רכישת ציוד השקיה באיביי/עליאקספרס ודומיו

איתמר ש

New member
רכישת ציוד השקיה באיביי/עליאקספרס ודומיו

הי לכם
לאחרונה החלטתי להפסיק עם המירוץ אחר המשפך והברז, ולהתקין לחלקה הקטנה שאני מטפח מערכת השקיה. כמו חובבן מתחיל הלכתי למשתלה הקרובה וקניתי את הציוד המינימלי שאמור להספיק - צינורות, תחיליות, טפטפות וכן הלאה.
באיחור קל של שבוע חשבתי לעצמי לבדוק את המחירים של ציוד דומה באינטרנט - וחשכו עיני. אם במשתלה שילמתי 19ש"ח על שקית מסכנה של 10 טפטפות, באיביי אפשר לרכוש חבילה של 50 טפטפות ב-10 ש"ח כולל משלוח. וכן הלאה.
השאלה שלי היא האם יש סיבה אמיתית לשלם את המחירים המופקעים שגובים כאן? האם יש או עשויה להיות בעיה עם ציוד שנרכש מאיזה סיטונאי סיני? גם מבחינת איכות, גם מבחינת התאמה לקוטרי צינורות וברזים מקובלים, לחצים וכן הלאה.
(את הפלסטיקה כבר קניתי, שתהיה כפרת עוונות; אני מתכוון בהמשך להוסיף מחשב השקיה וכאן ההבדלים במחירים נעשים כבר משמעותיים)

איתמר מועדים לשמחה. אם הגינה קטנה ביותר גש לא למשתלה אלא

לחנות גינון מקצועית, קח איתך סקיצה של הגינה שם תמורת הקניה אצלם גם יתכננולך את המערכת.
אינני מכיר את הציוד הסיני.
אני מכיר את הציוד של החברות הישראליות הוא הטוב בעולם והעיקר אמין ובדוק עם תו תקן.
הניסיון שלי עם מחשבוני השקייה מח"ל לא טוב הם זולים אבל מהר יוצאים מכלל שימוש תקין.
אני משתמש במחשבוני גלקון יש לי מכשירים שפועלים מאז 1991 ורק מחליף סוללות. יש להם מבחר טוב לצרכים השונים.
קולגות שלי טוענים שגם מוצרי בקרה ונטפים מעולים.
עובדה שהעולם משתמש הרבה בתוצרת הארץ.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
ועובדה נוספת, אחד מבאי הפורום, סיפר שרכש צנרת וטפטפות
מעלי אקספרס, ובכל חיבור היו נזילות. לא שאני יודע באיזה ציוד השתמש, אבל נראה
ש"אכל אותה".
לגבי מחשבי ההשקיה, אכן, אלה המיוצרים בארץ זוכים לשבחים, והיצרן נותן שירות
להדרכה בכל עת. אז נכון. עולה קצת יותר, אבל לא מדובר כאן באלפי שקלים.
כדאי לחשוב בחיוב על התוצרת המקומית.
וכן. רן כנראה רצה לומר, שבחנויות המתמחות נותנים גם הדרכה כיצד לקבל את
תוצאות ההשקיה הטובות והיעילות ביותר עבורך, אם וכאשר אתה מביא עמך סקיצה.
ולא שאני חושב ש"הגרעין" היא חנות זולה חלילה, אבל יש גם אחרות.

Pepin1

New member
מה את המגדל בחלקה?

יש לי נסיון טוב עם טפטפות כאלו עבור ערוגות. הייתרון שניתן לכוון ספיקה עד כדי סגירה של הטפטפת אם לא רוצים להשקות אזור מסויים. המחיר אכן אפסי.
https://www.aliexpress.com/wholesal..._20170414051147&SearchText=Micro+Flow+Dripper

עבור דברים קבועים יותר, כמו מחשב, ווסת, סנן או טפטפות לעצים וכו' שאליהם פחות שמים לב ביום יום מצטרף להמלצות על תוצרת הארץ. סה"כ מדובר בהשקעה חד פעמית ואם אתה יכול להרשות לעצמך שווה להשקיע בציוד איכותי.

למעלה