סנונית חדשה בענין דשא סינטטי

סנונית חדשה בענין דשא סינטטי

הנה תקנה חדשה ממשרד הבריאות:
אין להתקין דשא סינטטי בבריכות שחיה ציבוריות

לתפיסתי- דשא סינטטי הוא האסבסט החדש.

ככה זה שלוקחים פילוסוף וממנים אותו לשר לענינים אסטרטגים

ויו"ר וועד נרגן וצווחן לשר בטחון וכבונוס על תיפקוד מצוין.., הוא מועבר למשרד איכות הסביבה
אולי לפני שאני אביא סיבה - תסביר אתה מהי הסיבה שבראש משרד הבריאות יושב גם ראש ממשלה וגם שר החינוך, שר אוצר וגם שר חקלאות ...?

כמובן ואין קשרשקר בינו לבין מציאות דבר , בדיוק כמו "בעיית הרעש" של מפוחי האוויר "שמומחים גדולים מאווווד" ישבו על המדוכה וחוקקו חוק אולטרא חשוב" ששהבטיח תילי תילים של הבטחות אכיפה וקנסות לעבריינים, כל זה נעקף ברגע כאשר משנים את שם המפוח למרסס

מחרתיים ישנו את שם השטיח הסינטטי "ליריעה נגד חבלות ופציעות ילדים" ואז יהפוך חובה להתקין פלסטיק כדשא בבריכות ציבוריות

דרור לצערי אתה צודק (מלוד אותו ראש ועד שבזכות היותו

שר ביטחון לא איש צבא - יש לנו כיפת ברזל) בשאר אני איתך
והסיפא שלך. במסגרת השוחד שקיבלנו בעוטף עזה אחרי צוק איתן (שוחד כדי שנשתוק - והלילה כבר התחדש הירי) מתקינים מגרש משחקים והתנאי שנקבלו הוא מצע דשא סינטטי
מזל שיש אצלנו שפע צל עצים, אולי ראינו הנולד

שבת שלום

זאת טעות שהשתרשה היטב

הוא לא היה קשור כלל לכיפת ברזל, הרוח החיה באה דווקא מצד אהוד ברק
האיש שש לכל בדל פירסום, בעת היותו שר בטחון היסב נזק עצום לבטחון המדינה
גם לאחרונה כאשר שימש כשר לאיכות הסביבה לא מילא את תפקידו
שמעת משהו על מפרץ חיפה וזיהום אוויר מתמשך שמושתק על ידי גורמים ערטילאיים?

לענין מפוח המוטורי, זה מסוג הדברים שמוציאים אותי מכליי, הרעש שהוא מיסב בטל בשישים מול משור מוטורי
יודע מהי של עיריות ?
החלופה לפחות בירושלים...?
טנדר ועליו מכשיר שטיפה בלחץ מים מופעל מנוע מוטורי גדול נוסע על המדרגות ומתיז את הליכלוך לכביש- שם עובר מכשיר טאטוא
ושואב את הפסולת
מדברים על רעש...? מה עם בטיחות? איזו טיפשות כמה ביזבוז..
מחר, אני יכול לצאת לעבודה ליד גן ילדים ועל גבי מרסס מוטורי אימתני בעל עוצמה אדירה ולהעיף אבק לכל עבר- ופלא
איני עובר על החוק.
ע"פ החוק- מותר לעבוד עם מרסס , זה לא מפוח...
בעבר טרם חוקק החוק, כאשר טענתי לפני הגורמים הרלוונטים כי הם טועים- פסלו אותי בכך שיש לי אינטרס ברור...
לכלל הגורמים הרלוונטים היה ידוע כי בבבעלותי מפעל ענק עם 6.000 עובדים המייצר מפוחים ב-3- משמרות ביום 365 יום בשנה..
והתשובות האינפנטיליות ששמעתי שם די דומות לחלק מהתשובות כאן

jeshu

New member
אולי המפוח מרעיש יותר?
באמת שאפשר פשוט למדוד רעש וזה לא כזה סיפור. עצמת הרעש של כלי הגינון המכאניים השונים אינה זהה. אולי לדרור כבר יש מספיק נזק לשמיעה מהמפוח והוא לא שם לב שהכלים האחרים שקטים יותר. בכל אופן, הגבלות כאלה יכולות לעודד שתילת גינות חסכוניות יותר בתחזוקה ולכן גם במים.

למעלה