ככה כולנו מורידים ויש אכילות, יוצאים מרמירים גדולים וקטנים, צ'יפורות, פרידות, טלוויזיה, ג'רבידות.
מכיוון שהיו הרבה קטנים, החלפנו בשלב מסויים את הפתיון לקלמרי (שיחזיק קצת יותר מעמד על הקרס).
רוב הדגים היו בטווח של 100-300 גרם.
בסביבות חצות, האכילות נרגעו ולאחר עוד כמה בדיקות באזור, החלטנו לעבור לאזור הריפים לחפש פרידות גדולות יותר.
מגיעים ליד הריפים ומתחילים בדריפטים .
אודי מתחיל להפציץ בפרידות, אצלי יבש במשך כ שעתים ואז התחילו לצאת אצלי שוב הצ'יפורות כאשר באחת הפעמים יצאו 2 ביחד (הגדולות ביותר 420 גרם ו 370 גרם) .
בהמשך סוף סוף באות גם אלי שתי פרידות הגדולה 470 גרם
ואחת כ 300. אחת נתפסה על קלמרי ואחת על גמברי.

בשעה 6:15 מתחילים להתארגן חזרה למרינה בטרולינג שלא העלה דבר.

היתה אחת היציאות הטובות שלנו בסירה, יש לנו רצפים חדשים שריצפו מעט את הרציף במרינה (ראו תמונת כל השלל שנלקח) .

בפעם גם הגמברי עבד וגם הקלמרי, כאשר הקלמרי עבד יותר טוב בנקודה הראשונה מאשר בשניה.

הציוד שהשתמשתי בו:
בולוס:
מקל: של חברת LineAfee דגם מליבו 15/30 ליברות באורך 1.5 מ'.
רולר: דיוואה אופוס 5500 עם חוט 0.5
תלאי: נילון 0.4
קרסים : מרוטו כחולות מס' 1
פתיון: גמברי קריסטל טרי וקלמרי טרי טרי.

link3

New member
נחמד לכם

דו"ח מכובד מאוד
מסתמן שלאט לאט אתם מכירים את הנקודות המתאימות ,עובדים עם הפתיון המתאים והתוצאות לא מאחרות להגיע,שפו
אני מבין שמהיום רק דגים בצהריים

בתאבון

חשמלן 50

New member
איזה יופי

לטעמי הדגים של 300-500גר' הכי טעימים , והצ'יפורות מעדן,יופי של שלל .כל הכבוד.
וברשותך שאלה, המרינה בהרצליה מפוצצת בבורים ובפעמים הבודדות שדגתי שם היו המון תפישות של פריטים גדולים (דיג בוס ,עם 2 משולשות אחת כמעט נוגעת ברצפה ואחת 5 ס"מ מעליה) השאלה היא אם לכם מותר לדוג שם (ד"א יצא לי לראות בתוך המרינה לא פעם דגים טורפים בגדלים רציניים)

shragam

New member
אנחנו כבר לא בהרצליה יותר, אבל

לפי החוק אסור לדוג באף מרינה, אבל לא בכל מקום אוכפים את זה.
גם לבעלי הסירות בתכלס אסור לדוג, אבל לפעמים מעלימים עין.
עניין של היכן אתה נמצא והשעה שאתה דג

alonps

New member
אכן, אחת היציאות הטובות

למרות העיכוב בהגעה (תאונה על כביש 4) והאיחור בהגעה הביתה (שוב תאונה קשה על כביש 4) היה לילה קסום של דיג.

הדניסים והפארידות (בעיקר הגדולים) נתנו מכה ואח"כ פייט מכובד ביותר שהיה פשוט כיף לחוות.

מה שהפתיע היה שעל הריפים עצמם תפסנו רק ברקנים שגרמו לי לאבד משקולת (נתפס ורץ עם החוט והמשקולת לסלע).

אין לי ספק שהסיבה העיקרית לדיג המוצלח של הלילה היה הפתיון הטרי במיוחד ששרגא הביא.

תודה לכל השותפים ללילה המשובח!

shragam

New member
ככה נראים 4 דגים לפני הכניסה לתנור לארוחת

הערב היום

KarahaNa1

New member
אחלה ערב...!

מזמן לא נהנתי ככה עם הרבה אקשן...

כמעט ולא נתקלנו ב "שעות מתות" ללא אכילות... תמיד היה קצב קבוע של דגים בסירה.

לי היה מזל עם הפארידות הפעם נדבקו אליי חזק חחח

מהדגים הקטנים יותר נעשו פילטים שטוגנו בפירורית לפלטת מטוגנים מרשימה וטעימה (מיקס של בייבי דניסים, בייבי פארידות ומרמירים)

וחמש פרידות יפות נעשו במנגל גז לארוחת שישי מכובדת ביחד עם פלטת המטוגנים... היו קריאות התפעלות מהסועדים ובקושי העצמות נשארו חחח

ולסיום סיפור קטן:
כשסיימנו את הדייג חילקנו הדגים ביננו ע"פ סימונים שונים ומשונים שכל אחד עשה בדגים שתפס. לאלון היו 3-4 חתיכות יפות של דגים 400 ג' + ועוד כמה יותר קטנים...

בזמן ההליכה לרכבים עוד לא הספקתי לומר "אלון חכה!!!" וכבר אני רואה אותו נותן את שקית הדגים שלו לזקנה ענייה שהייתה במקום...
הדגים היו שווים ולא סתם. אין מה לעשות לבחור יש לב זהב... כל הכבוד

רק מה אלון, פעם הבאה תביא לי הגדולים ואתן בשמחה את כל הקטנים יותר ובכמות משקלית הרבה יותר גדולה חחחחחח

וכמו שאמרתי -- אחלה ערב עם אחלה אנשים ודגים!
שבוע טוב!

mbd66

New member
סחתיין חברים, אחלה כיף חיים

כן ירבו ימים כאלה
מורדי

asia7

New member
יופי של יציאה ומנה .

שאלת מיליון הדולר , מה עדיף , אקשן ארוך מהנה וטעים או דג אחד גדול !?

כן ירבו יציאות כאלה , תמשיכו להינות .

shragam

New member
אני מעדיף אקשן מתמשך עד מדי פעם דג בינוני +

מאשר אחד גדול ושקט כל הדיג.
למשל האינטיאס הגדול שהוצאתי לפני כמה שנים בג'יג, היה נחמד אבל הייתי מעדיף לתפוס 3-4 קטנים יותר מאשר חמור אחד גדול

למעלה