שלום לכולם חכיתם הרבה אז בבקשה

שלום לכולם חכיתם הרבה אז בבקשה

שלום חברים
אכן אני לא כותב כאן הרבה פשוט מאד לא היה משהו מעניין ששווה דוח

אבל היום זה מגיע ובגדול
אז ככה זה מתחיל אני מארגן ציוד המיועד לדייג כבד ביום חמישי אחרי יום עבודה מהר מהר
15-30 כבר לרכב ונסיעה של 45 דקות אני בחוף דור לחיפוש הקלמרי
טוב הכל עדיין נשמע בסדר עד שמתברר לי שמחכה לילה קשה ומעייף כבר חלפה לה שעה ואין קלמרי עוד שעה ועדיין המצב לא בסדר אני חייב פתיונות אחרת אין מצב להוציא פתיונות בצפון המצב שם מאוד קשה אין כלום
בקיצור בשעה 20-00 אני מצליח לארגן לי 6 פתיונות מתקבל וילא לרכב ב 21-15 אני מגיע לריף מארגן את המקלות מכין אותם למצב המתנה ומתחיל שוב פעם לטרגת קלמרי הזמן חולף מהר אני מפורק מעייפות מותש אני בי כוח הרי כל זה אחרי יום עבודה לא קל השעה כבר 4-00 לפנות בוקר המזרחיות ערות איך לא חזקות מהזרם הזרם צפוני מדאיג ומלחיץ ישבתי לכמה דקות כוס קפה מחשבות רצות בראש ללא הפסקה מה צריך לעשות בכדי להתגבר על הבעיה של הזרם
עלה לי בראש לזררוק את המקלות בזריקה
טוב תופר פתיונות על 4 המקלות השעה כבר 4-45 וילא משגר 4 טילים לכיוון הים הפתוח
המקלות במים קפה חם סגריה וממתין בסבלנות
הזמן עובר המתח גובר אני מרגיש שהולך להיות יום מעניין ומה שהיה מנחם אותי ומחזק רוחי זה שאין אבו נפחה לא היה שום סימן שהוא נמצא בגזרה טוב השעה מתקתקת אני מחכה ופתאום אני מזהה נשנושים קטנים על אחד המקלות קמתי ונצמדתי למקל פחדתי שאבו נפחה מתעורר .
אבל לפתע זה הפסיק עבר למקל שליד אני ניגש למקל השני אך גם שם הפסיק אני נרגע לרגע ופתאום אני רואה את המקל מתקופף בעדינות מתכונן ומתקרב למקל חששבתי לרגע שהקיפוף העצבני בשלב הבא איך זה ממשיך רץ לוקח את המקל לידיים תולש מהסטנד שחרור קצת חוט התיצבות והוקסט שהיה מיותר לדעתי והדג בפנים רריצה מטורפת של 40 מטר ועצירה אני רגוע יש מספיק חוט מנער אותו שירוץ לו עוד סיבות איך הוא לא נענה לבקשתי רוצה לשמור על כוחו מחליט להביא אותו מצליח לקחת ממנו כ20 מטר חוט ואז היצור נזכר שיש לו בעיה עם יצור יותר משוכלל ממנו ומחליט ללחם על חיו אין בעיה ריצה עצבנית לא ארוכת טווח ועוד פעם עוצר לנשום שוב אני מביא אותו איך הפעם יש סמני עייפות מהצד שלו אט אט אני מקרב אותו והוא לא מתנגד ובזהירות אני מקרב אותו לריף נעיצת גנץ' והיפיוף בחוץ שמחה בריף אני יחד עם כל החברה שהיו בקרבתי חיוכים .
אני רוצה להודות לתושבי הצפון שיודעים לכבד ולאריח אורחים
ומאחל לכל הדייגים הצלחה
מקווה שיצא לי לכתוב כאן עוד דוח אחד לפחות לעונה הזו תודה לכולם
אגב הציוד שהיה
ליוןצ'מפיון 330
רולר אוקומה אוזול 90
חוט בד סופקס P80
שוקלידר ION70

shragam

New member
מברוק על האינטיאס המכובד לפתיחת העונה

שלך
.
אשמח לעוד דוחות מוצלחים ומהנים שלך.
כמה שקל החמוד שלך?

asia7

New member
מברוק , מקצוען חוף אמיתי .

כל פעם שרואים את דייגי האנטיאס מהחוף זה מדהים מחדש .

מאחל לך עוד בהמשך , כולל דוחות לברקים כמו בעבר

שבוע טוב .

aegent1

New member
מברוק יא-ראמי

הטעם של הקפה מהפעם הקודמת עוד אצלי בפה...

והכייף איתך על הריף בקור שובר העצמות, עדיין נראה בצילום הרנטגן...

נשתמע אם יהיה מצב ליציאה...
להת'.

נ.ב.
בטח גם מורדי כבר מדגדג את האצבעות ומנקה את הציוד..שעוד לא מכר

mbd66

New member
יוסי ידידי, דברים זזים בחיפה, כנס...

יוסי ידידי, מורדי כבר מכר את הציוד, תנחש למי ?.....
ניחשת נכון, למרזוק....
אפילו יש מצב שאחד מ 3 הסטים שמכרתי למרזוק (מקל ליון + רולר אוקומה אזול 90) הוא שעשה את העבודה...
ולא תאמין, מורדי קנה בינתיים שני סטים חדשים של ליון צמפיון עם טיקה גי.גי. 100.
ויש מצב שאני אקנה את הסט שמכרת לשלומי (זוכר)....
מתי רואים את כבודו ?
מורדי

aegent1

New member
חחחחח היו סטים והיו ימים

לדעתי, הסט עם הגיגי 100 הוא הטוב ביותר ברמת המחירים של 500-700.

בכל מקרה, מסתבר שהמוח רוצה לצאת לבננה לבצע כמה קילופים, אבל הגוף משדר מסרים נוגדים.

אולי הגב, אולי הלב, ואולי הגילללללל

מקוווה לתכנן איזו יציאה, זה לא פשוט.

שיהיה לכם רק כייף והרבה בריאות טובה

mbd66

New member
מרזוק ימרזוק...תהרוג אותי בבת אחת! למה כל פעם

מרזוק ימרזוק...תהרוג אותי בבת אחת! למה כל פעם קצת ? מוש חראם...
כבוד למקצוענים
מורדי

למעלה