רשת ביונט

מינגוס

New member
רשת ביונט

שלום לכולם.

האם מנסיונכם ההשקעה ברשת שוה להגנת עץ (במקרה הזה שזיף) מפני ציפורים או שאפשר להשתמש באמצעים ביתיים יותר?

אבי519

New member
לדעתי לא שווה בכלל, עדיף לקנות בסופר.

תגן מפני ציפורים יבואו זבובים תגן מפני זבובים יבואו נבנרי גזע...
לדעתי את הנושא של פירות צריך להשאיר לחקלאים, ובגינה לגדל עצים לנוי.
החקלאים מקבלים מים בזול, יש להם אמצעים נגד מזיקים, אתה יכול לקנות פרי כל השנה ולא לקבל כמות אדירה של פרי בבת אחת ... (היום אפשר לקנות בסופר גם פרי אורגני במחירים סבירים)

אבי519

New member
שאלת שווה? עניתי לך שלא שווה - זה לא תשובה לשאלה ?

וגם הסברתי לך למה זה לא שווה.
אתה כנראה רוצה שיגידו לך שזה כן שווה.
אז בסדר קבל שווה מאד.
עכשיו לך קנה רשת נגד צפרים ואז יבואו זבובים ויעקצו לך את הפרי, ואז תלך ותקנה גם חמרי הדברה בעוד אי אלו שקלים ובסוף תקבל פרי מרוסס כמו בסופר כמות אדירה בתוך שבוע שבועיים- אולי תאכל ממנו קילו שניים בעלות של 5-10 שקל כי זה יקרה בדיוק בשיא העונה כשהפרי במבצע בסופר , והיתר ילך לפח משם למזבלה והציפורים יאכלו אותו שם.
לדעתי יותר פשוט לקנות את הפרי בסופר ולתת לצפרים להנות מהעץ ואתה תוכל להנות מציוץ הציפורים.

פתרון מעולה.העניין לשים בזמן ולקשור טוב למטה.אנשים פתאום

נהנים מפירות.למישמיש זה ממש מעולה כי שנים אנשים לא מכסים והכל עם תולעים.

skiforce

New member
מה קשור ציפורים לזבובים? הוא שאל מאוד ספציפית

זה בסדר שאתה מסביר לו שיש עוד סוגי מזיקים, אבל מצד שני לא בכל מקום יש מזיקים באותה מידה. אולי אצלו הבעיה העיקרית היא רק ציפורים ולא זבובים? אצלי למשל יש שסק שנתן השנה פירות מצוינים ובלי שום הגנה או טיפול מצדי, לא רשת ולא כלום.

מינגוס

New member
שאלתי שאלה ספציפית

ובמקום תשובה אני מקבל ממך את האני מאמין שלך לגבי עצי פרי בכלל שלא רלוונטי לנושא(וגם בשאלה הקודמת שלי זו כמדומני שזה היה הסגנון). אז תחיה בכייף עם עצי נוי, אני אחפש תשובות אחרות.

אבי519

New member
שאלת - "אם שווה"

אולי התכוונת לשאול אם הרשת ההיא יעילה נגד צפרים. אם מישימים נכון הרשת יעילה נגד צפרים ותו לא.
שווה זה לא .
ואגב שכחתי לציין את הנושא של הכיעור של עץ עטוף ברשת בגינה ביתית.
ואני חי עם יותר מידי עצי פרי לצערי. למזלי יש לי תרנגולות שפותרות חלק מהבעיה.

למעלה