מבקשת עזרה בזיהוי 1

המבשלת

New member
תמונה מספר 4 אחרונה

מה אתם ממליצים לשתול באדנית הגדולה מאחור לרוב היום שמש. תודה אלה

י ע רה

New member
גפנית קיסוסית-צמח צל ואולי גם בית

יפה בכלי תלוי. השקיה בינונית.

י ע רה

New member
חמדוריאה נאה-לבית או לאזור מוצל בגן

השקיה כאשר המצע יבש (בממוצע פעם בשבוע השקיה טובה)

גבי 26

New member
סיגלית

השקיה תחתונה בלבד. לתת למצע להתייבש ולהשקות שנית. עודף מים - הורג!

המבשלת

New member
תודה לכולם אבל מה הסיגלית

צריכה בשביל לגדול מרפסת או בתוך הבית הבנתי לא השקיה מרובה אבל כול כמה זמן יש פרחים. ואיך היא גודלת הרבה להעביר אותה לכלי גדול ? מה אתם יכולים לספר לי על יסמין לא מטפס רגיל צריך שמש חזקה או מעט אור והאם אפשר עכשיו לשתול אותו.. תודה אלה

י ע רה

New member
סיגלית- להשאיר בכלי קטן

פרחים כל כמה חדשים. בטיפול טוב העלים נשארים יפים כל הזמן - אפשר להעביר "קדימה" בזמן הפריחה ולהצניע בזמן שאין. יסמין לא מטפס רגיל- מה זה?

קלמטיס

New member
הנה דוגמא

אצלי הן תמיד על החלון הצפוני , המון אור, ללא שמש ישירה, משקה מלמטה, קוטמת עלים ופרחים מיסכנים. אחת פורחת השניה נחה, מה נחה? אמ'נחה'מה !
אבל עכשיו שמתי לב שיש איזו כנימה לבנה על העלים אז מ
ת כדי לשאול אולי מישהו יודע איך מטפלים בזה באמצעים טיבעיים אם אפשר ( יותר עדיף לא? )

קלמטיס

New member
לא עשינו הכירות

אבל אני אנסה לצלם מקרוב תול לעזור? בינתיים עוד תמונה

shlumbergera

New member
צ'מעי,אם זה מושך אחריו חוטים כשאת

מסירה אותו מהעלה, ואם זה זז כשאת מתבוננת בו בזכוכית מגדלת, ואם זה יושב בחיק הגבעולים ובתחתית הפרחים ואם כשאת מתחילה להתבונן לעומק את מגלה עוד ועוד אז כן, לצערנו, זו כנימה קמחית. הסבירות היא שיש גם בצוואר השורש וגם בשורשים. הצרה הזו רק מתחזקת ומתחסנת. ללא טיפול - ביי ביי צמח. ראי את הודעתי על רכישה משותפת של קונפידור ושקלי את האפשרות הזו.

קלמטיס

New member
הי יערה , רואים שלא ראית

היום את עודד יפה ממעבדת שלף בטלויזה ! מי זורק עציץ שגדל אצלך שנים ? מה עם ההשקעה ???? מה עם הרגש ???? מה עם ההתקשרות הנפשית??? אני בכל אופן מעדיפה לטפל
ולרפא !

למעלה