שבירת בתולי הבולונז החדש

היינן

New member
לאלון

זה אחלה מקל זהירות גדולה על קצה הראש לשים תמיד!!! מגן ראש
בסוף העבודה. ניהלתי איתו בכנרת מלחמה מאוד כיפיית עם ברבוט
3 קג!! שיצר לי אות ח מושלמת עם המקל עד שהבאתי אותו לרגלי הסיפון
הנזק היחיד קצה הראש התעקם טיפה למטה. להתראות על המים!!

daniel12121

New member
תענוג

אמיתי , בחמש מטר אין צורך לקצר את השפיץ אולי רק להתאים טבעות ואז אין פלונטרים רק סיבוב על החלק האחרון .
בגדול זה סגנון מטורף ושיש בורי מרחוק כ20-30 מטר אז אתה תחגוג , בגדול דווקא השעות החזקות בים הפתוח הם מ10 בבוקר שמתחילה הרוח הבורי נהיה פחות זהיר ואז אוכל באטרף. אני חייב לך לפחות יום בתקופה הקרובה .דווקא עכשיו שמכונת כביסה אלו הימים לגדולים .
מה שאמרת על מלחמה תאר לך בורי של קילו על חוט 14 קרס 12 חלום אמיתי והכי חשוב זה חוט מתוח והרבה סבלנות פה לא ממהרים חייבים להתיש אותו .

אישית אני לא מערבב חוטים ובבולונז מעדיף ניילון 0.25 פשוט מאוד (הגיע הזמן להחליף יש משהו על הכוונת 0.23 מונו) ובריג עובד עם חוט 14/18 קרסים המוכנות של VMC\NUSTAD (התפנקתי באונר שתי חבילות)מידה 11/12/14 .את הרולר אני צריך להחליף למשהו איכותי יותר כיום משתמש ברולר מאוד פשוט מידה 500 אבל עושה את העבודה שצריך

השמ

New member
מעל ומעבר לכל , על הצחוק שלך

שהדגים ברחו , כל הכבוד !!!
אין דרך טובה יותר בעולם להסביר לאנשים שלא הולכים לדוג ש"ללכת לדוג זה לא מקביל לללכת לחנות דגים"
רק דייג יכול להיות מאושר מתפיסת דג כמו גם מבריחת דג !

כמה שזה נכון .

אם תרצו ,סגולה להצלחה ונגד עין הרע במשך הדייג .

דג ראשון תמיד לשחרר .

כך נהגתי לאורך כל השנים ,ואף פעם לא הצטערתי .לא משנה מה ואיזה גודל , אפילו לוקוס או בורי 2 קילו , ולא משנה אם בהמשך היום לא יבוא כלום , יש בזה מאין מחוות כבוד לדגים ולים , אבל בדרך כלל כמעט תמיד יצא שכרו בהפסדו .

זה לא כתוב בשום ספר ובשום מקום , אני פשוט נוהג כך לבדי , ואני מאמין בזה . זה מביא מזל טוב לא רק מבחינת ההצלחה של הדייג , אלא זה נותן לדייג עצמו הרגשה טובה בלב .שווה לנסות .

mbd66

New member
איזה יופי של דוח. מלמד המון

אהבתי את השיטה של הימנעות מקיסם הקיבוע של המצוף. אכן גורר בעיות של הסבכויות חוטים. מה משקע העופרת ששמת ?
יפה מאד, כבוד.
מורדי

למעלה