למבינים באתר EBAY... צריך עזרה..

99poza

New member
למבינים באתר EBAY... צריך עזרה..

קודם כל ראיתי שיש אתר כמו EBAY גם בעברית.. (ISHUK) משהו כזו..
ראיתי שם מלא בובות ניקלים וכאלה במחירים שנראים לי תמוהים- שקל או שניים, האם זה יכול להיות?
או חוט בד שב40 ש"ח... האם זה הגיוני??
לא כ"כ הצלחתי למצוא מה שאני מחפש..
אם מישהו יכול לשלוח לי לינק לחכת זרזור טובה בערך באורך 2.5 משקל זריקה 10-30 של חברה טובה +רולר עמיד לא מכיר משהו ספציפי שהוא טוב +חוט בד 35...
ראיתי בחנות באשדוד את כל זה ב830 ש"ח, איזה דייג בחוף אמר לי שבאתר אני אוכל למצוא איפלו יותר טוב ב500-600 ש"ח...

אשמח לעזרה...

shragam

New member
האתר הזה נראה כמו מעטפת מוזרה ל EBAY

הקניה בכל מקרה מבוצעת ב EBAY כך שלדעתי עדיף לעשות הכל שם ולא דרך ממשקים/עטיפות שונות.
לגבי החוט בד, יש סחורה סינית זולה ופשוטה שאלו המחירים (לא הייתי קונה את זה).
אתה צריך לחפש דגם מסויים של ציוד שאתה מעוניין ואז לבדוק כה יעלה בחו"ל+ משלוח

pitam15

New member
ebay

הדמויים הזולים שראית הם חיקויים סיניים, הקרסים שם יחלידו מהר מאוד ואיכותם באופן כללי ירודה, חוט בד ב 40 ש"ח מן הסתם לא מהמותגים המוכרים, ולא באיכות שלהם. רולר וחוט בד לדעתי שווה להביא מ אי ביי, לגבי מקל הייתי חושב פעמיים, לך תדע איך יארזו אותו והמשלוח שלהם במקרים רבים יקר.: הנה לינקיםhttp://www.ebay.com/itm/NEW-SHIMANO...826?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item460a4e6a02 , אני מחכה לרולר שימנו סונורה שהוצאתי לפני כשבוע במכירה פומבית ב אי ביי ב 49 דולר כולל משלוח, הסידונה הוא רולר מעט יותר יקר. לגבי חוט בדhttp://www.ebay.com/itm/POWER-PRO-B...667?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item25784d5fcb , מקווה שעזרתי במשהו

99poza

New member
קודם כל תודה על העזרה...

האמת היא שהאתר הזה נראה לי קצת מסובך...
יש לי אנגלית בסיסית אבל אני לא מצליח להגיע למה שאני מחפש...

בקיצור אני משדרג ציוד, רוצה להביא חכה לזרזור קומפלט, שאצליח לזרוק למרחק גדול מאד ושתהיה חזק דיו בשביל דגים של שגם מעל 2-3 ק"ג...

יצא לי לראות אחד לידי עם חכה פשוטה מאד שהביא לוקוס מכובד עד קרוב לחוף ואז נשברה החכה... (גרם לי לרצות להוציא מהכיס כמה מאות שקלים בגלל זה)

בקיצור שאלה פשוטה האם יש פער גדול במחיר בין חנות ממוצעת של דייג בארץ לבין האתר??
אם זה משמעותי אני מוכן להזמין אפילו היום מקל רולרוחוט בד, תנו לי המלצה עפ"י הנסיון הגדוש שלכם....

pitam15

New member
לגבי חוט בד

הקישור שהעברתי לך אני מאמין שאין מצב שיש חנות בארץ שתתקרב למחיר הזה, גם ברולר רוב הסיכויים שזה ככה, http://www.ebay.com/itm/SHIMANO-SON...827?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3ccb8acc1b . הקישור הנ"ל זה רולר שאני הזמנתי, 50 דולר בערך, לא יקר לרולר מבית שימנו. הסט שאתה מחפש, הוא לז'ירז'ור קל, בינוני, כבד, אולטרא לייט? לפי זה יוכלו לכוון אותך טוב יותר

99poza

New member
לא יודע אם זה קל בינוני או כבד..

אני מחפש לזרוק בעיקר ניקלים של 30 גרם, סיליקונים עם בומבט ומדיי פעם בובות על אותו משקל...
נוו אתה יודע מה שכולם עושים בכדיי לתפוס לברקים גומברים טרולוסים פלמידות לוקוסים...
אז המתחיל במצווה אומרים לו גמור... אני נראה לי אלך על הרולר והחוט שהצעת, חפש לי מקל משהו טוב!
תודה...

ד.א יש בעיה לקנות דרך כרטיס אשראי רגיל של "ויזה"?

pitam15

New member
pay pal

הדרך העדיפה לשלם ב אי ביי זה להירשם ב pay pal . לגבי מקל, אולי עדיף שתחפש בחנויות בארצנו הקטנטונת, הייתי ממליץ על משקלי זריקה של 5-28 גרם,זה נותן אופציה גם לדמויים קטנים,

pitam15

New member
בבקשה

https://www.paypal.com/il/cgi-bin/webscr?cmd=_home&locale.x=he_IL , אתה נרשם לשם מקבל שם משתמש וסיסמא, הם חברת בת של אי ביי והתשלום דרכם עדיף כי אתה לא צריך להציג את הכרטיס מחדש כל פעם,כל המוכרים באי ביי מקבלים צורת תשלום זו ויש חלק שלא יקבלו כלום מלבד זה

alonps

New member
PayPal

https://www.paypal.com/

פייפאל הינו אתר או יותר נכון מנגנון שמאפשר לבצע קנייה בטוחה באינטרנט - ללא חשיפת כרטיס האשראי האמיתי שלך.

לאחר שאתה נרשם לאתר באמצעות צירוף כרטיס האשראי האמיתי שלך, בכל אתר שמאפשר רכישה באמצעות פייפאל, אתה מזדהה לפייפאל ונותן אישור להשתמש בחשבונך.

על מנת להרשם נגבה סכום מסוים (כ1 דולר אם איני טועה) מכרטיס האשראי על מנת לוודא שאכן הכרטיס פעיל וזכאי לביצוע פעולות. סכום זה מוחזר אח"כ.

באופן כללי זהו אמצעי הקנייה המועדף באתרים רבים ובראשם EBAY.

יש בתפוז פורומים העוסקים במסחר ב EBAY. תוכל לקרוא במאמרים שלהם עוד.

קנייה נבונה.

99poza

New member
עכשיו נרשמתי והכל טוב ויפה...

איך אני קונה????
נכנסתי ללינק של הרולר ושל החוט הבד אין לי אופציה של קניה דרך הפייפל...
וואי השתגעתי כבר!

pitam15

New member
לא צריך להשתגע

נרשמת גם לאי ביי?, אם אתה לא מסתדר תוכל להעביר לי את הטלפון שלך דרך תיבת המסר ואני אנסה לעזור טלפונית

שלמי10

New member
פוזה שים לב אתה צריך להירשם גם לאיבי

תהליך לא קצר דרוש ידע באנגלית,לאחר כל תהליך ההרשמה שמך יופיע על גבי דף האינטרנט של איבי.דבר חשוב לא להתפטות ולתת מיספר סודי או סיסמה לאף מוכר,דבר נוסף לבדוק לפני קנייה אם יש מישלוח לישראל.

דרור1402

New member
לא מבין באיביי אבל אולי זה יעזור

לפני כמה שנים היתחלתי לז'רז'ר בהתחלה לא היה לי מושג בכלום ראיתי מחירים שאמרתי אין מצב שאני קונה את זה אז גרתי באילת יום אחד הלכתי לאיזה חנות של איש ישר מאוד בעל ידע וניסיון רב וקניתי אצלו סט רולר של shimano hyperloop 6000fa וחכה של okouma סליאל לא בטוח שאני מבטא את הדגם נכון כל הסט כולל חוט של אותני עלה לי 400 שח תפסתי בו הרבה דגים מכל הסוגים אבל את הלברק של 5 ק"ג אני לא אשכח הרולר עבד מעולה וגם החכה אז מה שאני אומר אל תקפוץ למחירים כאלה.

99poza

New member
מצא לי את הצדיק שמוכר...

אם אחכה למציאות כאלה אני יכול לחכות כמה שנים טובות..

99poza

New member
בית שמש (קוראים לי אלירן...)

הכינוי הזה מגיל 12 בערך כשפתחתי מייל ומאז אני תקוע איתו

למעלה